TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Dinute*
Nedutė
Maria Del Carmen
Rubi
Anahi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 5:05 pm

Estefanijos vardas tikrai apjuodintas ypac gaila Elisos Verkiu ( Elisa vaidinanti mergaite man labai patinka - ateity bus labai gera aktore nes budama tokia maza jau taip puikiai vaidina) Patiko kai Elisa ir Damian pabego is namu Damian toks dzentelmenas padejo Elisai uzlipti ant zirgo ir siaip sugalvota graziai tarsi du suauge o jie dar tik vaikai... Dabar speju Karmina pripaisys kad vaiko tevas Augustas bet sprendziant is anonso jai turbut ve kazkas atsitiks ar ji kartais nepraras vaikelio kurio laukiasi?
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 6:50 pm

Cia interviu Diego Velázquez, Marilyz León, Robin Vega y Brigitte Bozzo
https://www.youtube.com/watch?v=-9_0Hj16Et4&feature=related
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 02 05, 2012 9:39 pm

Jau kitoj serijoj Elisa ir Damian bus suaugę, laukiam Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 09, 2012 6:20 pm

na va grizo jau Damian bet tikejausi kad pamates Elisa apkabins o jis labai keistai elgiasi su ja ir taip ji per daug kencia tevas beveik nesikalba su ja is vis nesidomi jos gyvenimu o Karmina tai isvis slyksti man Vemiu Man praeina tas kunigas prikolnas toks Šypsausi
o is Elisos elgesio suprantu kad ji slapcia nuo pat vaikystes myli Damian ir ta pakabuti nesiojo visalaik Paloma labai faina kol kas
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 09, 2012 11:06 pm

Dėl Elisos tėvo tai nieko keisto, kaip jis su ja vaikystėj elgės, galima buvo pagalvot, kad išvis išvarys iš namų, mane tik džiugina, kad jo santykiai su Karmina nėra laimingi, švelniai tariant. Dažniausiaitokios blogietės išprotėja paskutinėse serijose, bet šitai tai nuo pat pradžių stogas pavažiavęs. Dar ir aktorė baisiai atrodo, išsidarkius plastinėm operacijom.
Man kažko atrodo, kad Paloma susidės su gydytoju, nes panašu, kad jo pletkininkė žmona jam seniai įgrįsus. Kunigas tikrai linksmuolis Šypsausi
Elisa tokia gerietė, jai labai skaudu turėtų būt, kai sužinos, kad Damian ketina vesti tą blondinę.
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 10, 2012 5:42 pm

Jo Elisai bus dar vienas skaudus isgyvenimas del Damian Verkiu Verkiu Verkiu Verkiu na manau greit jis neves tos savo suzadetines nes prasides skirybos ir susitaikymai su ja Galvoju bent as taip manau nes nei Damian motina nei Elisos tevas neleis Elisai ir Damian but kartu Liūdžiu na jau sekancioj serijoj Damian prades kalbetis su Elisa Šypsausi na dar man atrodo kad Elisa sumanys atgaivinti savo motinos zemes ir prades jas dirbti Šypsausi butu isties smagu Merkiu akį Del Palomos ir to daktarelio kazkas neaisku man ir dar idomu kas yra Palomos tevas kazkaip man ten galai nesueina Nervinuosi Bet kad daktareliui ta jo zmona igrisus tai 100% susiras jis meiuze tai tikrai Šypsausi o ar ji bus Paloma nelabai tikiu nes ji myli ta Elisos drauga uzmirsau varda na tas kur su kunigu gyvena Šypsausi na o Karmin a arba isprotes arba ja nuzudys arba pati nusizudys arba jai kas nors atsitiks ''nelaimingas atsitikimas'' Nustebau bet tai suzinosim pabaigoj turbut
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 10, 2012 10:04 pm

A, tai visai gali būt, kad daktaras bus Palomos tėvas, ne meilužis.
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 11, 2012 7:51 pm

As tai neatmetu tos galimybes nes ir jos senele labai nepatenkinta paliko kai ji pasake kad ji isidarbino pas ji Šypsausi na bet paziuresim kaip ten bus Merkiu akį Man dar neaiskus tas darbininkas ziaurus kur su Karmina susides vardo nezinau tas malyg irgi gali kazkaip but susijes su Paloma tai db da nepagaunu kame cia kas Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 15, 2012 7:29 pm

Kaip man patinka Damian toks tvirtas ir turintis savo charakteri ir labai jau grazus Šypsausi Elisa pagaliau suzinos kad jis turi suzadetine ir jau numanau kaip ji reguos Šypsausi Netekau žado Na Gayer tai man toks grynas kaimetukas bet savotiskas jis toks fainas visai Šypsausi
Daktarelio meiluze tai bus Karmina speju Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 16, 2012 8:14 pm

Man ši telenovelė per daug tradicinė neigiama prasme, kažkaip nekabina. Jei turiu laiko, pasižiūriu, bet nėra to laukimo ir susižavėjimo, kaip būna, kai labai patinka, daug nelogiškumų. Pagrindinė pora - didelis pliusas, bet tik tiek.
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 03 20, 2012 8:59 pm

Visos telenoveles yra kazkiek tradicines Šypsausi Bet man tai netrukdo as tai ziuriu ir man visai patinka si telenovele Tik pažiūrėk aisku pagrindine pora duoda dideli pliusa Šypsausi
Parodyta apie 40 seriju o pagridine pora tik neperseniausiai prisipazino kad vienas kita myli ir vistiek nieko tarp ju nera Liūdžiu nezinau kodel bet man idomus sis serialas ir aktoriu komanda surinkta labai gera Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 04 09, 2012 6:02 pm

Ar yra dar žiūrinčių šia telenovelę?
Aš iš pradžių iki 37 serijos žiūrėjau nepraleisdama, o dabar kazkaip jau vietomis norisi prasukti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 04 09, 2012 10:17 pm

Nebeziuriu, pasirode nelabai idomi, per letai viskas vyko ir kazkaip nepritaike dabartiniams laikams serialo. Gal kada per tv parodys. Kas ten gero vyksta dabar?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 04 10, 2012 1:08 am

Kazkaip man tai kaip tik pirmos serijos lengviau, greiciau susiziurejo negu dabar, ziuriu 47seriją Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 14, 2012 12:41 am

na as ziurejau iki 10 serijos po to kazkaip pastrigo man tas ziurejimas... nzn tapo nuspejama kazkaip ...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: ABISMO DE PASION-
Pereiti į: