TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

  Paulo Coelho-Alchemikas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

 Paulo Coelho-Alchemikas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paulo Coelho-Alchemikas    Paulo Coelho-Alchemikas I_icon_newest_replyPen. 03 23, 2012 3:38 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

žanga: „Alchemikas“ (2000) - žymaus brazilų rašytojo Paulo Koelo (Paulo Coelho) knyga – bestseleris. Rašytojas, žinoma, yra parašęs daug daugiau kūrinių, tokių kaip: „Penktasis kalnas“, „Prie Piedros upės - ten aš sėdėjau verkdama“, „Vienuolika minučių“, „Zahiras“, deja, man teko skaityti tik „Alchemiką“, bet, kai ši knyga paliko man nuostabų įspūdį, galbūt net pakeitė mano pažiūras į kai kuriuos dalykus, neatsisakysiu perskaityti ir kitų P. Koelo knygų. Šio autoriaus kūriniai išversti į daugiau nei pusšimtį pasaulio kalbų. P. Koelo knygomis prasideda pasaulio bestselerių sąrašai. 2000 m. Autorius apdovanotas Prancūzijos garbės legiono ordinu.

„Alchemikas“ – tai filosofinė pasaka apie dvasinį žmogaus tobulėjimą. Būtent tokį požiūrį išreiškė Paulo Koelo savo kūrinyje: mokėti pamatyti ženklus, gyventi vedamam savo širdies, atrasti Savąją Legendą, pajausti vienybę su pasauliu ir suprasti nebylią kalbą.

Dėstymas: Knygoje gausu rytietiškų gyvenimo motyvų ir tuo pat metu iškeliamos krikščioniškosios tiesos bei jų paisymas, galop visų gyvenimiškų tiesų suvokimas ir net jų analizė veikėjų akimis. Knyga - apie žmogaus svajas, siekius, išsipildymą, drąsą, praradimus. Ji sujungia krikščioniškąją ir rytietiškąją pasaulėžiūras. Šią knygą reikia mokėti skaityti, neskubant ir vis akis atitraukiant, susimąstant, ką autorius norėjo pasakyti. Tas, turbūt, ir sužavėjo – iš kiekvieno pasakos sakinio gali pasimokyti ir pasisemti optimizmo, nors tai ir skamba kaip paliepimas: „Niekada neišsižadėk svajonių“ arba „Visada turi žinoti, ko nori“. Juk nežinodamas, ko nori, nežinosi, ką daryti, nesuprasi, koks tavo tikslas šiame gyvenime ir nepasieksi savo Asmeninės Legendos. O tokios mintys kaip: „Žmogus neturi bijoti nežinomybės, nes kiekvienas yra pajėgus pasiekti visko, ko jis nori ir ko jam reikia..“, „Kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis padeda įgyvendinti tą troškimą“, „Visuomet yra du vienas kito laukiantys žmonės“ argi nepriverčia susimąstyti, pagalvoti, kad pasaulis yra šviesus, ar gi neįžiebia jumyse liepsnelės optimizmo? Gražiai autorius aprašo, tarsi išaukština meilę – „Kai myli viskas įgyja dar daugiau prasmės“ arba „Tai meilė: senesnė už pačius žmones, už dykumą, ir vis dėlto kaskart taip galingai prasiveržianti ten, kur susikerta du žvilgsniai.“

Pabaiga: Negaliu sugalvoti jokių priekaištų šiai knygai - ji nuostabi. „Alchemikas“ – tai knyga, kuri duoda, o ne atima. Rekomenduoju perskaityti ją, nes manau, ši knyga pakerės, sužavės kiekvieną skaitytoją, kuris ne vedžios akimis eilutes, o įsigilins į kūrinį – keliaus su piemeniu per dykumą, ieškos lobio – laimės ir patirs tyrą meilę.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

 Paulo Coelho-Alchemikas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho-Alchemikas    Paulo Coelho-Alchemikas I_icon_newest_replyPen. 03 23, 2012 3:48 am

Labai megstu sita knyga. Skaiciau du kartus. Ji man tokia magiska atrodo. Panasi i pasaka. Tiek daug geru minciu joje. Geriausias frazes net i bloknota esu uzsirasius. Kai pradedi ja skaityt neiseina atsitraukt. Kazkur per pora valandu iveikiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

 Paulo Coelho-Alchemikas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho-Alchemikas    Paulo Coelho-Alchemikas I_icon_newest_replyAntr. 04 03, 2012 4:13 pm

Ketinu ja paskaityti. Mano sesei patiko si knyga Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Queen B
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Queen B


Parašė : 12
Prisijungė : 2012-09-28

 Paulo Coelho-Alchemikas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho-Alchemikas    Paulo Coelho-Alchemikas I_icon_newest_replyPen. 09 28, 2012 3:57 am

Labai gera knyga, su gilia potekste. Patinka man tokios knygos, perskaitai ir sukelia mintis Merkiu akį
Rekomenduoju paskaitysi visoms ir visiems Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

 Paulo Coelho-Alchemikas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho-Alchemikas    Paulo Coelho-Alchemikas I_icon_newest_replyŠt. 06 01, 2013 3:28 pm

Labai patiko :-)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





 Paulo Coelho-Alchemikas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paulo Coelho-Alchemikas    Paulo Coelho-Alchemikas I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Paulo Coelho-Alchemikas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Paulo Quevedo
» Paulo Quevedo

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: BIBLIOTEKA :: KNYGOS-
Pereiti į: