TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sapnai su idol'ais

Go down 
+2
Rubi
Maria Del Carmen
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 12:14 am

Taigi sapnovote gal nors kartą sau labai labai patinkanti žmogų?idolą savo?papasakokit savo sapnus..Jie gali būti ir su Martin Karpan ar su RBD su savo dievūkais jūsų sapnai Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 1:45 am

Sapnavau su Elizabeth Gutierrez labai trumpai, bet nesakysiu ką, nes baisus sapnas. Išsigandau
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 3:14 am

Rube,papasakosi man į Pm ar į skaipą ta sapną,nes Maria Del Carmen viską ištvers je jau ištvėre Ahmedą xD
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 3:46 am

Na aš sapnavau ne su aktoriumi o su savo dievuku na kuris man patinka jis yra mano klasiokas sapnavau ,kad jis atėjo o aš sakau nesusilaikysiu ,pažiūrėjau kaip atrodau ir nuėjau į kambarėli gerai neatsimenu ,bet ten buvo kokia trys vaikinai ,bet tik viena Osvalda savo dievuka te mačiau priėjau pradėjome bučiuotis jam išpradžių nepatiko ,bet paskui pripratome ir apsikabine pradėjome meiliai bučiuotis buvo taip tikroviška tas bučinys man liks visam gyvenimui atsiminu nes jis buvo toks saldus ,paskui kažkas ten atsitiko na kažkokia mergina kažka pasakė ir aš supykau ant Osvaldo tūrėjau dvi stiklines nežinau iš kur jos pas mane atsirado ir iš tų nervų mečiau viena į žeme ir sakau nekenčiu taves osvaldai ir paskui antra tapati kartojau ,o paskui ir baigėsi tuo pačiu saldus ir tuo pačiu keistas sapnas Juokiuosi Įsimylėjau Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:46 am

Rubi, pasakok. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 10:23 pm

Jo Rube papasakoki~~
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 10:27 pm

Nu labai trumpas buvo. Sapnavau, kad kalbėjau telefonu su Elizabeth Juokiuosi ir užgrojo daina kaip laidotuvių ir man pasakė telefonu: Elizabeth mirė. Netekau žado Ir pabudau. Baisu labai tokius sapnus sapnuot apie visokias mirtis. Panikuoju Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 10:28 pm

Rubi rašo:
Nu labai trumpas buvo. Sapnavau, kad kalbėjau telefonu su Elizabeth Juokiuosi ir užgrojo daina kaip laidotuvių ir man pasakė telefonu: Elizabeth mirė. Netekau žado Ir pabudau. Baisu labai tokius sapnus sapnuot apie visokias mirtis. Panikuoju Nervinuosi
Ogo nekoks sapnas Nuobodu
O kaip jusm mano sapnas kvailokas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 10:28 pm

Na neteko man mirties sapnuoti..Bet jaučiu,kad ne kas..Ir dar ta laidotuvių muzikytė..brrr.. xDD

Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 10:32 pm

Maria Del Carmen rašo:
Na neteko man mirties sapnuoti..Bet jaučiu,kad ne kas..Ir dar ta laidotuvių muzikytė..brrr.. xDD

Aš daug kartų sapnavau apie mirtis. Arba labai dažnai sapnuoju, kad mane kažkas vis persekioja, vejasi, kad bėgu. Ir labai daug kartų sapnavau taip. Trileriai kažkokie. Juokiuosi Beje sapnavau ir kad mane vejasi HITMANAS (gal kuri žinot yra toks žaidimas kur HITMANAS yra toks plikis, kuris žudo). Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 11:15 pm

Pamačiau Hitmaną naktį nemiegosiu..

Aš sapnavau dažnokai kad mane vejasi Voldemortas iš HP.. xDD o aš Hermiona.. xDD

Ir,kad bėgu xD bet dabar taip nebėra.. xDD
vakar sapnavau Kazuya Kamenashi,kad pora esam Širdis

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 11:30 pm

Na o kaip mano sapnas jums? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 11:33 pm

Kawaii. xD
Atgal į viršų Go down
Ximena
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Ximena


Amžius : 24
Miestas : Vilnius
Parašė : 157
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 2:55 am

Mano sapnas irgi toks kvailas ,bet papasakosiu ( Apie Vanessa Villela)

Aš sofutėj sedžiu ir išgirdau telefono skambutį, atsiliepiau ir girdžiu Vanessa sako:
- Sveika ,Deimante, gal nori užsukti pas mane arba aš pas tave ?
Aš sutikau , pasakiau ,kad namuose betvarkė ir tėtis žiūrės FIFA 2010 su savo draugais
Ir susitarėm po rytoj vakere susitikti.

Kai susitikom ji man pasakė ,kad žiūrėjo kasetė ,kad pasiėmė ir peržiūrėjo kasete kurioje pasako ,kad tu mirsi po 7 dienų ir ,kad jau tą septinta diena atėjo . Aš nubudau ir surėkiau . Kokia nesamone iškretei ? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 5:07 pm

Geras čia pas tave Analia xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnai su idol'ais Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su idol'ais   Sapnai su idol'ais I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai su idol'ais
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: