TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Liežuvautoja / Gossip girl

Go down 
+12
polyanna
Candy
laurytyt
Angeliukas
Gabi
ateity
Maria Del Carmen
Analia
Aimee
elizabeth=*
Lady
Rubi
16 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyTr. 07 28, 2010 1:03 am

Liežuvautoja / Gossip girl Gossip-girl-image

Niujorko turtingųjų tėvelių atžalų gyvenime, atrodo, nieko netrūksta – prabangios parduotuvės, prašmatnūs vakarėliai, madingiausi drabužiai, namai užmiestyje, privačios mokyklos. Bet Bleir ir Serena vis dėlto nepatenkintos. Ir kur čia būsi patenkinta, jei dėl populiarumo reikia kovoti su geriausia drauge, juolab kad Serena moka nuvilioti visų merginų vaikinus ir jau senokai nusitaikiusi į Bleir mylimąjį Neitą...
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyTr. 07 28, 2010 2:46 am

Mačiau tik pirmąjį sezoną : )
Tikrai geras serialas : )
Tinkantis jaunimui labai : )
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyTr. 07 28, 2010 2:58 am

Maciau visus tris sezonus. Nuostabus serialas..
Laukiu nesulaukiu ketvirtojo sezono
Atgal į viršų Go down
Aimee
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Aimee


Parašė : 56
Prisijungė : 2010-08-04

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 11:01 pm

Maciau du sezonus man labai patiko:)
Atgal į viršų Go down
Analia
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Analia


Parašė : 63
Prisijungė : 2010-08-04

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 1:00 am

Mačiau tiek kiek rodė per LNK ir TV1 ;D gaila, kad dabar neberodo, žiauriai įdomus buvo.
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyPen. 09 10, 2010 9:49 pm

https://www.youtube.com/watch?v=F0pjAD1P6Xs <-- geras video Širdis
Man tai knyga labiau patiko
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyPir. 09 20, 2010 10:36 pm

Ilgai laukus pagaliau sulaukiau naujojo GG sezono pirma serija buvo labai įdomi ;DDD
Atgal į viršų Go down
ateity
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
ateity


Parašė : 67
Prisijungė : 2010-06-18

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyKv. 09 30, 2010 3:27 am

Rodys vėl per TV1. Iš pradžių pirmą sezoną, o tada antrą Merkiu akį
Pati esu mačiusi iki trečio sezono 10 serijos. Mokslai užklupo ir nebepažiūrėjau.
Atėjo toks metas, kad sustojau. bet tuoj peržiūrėsiu ir tada 4 sezonas laukia Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyKv. 09 30, 2010 6:49 pm

Maria Del Carmen rašo:
https://www.youtube.com/watch?v=F0pjAD1P6Xs <-- geras video Širdis

Čia aišku ne į temą Juokiuosi Bet kai išgirdau šitą video dainą kaip man sukilo nostalgija. Atsiminiau Beverly hills 90210, va ten tai serialas buvo žiūrėjau visas serijas ir labai patikdavo Įsimylėjau.
O Gossip girl tai nemačius kažkaip kai nuo pradžių nepradėjau žiūrėt tai man jis jokio susidomėjimo nesukelia. Nežinau, gal ir kitaip galvočiau jei pažiūrėčiau Galvoju
Atgal į viršų Go down
ateity
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
ateity


Parašė : 67
Prisijungė : 2010-06-18

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyKv. 09 30, 2010 6:49 pm

Man ir patiko Beverly Hills 90210, bet matytas labai seniai, todėl beveik nieko nepamenu.
Man didesnė nostalgija senoms telenovelėms.. Jų tiek daug ir tokių gerų Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyKv. 09 30, 2010 10:53 pm

Jei sąžiningai,tai iš pirmo šis serialas man patiko Liežuvautoja / Gossip girl 388754
Bet kai jau einu kiemu ir girdžiu kaip mergaitės kažkur 13-14 metų kartoja Gossip girl žodžius ir svarbiausia (exo exo) tai man jau pabodo
Liežuvautoja / Gossip girl 785304
Tai dabar retkarčiais pasižiūriu,bet didelių simpatijų man nesukelia Liežuvautoja / Gossip girl 388754
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyKv. 09 30, 2010 11:01 pm

Ketvirtas sezonas bent kolkas manes dar nezavi
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyPir. 04 25, 2011 2:41 am

Labai patinka, geras serialas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Candy
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Candy


Miestas : Kaunas
Parašė : 505
Prisijungė : 2009-12-16

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replySk. 01 08, 2012 8:29 am

Nė kartelyčio nežiūrėjau, tad be nuomonės aš.. Bet nekelia noro žiūrėt, nežinau kodėl... ;/
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_replyPen. 01 20, 2012 10:44 pm

GG "laiko" tik Blair ir Chuck istorija. Laikas jį pabaigt, kol dar nenukrito į reitingo apačią.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Liežuvautoja / Gossip girl Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Liežuvautoja / Gossip girl   Liežuvautoja / Gossip girl I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Liežuvautoja / Gossip girl
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Naujokė / New girl

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: KITI JAV SERIALAI :: RODYTI-
Pereiti į: