TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Kristina
♥Analia♥
Aimee
Lady
Anahi
nothing
Maria Del Carmen
Gabi
Musheika♥
Rubi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 12 27, 2010 8:40 am

Sausio 3, Lolos laiku jau pradės rodyti Teresą Šypsausi Buvau pradėjus ją žiūrėt ispaniškai, bet kažkaip užgožė kiti serialai. Tačiau dabar kai rodys per lnk jei turėsiu laiko būtinai pasižiūrėsiu, šiaip įdomi telenovelė atrodo ;DD
Atgal į viršų Go down
Online
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 06 13, 2011 4:26 pm

man idomu kokia pabaiga parodys pas Šypsausi ten kur ji firmoje isidarbino ar kad ja nusauna ;DD siaip nenoriu,kad ja nusautu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 06 13, 2011 5:11 pm

Aš tai noriu, kad parodytų tą pagrindinę pabaigą, kur ji lieka su Artūru. Šiandien taip gražiai baigė kaip ji apsiverkė ir Arturas ją apkabino. Bet jaučiu jie išsiskirs Galvoju Gal kas žinot kokius dokumentus ji šiandien davė pasirašyt Fernandui?
Atgal į viršų Go down
Online
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 06 13, 2011 5:24 pm

jei gerai pamenu kad visas turtas atitektu jai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 06 13, 2011 5:47 pm

as ir labai noreciau,kad ji liktu su arturu man ju pora labai grazi yra Šypsausi anksciau buvau uz Mariana ir Teresa,bet paskui pradejo patikti arturas o marianas labaiau tinka aurorai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 06 14, 2011 6:02 pm

Nu va atsiskleidė tikrasis Teresos veidas. Šitaip pasielgė su savo motina ir krikštamote. Ir žinoma gavus tą čekį už parduotas Fernando įmones jei jau nereikia su juo tampytis, tai ir metė Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Online
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 9:13 am

Man labai patiko, kaip ji pasielgė su Fernandu, taip jis pasielgė su Luisa ir gavo ko norėjo. Šypsausi
Labai gaila mamos ir krikštamotės Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 12:56 pm

blemba panos papasakokit vakar antros serijos antrą puse nebemačiau teko į vairavimą išeit ;D tai kas buvo?
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 4:50 pm

labai dziaugiuos kad parode pabaiga su Arturu ;]] fainai kad liko kartu ji ; Širdis
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 6:03 pm

aha labai fainai,kad pabaiga buvo su arturu ir kad jie susitaikė Šypsausi super serialas buvo Šypsausi man patiko Šypsausi labai gaila,kad nei mama nei krikštamotė taip griežtai elgėsi su Teresa Netekau žado/ pagailo man jos Šypsausi aišku ką ji pasakė buvo šiurkštu bet jau galėjo atleisti kai ji taip maldavo,kad atleistų...
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-06

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 01 09, 2012 12:58 pm

Pabaiga man labai patiko, pats serialas irgi super, iš Televisos vienas geriausių, tik va nesuprantu, kodėl negalima balsuoti temoje "Kiek balų vertas serialas?" Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Teresa (Teresa)-
Pereiti į: