TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba

Go down 
+7
Eglė
Violla
monikute19
locura
Rūtelė
Kristina
Gabi
11 posters
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2012 3:43 am

Manau, kad dauguma šio forumo dalyvių žiūri ar yra žiūrėję telenovelių orginalo kalba. Pasidalinkite su kitais kiek laiko jau žiūrite telenoveles orginalo kalba? Kokia buvo pirmoji telenovelė? Kokia mėgstamiausia? Pagal ką renkatės kokias telenoveles žiūrėti? Ir visa kita kas susiję šia tema Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2012 6:31 pm

Matyt pirmosios telenovelės originalo kalba buvo Don Juan y Su Bella Dama, Mas sabe el Diabo ir Cuidado Con El Angel, o po jų sekė visos kitos kurias esu mačius. Anksčiau žiūrėdavau tik per tv noveles Šypsausi mėgstamiausios pirmos 2 ir išliko iki dabar, tiek siužetas, tiek aktorių komanda nenuvylė iki pat projektų pabaigos Šypsausi O pagal ką žiūrėti dažniausiai pirmą pasižiūriu trailer, promo ir aktorių sudėtį, o tada sprendžiu ar žiūrėsiu ar ne...kitą kartą dar pažiūriu pirmą seriją Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 01 20, 2012 8:56 pm

Dažniausiai nusprendžiu pagal aktorių komandą, trailer, draugių komentarus.
Pirma kurią žiūrėjau, buvo tiksliau ne visai telenovelė, buvo "Decisiones", tada žiūrėjau "El novweno mandamiento", "Mujeresasesinas", ir dabar "La casa de al lado". Dar dažnai tenka žiūrėt internetu tas telenoveles, kurias žiūriu Lietuvoj, bet negaliu pažiūrėt tą dieną, taigi išeina beveik visos, kurias mačiau.
Atgal į viršų Go down
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyŠt. 01 21, 2012 4:19 am

Kad pradėčiau žiūrėti telenovelę visų pirma turėtų patikti pats siužetas, niekada nesirenku žiūrėti to serialo, kuriame vaidina mano mėgstami aktoriai, nes būna, kad aktoriai surinkti tai telenoveliai geriausi, o pats serialas visiškai nesižiūri, nes tiesiog neįdomu. Nemažai serialų teko žiūrėti internetu, bet labiausiai įsimintina buvo "Dona Bella", serialas visiškai kitoks nei dauguma, siužetas neįprastas, pagrindiniai personažai visai netipiški daugeliui serialų ir pati serialo pabaiga labai neįprasta ir netikėta, kas matė šią telenovelę tikrai man pritars. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 6:43 am

Aš tai telenoveles orginalo kalba normaliai pradėjau žiūrėti maždaug prieš du metus. Anksčiau būdavo, kad kartais pasižiūrėdavau kokios telenovelės seriją, kurios nematydavau per tv, bet po to vėl žiūrėdavau lietuviškai. Taigi mano pirma telenovelė buvo Amores de Mercado, tuo laiku labai patiko, dabar jau mačiau ir geresnių Juokiuosi Pradėjau žiūrėt dėl pagrindinių aktorių Michel Brown ir Paolos Rey po Pasion Gavilanes norėjau pamatyt jų porą kartu, netyčia aptikau šią telenovelę ir pradėjau žiūrėt. Antroji telenovelė buvo Mas sabe el diablo, negaliu jos nepaminėt, nes pradėjau ją žiūrėt pačiu neįtikėčiausiu būdu. Pamačiau vienos forumo dalyvės Kristinos parašą su šia telenovele, man jis labai patiko, ir pasiklausinėjus jos daugiau apie ją, po to pradėjau žiūrėt ir labai užsikabinau. Vėliau kitas telenoveles atsirinkau pagal promo, trailerius, man patinkančius aktorius, o kartais didelę įtaką turi ir pirma serija. Būna, kad pažiūri pirmą seriją ir žinai, kad šią telenovelę žiūrėsi,o kitą syk supranti, kad nelabai ji tave domina. Beje taip jau gaunasi, kad pirmenybę visada teikiu Telemundo telenovelėms. Bandžiau žiūrėt keleta Televisos, bet vėliau ar dėl prarasto susidomėjimo ar dėl laiko stokos, taip ir nepabaigdavau. Tuo tarpu Telemundo pradėtas pabaigiu visada. Pakolkas įdomiausia telenovelė buvo Alguien mira, prikaustydavo dėmesį kaip reikiant, joje atradau naujų mėgstamų aktorių. O labiausiai nuvylusi La casa de al lado. Aišku buvo joje ir neblogų vietų, bet kažkur nuo 100 serijų pamažu pradingo tas įdomumas. O kiek laiko jūs maždaug jau žiūrit telenoveles orginalo kalba? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 6:53 am

Taip daugmaž irgi prieš 2 ar 3 metus, nes anksčiau žiūrėdavau tik per televiziją ;]
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 8:08 pm

As tai pradejau ziuret kai rode Sortilegio kai negaledavau ziuret per tv taip po biski pradejau internete ir dabar visalaik ziuriu orginalo kalba daug idomiau nes i lt kalba isvercia nevisada gerai.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 8:28 pm

As telenoveles originalu kalba pradejau ziureti pries dvejus metus, bet kolkas maciau tik 3 noveles (cia del laiko stokos), ziuriu jas tikrai vasara. Pirmoji novele, kuria ziurejau originalia kalba buvo Vidas robadas, man ji labai patiko. Nusprendziau ja ziureti del Andreso Palacios ir visai nesigailiu, veliau ziurejau Emperatriz, ja pasirinkau ne tik del aktoriu, bet ir del promo. Na o trecioji novele buvo donde esta Elisa. Labai norejau ja pamatyti tai ir paziurejau. Esu bandziusi ziureti La heredera, bet kai tik pradedu ja ziureti po kiek laiko man nerodo visu seriju... O dabarketinau ziureti Relaciones peligrosas, bet arteja egzaminai, daug pamoku, taigi vel atidejau ziurejima... Na gal veliau paziuresiu sita ar dar kokia novele su Jorge Luis Pila ir Sonia Smith...
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 01 27, 2012 8:46 pm

Gabi rašo:
O labiausiai nuvylusi La casa de al lado. Aišku buvo joje ir neblogų vietų, bet kažkur nuo 100 serijų pamažu pradingo tas įdomumas.
Šypsausi

Na aš jau virš 100 serijų esu, ir įdomumas man kaip tik labai yra, vis atsiranda įvykių, pvz, 3 žudikas, nebent nepabaigei žiūrėt...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyŠt. 01 28, 2012 6:05 am

Pabaigiau, nors buvo noro nebaigt Juokiuosi Na tiksliai neatsimenu kada nes bent jau kokia 20 paskutinių serijų tai buvo visiškas tąsymas. Na pamenu dar buvo įdomu dėl trečiojo žudiko kol neišsiaiškino kas, o po to po truputį įdomumas vis mažėjo, nervavo tas tempimas ir per visą seriją nieko gero neparodymas. Bet nežinau, gal čia man tik vienai taip pasirodė. Kaip sakoma kiekvienam skirtingai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPir. 01 30, 2012 11:46 pm

Aš irgi noveles originalo kalba pradėjau žiūrėti maždaug prieš du metus. Pirma mano matyta telenovelė ispanų kalba- Ninos ricos pobres padres. kažkaip patiko tuo, kad sudomino siužetas, nes prieš tai iš to aktorių sąrašo kokius 3 būnu mačius. po šios telenovelės ėjo Perro amor, El fantasma de Elena, la diosa coronada, Alguien te mira, kuri išvis kaip ir Gabi viena geriausiu mano manymu telenovelių. Taip pat Aurora( nors buvo nemažai prasukinėjimų, bet čia turbūt tas atvejis kai labiau dėl aktorių žiūrėjau, Blancos personažas labai patiko, taip pat noėjau sužinoti kas nutiks kitiems,) Mi corazon insiste, dar pradėjau žiūrėti Pasion de Gavilanes, kurios iki tol nebuvau mačius tačiau susigundžiau, beje jos tik pusę mačiau nes likusių serijų niekur negalėjau rast, bet mačiau dabar kažkas kelia serijas į youtube taigi žadu pabaigt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyTr. 03 14, 2012 4:19 am

Pradejau ziuret kazkur pries 4 metus. Pirma manau buvo El juramento. Pamenu maniau kad nei velnio nesuprasiu Juokiuosi Bet isijungiau ir kuo puikiausiai viska supratau. O nuo tada mano ispanu kalbos zinios su kiekviena telenovele daresi vis geresnes. Ka ziureti dazniausiai apsisprendziu po to kai pamatau promo, trailer ar bent jau paskaitau apie ka konkreciai bus telenovele. Nes siuzetas man svarbiausias faktorius. Jau esu nudegus pradejus ziureti telenovele vien del megstamu aktoriu. Aisku elenco irgi svarbus ir nemazai prisideda prie sprendimo ar ziuret telenovele. Vargu ar apsiimciau ziuret telenovele kurioje nevaidina nei vienas man patinkantis aktorius. Dar atkreipiu demesi i kompanija. Pastaruoju metu galima sakyt jog ziuriu isvien Telemundo telenoveles, nes jie sugeba pasiulyt idomiausias istorijas.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 03 30, 2012 10:31 pm

Pirmoji matyta buvo 'Dona Barbara' kurios taip ir nepabaigiau,nes serijas užblokavo ir nebeleido siųstis. O toks geras serialas buvo T______________T
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyPen. 07 12, 2013 5:39 am

Ispanu kalba pradejau ziureti gana seniai,nelabai pamenu kada.Is pradziu,kaip ir kitos tik kai nespedavau paziureti per tv,bet veliau pradejau ziureti serijas i prieki.Siaip dazniausiai pati serialu neieskau,ziuriu ka rodo per tv,tik ta ziuriu originalo kalba.Pirmas serialas gal Zorro: la espada y la rosa. Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_replyKv. 07 25, 2013 2:50 pm

As jau senokai ziuriu ispanu kalba telenoveles, man daug idomiau nei per TV, o juolab kad TV nieko gero nerodo, dar kai rode ir TV3 ir LNK po dvi telenoveles, dar dar buvo, o dabar tai is viso...

O dabar gal kokie pora metu tai Telemundo telenoveles labai pagerejo, jos idomios, intriguojancios.

O kaip renkuosi, dazniausiai pasiziuriu i aktorius, pirma serija ir sprendziu ar ziuresiu.

Tik kad nera tiek laiko, kad galima butu ziureti tiek telenoveliu kiek norisi. dabar pirmumas naujoms telenovelems, o paskui gal kaip nors ir kitas pabaigsiu Juokiuosi 

Labiausiai patikusios telenoveles buvo Mas sabe el diablo, La cada el lado, Alguien te Mira.
Is naujesniu La mujer del Vendaval, Mentir para Vivir, La Patrona.
Dabar pagrinde ziuriu Marido en Alguiler, Dama y Obrero, Mentir para Vivir, Vivir a Destiempo.

Labiau patinka Telemundo projektai, nors kartais ir televisa nepasisiukslina ir gera telenovele parodo.

Laukiamiausia telenovele yra Santa Diabla su Gaby Espino
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba   Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Muzika iš telenovelių
» 10 mėgstamiausių telenovelių
» Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?
» Telenovelių DVD
» Telenovelių porų Top - 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: VISKAS APIE TELENOVELES-
Pereiti į: