TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kaip suvylioti patinkantį vakiną?

Go down 
+2
Lady
Rose(Titanic)
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 4:18 am

Gal galite patarti kaip suvylioti patinkanį vakiną na jis yra mano klasiokas ir man jis patinka ka patartumėte daryti ,kad jis labiau atkreiptų į mane dėmesį.....
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 4:53 am

Draugiškas patarimas - su kalsiokasi geriau neprasidėti...gali būti dar blogiau.

O šiaip, pirmiau turi pamatyti iš jo elgesio ar jis tavimi domisi, ar žvilgčioja į tave paslapčiomis, ar ateina pasišnekėti, kad ir netikėtai, ar taip sakant paerzina. Aro rodo tau dėmesį, jei taip, gali pati to imtis, rodyti tokį patį dėmesį ir nereiks daug pastangų kad būtumėt kartu : )

Na bent jau aš taip darau, pirmiau išanalizuoju ir jam nors kiek patinku, tada imuosi veiksmų ; )
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 5:14 am

Lady rašo:
Draugiškas patarimas - su kalsiokasi geriau neprasidėti...gali būti dar blogiau.

O šiaip, pirmiau turi pamatyti iš jo elgesio ar jis tavimi domisi, ar žvilgčioja į tave paslapčiomis, ar ateina pasišnekėti, kad ir netikėtai, ar taip sakant paerzina. Aro rodo tau dėmesį, jei taip, gali pati to imtis, rodyti tokį patį dėmesį ir nereiks daug pastangų kad būtumėt kartu : )

Na bent jau aš taip darau, pirmiau išanalizuoju ir jam nors kiek patinku, tada imuosi veiksmų ; )
Na nežinau nepastėbau paskutiėn mokslo metų diena mes taip abu susižiūrėjom būna ,kad paerzina .Žinau ,kad man jis patinka ,bet ar aš jam patinku nežinau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 5:20 am

Tai sulauk naujų mokslo metų ir panagrinėk jo elgseną : )

O jei matysi kad linksta į tau palankią pusę, pasistenk būti visada žavinga, linksma, sugebėk į save atkreipti dėmesį, ten sakykim šneki su kuo nors linksmai, ir žvilgteli į jo pusę lyg netyčia, arba specialiai praeiti būtent ten kur jis stovi ar sėdi, atsidurti netoli jo, gal net pati ką nors erzinančio pasakyti į jo komentarą...nu tiesiog net nežianau ką dar pasakyti, yra daug būdų kaip suvilioti vaikiną...na tais apie kuriuos parašiau aš pati pasinaudoju, ir man sekasi kiek aš pastebėjau : DDDD
Tikiuosi ir tau seksis ; )
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 4:13 pm

Lady rašo:
Tai sulauk naujų mokslo metų ir panagrinėk jo elgseną : )

O jei matysi kad linksta į tau palankią pusę, pasistenk būti visada žavinga, linksma, sugebėk į save atkreipti dėmesį, ten sakykim šneki su kuo nors linksmai, ir žvilgteli į jo pusę lyg netyčia, arba specialiai praeiti būtent ten kur jis stovi ar sėdi, atsidurti netoli jo, gal net pati ką nors erzinančio pasakyti į jo komentarą...nu tiesiog net nežianau ką dar pasakyti, yra daug būdų kaip suvilioti vaikiną...na tais apie kuriuos parašiau aš pati pasinaudoju, ir man sekasi kiek aš pastebėjau : DDDD
Tikiuosi ir tau seksis ; )
Ačiū už patarimus
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 5:21 pm

Nėra už ką Merkiu akį
Gal padės kuo nors tau : )
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 5:36 pm

Suviliotii..Nu eina sau,bet skamba kaip iš muilo operos kai kokia Samanta kalba xDD
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 6:22 pm

Maria Del Carmen rašo:
Suviliotii..Nu eina sau,bet skamba kaip iš muilo operos kai kokia Samanta kalba xDD
Nu toks klausimas ir tiek kas čia blogo
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 7:51 pm

Maria Del Carmen rašo:
Suviliotii..Nu eina sau,bet skamba kaip iš muilo operos kai kokia Samanta kalba xDD
Čia natūralus dalykas ir vyksta ne tik serialuose. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyAntr. 08 10, 2010 10:23 pm

Žiaurokai skamba - suvilioti. Kaip kokia pasileidėlė arba ragana. Juokiuosi Nieko nepakeisi. Simpatija turi būti dvipusė. Beto, rose, kam tau vaikino tokiam amžiuj? kam nereikalingais dalykais apsikaraut? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 12:08 am

Grettell rašo:
Žiaurokai skamba - suvilioti. Kaip kokia pasileidėlė arba ragana. Juokiuosi Nieko nepakeisi. Simpatija turi būti dvipusė. Beto, rose, kam tau vaikino tokiam amžiuj? kam nereikalingais dalykais apsikaraut? Juokiuosi
Na nežinau ,bet jis man patinka tai ka man daryti širdis suvirpa jį pamačius Alpstu
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 12:15 am

Nu ir bandyk laimę ; )
Aš savo pirmąjį susigavau būdama 14 metų : )
Jei jai jis labai patinka, tai pirmyn : )
Arba bus kas nors, arba nebus ir viskas : )
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 12:55 am

Lady rašo:
Nu ir bandyk laimę ; )
Aš savo pirmąjį susigavau būdama 14 metų : )
Jei jai jis labai patinka, tai pirmyn : )
Arba bus kas nors, arba nebus ir viskas : )
Ačiū tik ,kad aš nelabai drasi ir beto bijau ,kad pasijuoks Netekau žado
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 1:01 am

Aš sakau, išanalizuok jo elgesį : )
Ir tik tada imkis veiksmų : )
Kitaip kol nebūsi tikra ar jam tu nors kiek patinki ar nea...geriau palauk : )
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 1:02 am

Lady rašo:
Aš sakau, išanalizuok jo elgesį : )
Ir tik tada imkis veiksmų : )
Kitaip kol nebūsi tikra ar jam tu nors kiek patinki ar nea...geriau palauk : )
Joa tu teisi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip suvylioti patinkantį vakiną? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suvylioti patinkantį vakiną?   Kaip suvylioti patinkantį vakiną? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kaip suvylioti patinkantį vakiną?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kaip jaučiates?
» Kaip būti drasesniai?
» Meilė kaip mėnulis
» Kaip Isabela atrodo gražiau?
» Kaip išsisukt įvykdžius žmogžudystę / How to get away with murder

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: