TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kuri grupė?

Go down 
+7
polyanna
locura
Justė.
laurytyt
Gabi
Kristina
Angeliukas
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next

Kuri grupė?
1.Erreway
Kuri grupė? Vote_lcap118%Kuri grupė? Vote_rcap1
 18% [ 4 ]
2.RBD
Kuri grupė? Vote_lcap159%Kuri grupė? Vote_rcap1
 59% [ 13 ]
3.Nei viena
Kuri grupė? Vote_lcap19%Kuri grupė? Vote_rcap1
 9% [ 2 ]
4. Abi
Kuri grupė? Vote_lcap114%Kuri grupė? Vote_rcap1
 14% [ 3 ]
Iš viso balsų : 22
 

AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyŠt. 03 26, 2011 5:03 am

Rebelde vs Rebelde way -du serialai,esmė tą patį tik va aktoriai yra skirtingi. Viena iš jų rodė Lietuvoje daugelis žiūrėjom jį du sezonus. Lietuvoje susilaukė didelio populiarumo susikurusi jame grupė Erreway. Keturi asmenys,susilaukę didelio populiarumo visame pasaulyje. Fanų galima sakyti išliko iki dabar nors grupės nebėra. Visi keturi pasuko skirtingais keliais. Rebelde-dėja Lietuvoje neteko jo matyti,bet daugelis matė. Joje tai pat susikūrė grupė tik šį kartą šeši nariai. Jų grupė tai pat susilaukė didelio pasisekimo visame pasaulyje ir net Lietuvoje. Kaip Jūs merginos manote kuri grupė visgi geresnė RBD ar Erreway? Nors apie tai kalbėta begale kartu pakalbėkime ir čia (: Taigi kodėl jum grupė geresnė? o gal nei viena? padiskutuokim (:

1.Erreway
Kuri grupė? Erreway4uy

2.RBD
Kuri grupė? Rbd_15


Paskutinį kartą redagavo Angeliukas, Št. 03 26, 2011 5:14 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyŠt. 03 26, 2011 5:12 am

Man abi grupės savu laiku patiko, pirma sužinojau apie Erreway, po to atsitiktinai radau RBD dainas ir taip pat patiko šį grupė. Taigi mano balsas abiems Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyŠt. 03 26, 2011 5:22 am

O vat man RBD patinka (: taip apie Erreway sužinojau aš pirmiau negu RBD ir erreway man patiko ;DDD tačiau radusi RBDukus man kažkodėl Erreway nustojo patikti. Peržiūrėjau serialus abu skirtumu buvo,peržiūrėjau koncertus tiek RBD tiek Erreway ir pamačiau,kad nors jas sieja tas pats serialas bet skirtumai jų labai dideli ir ryškus. Gal dėl to,kad Erreway dar buvo jauni žmogeliukai,bet vistiek tas populiarumas tikriausiai apvertė jiems smėgenėles ;DD nes Erreway man tapo labai pasikėlė žmonės,per koncertus kaip bebūtu gaila,jie dainavo pagal fonogramą,o RBDukai pastoviai gyvai. ir su publika RBD taip nuoširdžiai bendrauvo. Erreway kažkaip šaltai. Man apskritai pasižiūri į bet kokia nuotrauką RBDukų ir imu šypsotis,nes man jie tokie šilti žmogeliukai atrodo Šypsausi nežinau kokie jie yra žmonės,bet kiek man teko žiūrėt video kaip jie bendrauja man jie atrodo labai šilti žemiški žmogeliukai,neesmė,kad jie yra ale žvaigždės,bet tas nesijaučia (: gaila,kad jie išsiskyrė,bet taip jau buvo lemta Šypsausi tačiau šita grupė man į širdutę ikrito ilgam Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyŠt. 03 26, 2011 6:56 am

Na aš nesakyčiau, kad Erreway pasikėlė tapo, jie lygiai taip pat su savo gerbėjais bendravo ir bendrauja iki šiol Merkiu akį o tai kad jeigu jie ir dainavo pagal fonograma tai tikrai nebuvo jų kaltė, progamą ir sceninį įvaizdį ne jie statė Šypsausi bet čia tik mano nuomonė. Aš manau, kad abi grupės su savo gerbėjais šiltai elgėsi. Tiek, kad RBD koncertai buvo spalvingesni aprangos detalėmis ir šokiais. Be to reikia nepamiršti, kad grupės gyvavo skirtingais metais, todėl ir scenos aprangos stilius visai kitoks grupių buvo. Kiekviena grupė turėjo savų pliusų ir savų minusų
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyŠt. 03 26, 2011 5:21 pm

Mano balsas abiems nors nesu nė vienos, nė kitos didelė fanė. Todėl sprendžiu pagal dainas.
Tiek Erreway, tiek RBD yra dainų, kurios man labai patinka ir praėjus kažkuriam laikui galiu klausytis vėl ir vėl. Na gal RBD daugiau geresnių dainų turi. Bet negaliu išskirti labiau kažkurios vienos iš šių grupių, nes Erreway kelios dainos man yra tiesiog nuostabios. Taigi balsas abiems Šypsausi
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyPen. 04 15, 2011 12:19 am

Erreway Įsimylėjau
Puiki grupė, jų dainos patinka Merkiu akį
RBD ir nebloga Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Justė.
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Justė.


Parašė : 343
Prisijungė : 2010-08-06

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2012 11:45 pm

Balsavau už RBD, nors prieš Erreway irgi nieko neturiu, bet RBD dainos man labiau patinka
Atgal į viršų Go down
http://nina-dobrev.4umer.net
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyAntr. 01 17, 2012 11:42 pm

Už Erreway, patinka keliatas jų dainų, o apie RBD nelabai ką ir težinau. Nesidomėjau jais.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyPen. 01 20, 2012 2:34 am

Rebelde dainos kažkada labai patiko. Ypač kabina jų Mi Pequena Travesa versija.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replySk. 04 29, 2012 6:23 pm

RBD Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replySk. 04 29, 2012 8:06 pm

RBD. Erreway nei vienos dainos nesu girdejus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Svečias
Svečias
Anonymous



Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyKv. 06 28, 2012 1:12 am

RBD Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Ewalyte
Amor en custodia
Amor en custodia
Ewalyte


Amžius : 28
Miestas : Panevėžys
Parašė : 563
Prisijungė : 2012-04-02

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyKv. 08 16, 2012 9:30 pm

RBD, buvo yra ir bus man geriausia grupė Šypsausi vakar suėjo lygiai 4 metai kaip jie nutraukė savo veiklą, bet vis vien jie man #1!
Atgal į viršų Go down
http://litzy-ltu.forumlt.com/
evelina*
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
evelina*


Parašė : 38
Prisijungė : 2012-10-12

Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyŠt. 10 13, 2012 5:10 pm

Visados bus mano Erreway
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_replyTr. 10 31, 2012 12:16 am

RBD
1.Muzikos kokybė
2.Nuostabios dainos
3.Gyvo garso koncertai nerealūs
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kuri grupė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri grupė?   Kuri grupė? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kuri grupė?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kuri blogietė?
» Kuri mama?
» Kuri sesuo?
» Kuri sesuo?
» Kuri sesuo?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DO RE MI FA-
Pereiti į: