TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ar buvote praradę sąmonę?

Go down 
+11
Grettell
Eglė
Paola
Menina
amella*
Angeliukas
Bianca
elizabeth=*
Anahi
Violla
Rubi
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
egisz
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
egisz


Amžius : 36
Miestas : Kaunas
Parašė : 61
Prisijungė : 2010-03-02

Ar buvote praradę sąmonę? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar buvote praradę sąmonę?   Ar buvote praradę sąmonę? - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 10:28 pm

Aš jau kokius tris kartus. O dar kelis buvau ant ribos:) Pirmą kartą traumatologiniam po to kai ištraukė siūlus pasijutau negerai ir sudribau, antrą kartą - bažnyčioj(kai dar tikintis buvau:D), o trečią kartą namie sirgdamas.. Bet nemažai laiko nuo to praėjo.. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Ar buvote praradę sąmonę? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar buvote praradę sąmonę?   Ar buvote praradę sąmonę? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 16, 2011 1:43 pm

Vieną kartą vos nepraradau, kai buvau duše. O vieną kartą, mane buvo ištikęs priepuolis, bet aš buvau be sąmonės, tik kai pabudau mano visas liežuvis buvo sukandžiotas.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
 
Ar buvote praradę sąmonę?
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: