TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Aurora ar Angela?

Go down 
+6
Elena
Rūtelė
Violla
Kristina
Anastasia
Gabi
10 posters

Kuri Lorencui tinka labiau?
Aurora
Aurora ar Angela? Vote_lcap136%Aurora ar Angela? Vote_rcap1
 36% [ 4 ]
Angela
Aurora ar Angela? Vote_lcap164%Aurora ar Angela? Vote_rcap1
 64% [ 7 ]
Iš viso balsų : 11
 

AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyŠt. 01 14, 2012 8:41 pm

Kuri Lorencui tinka labiau?

Aurora
[You must be registered and logged in to see this image.]

Angela
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyŠt. 01 14, 2012 9:53 pm

Šiaip tai tikrai fainos labai abi, bet pasvarsčiusi pasirinkau Aurorą, nes judvieju istorija išties nepaprasta ir meilė pergyveno net mirtįŠypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyŠt. 01 14, 2012 10:47 pm

Man labiau patiko Angela su Lorencu
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2012 5:39 am

Aišku Angela Šypsausi Tarp Auroros ir Lorenzo, kad ir buvo didelė meilė, bet ji taip nesijautė kaip su Angela. Su ja Lorencas elgiasi kitaip, tarp jų jaučiasi didesnė trauka. Kad ir aistringas jų pirmas bučinys. Be to man labai patinka Lorenco elgesys su Angela ir pastovus kalbos nukreipimas jam tinkama linkme. Pamenu kai jie atidarinėjo restoraną ir Lorenco pasiūlė pavadinimą, Angela sako pavadinimas man patinka, o jis - jūs man patinkat Juokiuosi Arba jo neigimas, kad ji jam nerūpi, o po to staigus pabučiavimas. Vienu žodžiu man jų poros santykiai labai patinka.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyAntr. 01 17, 2012 2:31 am

Visiskai pritariu gabei Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyPen. 01 20, 2012 9:03 pm

Na nė viena iš jų man nepatinka, bet pasirinkau Aurorą, kažkaip su ja man geriau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replySk. 03 18, 2012 10:09 pm

Angela. Jie man graziau kartu ziurejosi ir kaip Gabi minejo, ju poros santykiai buvo idomesni. Angelos personazas buvo daug siltesnis ir mielesnis nei Auroros.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyAntr. 03 20, 2012 4:07 am

Angela
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:53 am

Angela.... Su ja Graziau ziurejosi ...
Atgal į viršų Go down
simute :)
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
simute :)


Parašė : 43
Prisijungė : 2011-07-26

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyKv. 06 21, 2012 3:40 am

Anastasia rašo:
Šiaip tai tikrai fainos labai abi, bet pasvarsčiusi pasirinkau Aurorą, nes judvieju istorija išties nepaprasta ir meilė pergyveno net mirtįŠypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_replyŠt. 07 27, 2013 5:06 pm

Angela
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aurora ar Angela? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurora ar Angela?   Aurora ar Angela? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Aurora ar Angela?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Angela ar Samantha?
» Erika ar Aurora?
» Teresa ar Aurora?
» Aurora, Vanessa ar Natalia?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Aurora (Aurora)-
Pereiti į: