TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ligoninės

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyTr. 11 18, 2009 12:08 am

Ar kadanors gulėjote ligoninėje? Kokios nuomonės apie gydytojus ir visa kita? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2009 4:37 am

Oj... Net neprisimenu kiek kartu gulejau. Gal 5 ar 6 kartus jai manes atmintis neapgauna.
Kauno ligoniniese daktare man labai patiko. Po to kita buvo, bet irgi labai gera (beto mes su ja bendravardes). Kai gulejau Vilniuje gyditojas irgi buvo malonus. Na ir kai gulejau savo mieste daktare kuri mane gyde man labai patiko, nes ji mano mamos pusesere Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2009 5:31 am

Aš 3 kartus gulėjau Vilniuje kai operavo 3 kartus. Ir tai buvo vienos sunkiausių mano gyvenimo dienų. Tiksliau savaičių, mėnesių...
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyŠt. 12 19, 2009 8:00 pm

o kas tau buvo Rube?

man tai teke irgi ligoninese pagulet daugiausia tai Kauno klinikose, del apendicito, koja operavo ...
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyŠt. 12 19, 2009 9:08 pm

as nei karto negulejau
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyŠt. 12 19, 2009 11:19 pm

Anahi rašo:
o kas tau buvo Rube?

man tai teke irgi ligoninese pagulet daugiausia tai Kauno klinikose, del apendicito, koja operavo ...

Man irgi koja operavo, bet tada as gulejau Vilniuje Šypsausi man tada buvo 6 ar 7 metai.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyPir. 12 21, 2009 8:05 pm

Anahi rašo:
o kas tau buvo Rube?

man tai teke irgi ligoninese pagulet daugiausia tai Kauno klinikose, del apendicito, koja operavo ...
Operavo ranką. Tie nevykėliai daktarai 3 kartus operavo, klaidų pridarė ir nesenai norėjo jau 4 kartą operuot, bet aš nesutikau, nes man jau gana. Vistiek operuoja, operuoja ir nieko gero nepadaro. O toj ligoninėj kai gulėjau tai maniau, kad išprotėsiu. Operacijos, maistas nuo kurio būdavo bloga, nebuvo su kuo pabendraut ir dar negana to, kitam mieste, tai niekas negalėjo aplankyt dažniau. Be to pas mane tokia problema, kad ilgiausiai iš visų ten gulėdavau. Paguldo kąnors į ligoninę, išrašo, vėl kiti ateina vėl išrašo, o aš tai guliu, maniau kad įstrigau ten.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_replyŠt. 01 23, 2010 2:12 am

As tai kokius 3 ar 4 kartus gulejau. Viena karta angina operavo, kitus kartus buvo plauciu uzdegimas. Kaip nekesdavau ligoniniu, noredavau kad kelis kartus per diena mane kas nors lankytu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ligoninės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ligoninės   Ligoninės I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Ligoninės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: