TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Spuogai

Go down 
+8
Angeliukas
Aimee
Maria Del Carmen
Ximena
Grettell
Lady
Rose(Titanic)
Rubi
12 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 1:55 am

Matau, kad kaikurioms ši tema yra aktuali. Tad apie šiuos odos priešus kalbame čia.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 1:56 am

Rubi rašo:
Matau, kad kaikurioms ši tema yra aktuali. Tad apie šiuos odos priešus kalbame čia.
Mane jie labai kankina ir nervina ir nežinau kuo griebtis
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 2:00 am

Rose(Titanic) rašo:
Naudojai koks efektas padėjo na žinoma jei spuogu turi?
Turiu ir daug. Man jau daug metų yra. Jau turiu 18 metų ir dar nepraeina. Nors imk ir brūžink veidą į asfaltą. Daužau galvą Naudojau. Stebuklų žinoma nedaro, bet apmažina tikrai kol naudoji ir raudonumą kažkiek nuima. Kiek esu išbandžius visokių priemonių, tai šitas pats geriausias (o toks pigus) daug geriau padeda nei brangios priemonės. Tad išvada - ne visada tai kas brangiau yra geriau.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 2:04 am

Rubi rašo:
Rose(Titanic) rašo:
Naudojai koks efektas padėjo na žinoma jei spuogu turi?
Turiu ir daug. Man jau daug metų yra. Jau turiu 18 metų ir dar nepraeina. Nors imk ir brūžink veidą į asfaltą. Daužau galvą Naudojau. Stebuklų žinoma nedaro, bet apmažina tikrai kol naudoji ir raudonumą kažkiek nuima. Kiek esu išbandžius visokių priemonių, tai šitas pats geriausias (o toks pigus) daug geriau padeda nei brangios priemonės. Tad išvada - ne visada tai kas brangiau yra geriau.
Jo mano sielos sesė vienodos problemos mus užpuolė man tai jie gal tik nuo 14 metų prasiėjo o man tik 15 pabandysiu pasigydyti tavo muiliuku ir pranešiu kaip sekasi
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 2:04 am

Jei ir atsiranda koks, pasitepu tokiu tepaliuku....ir ką aš žinau, diena, dvi ir dingsta : )

O šiaip naudoju prausiklį tokį, tai jų man ne kažkiek ir būna daug : ?
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 3:49 am

Naudojų prausiklį garnier.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šiaip oda atsigauna, pašvelnėja. Spuogus sumažina...
Šiaip maži jie pas mane ir nedaug, kartais vakarais patepu cinko tepalu, nes jis džiovina tuos spuogus, kremu kartais patepu...

Hmm... Man tai nėra problemos su jais.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 7:17 pm

Kadangi muiliuko medemix kurį siūlė Rubi neradau toj mažoj maximoj tai nuėjai į vaistine ir man pasiūlė tokį tepaliuką su arbatmedžio aliejumi kadangi žinau ,kad arbatmedis labai gerai veikia tai ir nusipirkau sake padės va toks:[You must be registered and logged in to see this image.] acnofan kainavo 11 su biškučiu ir kvapas skanus ir geras
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 8:52 pm

Rose(Titanic) rašo:
Kadangi muiliuko medemix kurį siūlė Rubi neradau toj mažoj maximoj tai nuėjai į vaistine ir man pasiūlė tokį tepaliuką su arbatmedžio aliejumi kadangi žinau ,kad arbatmedis labai gerai veikia tai ir nusipirkau sake padės va toks:[You must be registered and logged in to see this image.] acnofan kainavo 11 su biškučiu ir kvapas skanus ir geras
Parašyk paskui ar padeda.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 8:54 pm

Rubi rašo:
Rose(Titanic) rašo:
Kadangi muiliuko medemix kurį siūlė Rubi neradau toj mažoj maximoj tai nuėjai į vaistine ir man pasiūlė tokį tepaliuką su arbatmedžio aliejumi kadangi žinau ,kad arbatmedis labai gerai veikia tai ir nusipirkau sake padės va toks:[You must be registered and logged in to see this image.] acnofan kainavo 11 su biškučiu ir kvapas skanus ir geras
Parašyk paskui ar padeda.
Butinai ,bet odos būklės pagerėjimas jau per viena diena jaučiias tokia švelni ir tie spuogai pradėjo džiūti
Dar pabandysiu kokia diena šį maskuojamajį pietšuka išsigyti [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Ximena
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Ximena


Amžius : 25
Miestas : Vilnius
Parašė : 157
Prisijungė : 2009-12-14

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 4:04 am

Jau dabar pradėjo spuogai kankint Alpstu Daužau galvą Ant kaktos ir rankų esa daug ,bet jau naikinu ir jau mažiau Fotografuoju
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 4:23 am

Ximena rašo:
Jau dabar pradėjo spuogai kankint Alpstu Daužau galvą Ant kaktos ir rankų esa daug ,bet jau naikinu ir jau mažiau Fotografuoju
O su kuom naikini
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 6:36 pm

Va šiandien dar apsiprekinau nusipirkau aknecolor krema va tokį [You must be registered and logged in to see this link.]
ir gydomajį pietšuka spuogams irgi su arbatmedžiu nes maskuojamojo neradau va tokį: [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 6:40 pm

Per brendim1 sako spuogai atsiranda ir ant nugaros yra tiap buve jums mergaites?
Atgal į viršų Go down
Aimee
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Aimee


Parašė : 56
Prisijungė : 2010-08-04

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 6:48 pm

Man taip nera buve.As naudoju tepaliuka aknecolor.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 6:54 pm

Maria Del Carmen rašo:
Per brendim1 sako spuogai atsiranda ir ant nugaros yra tiap buve jums mergaites?
Na man spuogai atsiranda tik dėlto ,kad aš nešioju žiema rubus su etiketėmis gal ir tau taip yra ........Nenešioju ir nebėra o buvo ir skadūs o kokia tau?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spuogai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Spuogai
Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: