TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Aracely Arambula

Go down 
+10
Bianca
Justina♥
emilija
Grettell
Anahi
Violla
Maria Del Carmen
velniukste
Lady
Gabi
14 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyAntr. 07 20, 2010 1:54 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gimimo data: 1975 kovo 6
Gimimo vieta: Chihuahua, Chihuahua, Mexico
Pilnas vardas: Aracely Arámbula Jaquez
Ūgis: 1.70 m

Filmografija:

- Doña Barbara (2016) - Barbara
- Los Miserables (2014) - Lucia "Lucha" Duran
- La Patrona (2013) - Gabriela "Gaby" Suárez / Verónica Dantés "La Patrona"
- Laukinė širdis / Corazón Salvaje (2009) - Regina Montes de Oca / Aimeé Montes de Oca
- Meilės keliai / Las Vías del amor (2002) - Perla Gutiérrez Vázquez
- Apkabink mane / Abrázame muy fuerte (2000) - Maria del Carmen Campusano
- Maištinga siela / Alma rebelde (1999) - Maria Elena Hernandez
- Meilės spalvos / Soñadoras (1998) - Jacqueline de la Peña
- Rencor apasionado (1998) - Mayté
- Mylinti širdis / El Alma no tiene color (1997) - Maiguálida Roldán
- Mažas miestelis, didelės nuodėmės / Pueblo chico, infierno grande (1997)
- Mujer, casos de la vida real (1996-1997)
- Meilės daina / Canción de amor (1996)
- Cañaveral de pasiones (1996) - Leticia 'Lety'
- Acapulco, cuerpo y alma (1995)
- Prisionera de amor (1994)
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replySk. 07 25, 2010 4:08 am

Na Lietuva tikrai ja myli, bet musu forumo dalyves nelabai. Ne viena be taves nepareiske savo nuomones apie ja. Nu ka galiu pasakyt man ji viena geriausiu aktoriu, na ilga laika nevaidino sako kad vyras neleido, o gal pati norejo seimoj daugaiu pabut. Nors koks cia vyras jie nesusituoke Nustebau Tai va lb. dziaugiuosi kad galiu isvysti jos vaidyba CS Ploju vien delto verta ziuret si seriala. Jos vaidyba puiki ji sugeba gerai perteikti savo personaza, tikuosi kad cia jos ne paskutinis serialas.
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replySk. 07 25, 2010 4:10 am

Nu nors tu ką...bet matyt mano atmintyje ji neišliko labai ypatinga, nes aš jos nepamenu :?
Atgal į viršų Go down
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replySk. 07 25, 2010 6:51 am

o mano atmintyje paliko lb siltus prisiminimus Šypsausi ypa nuo AMF laiku, kitus serialos jos vangiai ziurejau, nu kartais Meiles kelius paspoksodavau, bet seip nuostabi aktore ir labai grazi, tik jau kiek pamirsta nes ilgai nesirode.
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replySk. 07 25, 2010 1:33 pm

Jos nemuli Aracely,nes susidomėjo naujų kūlturiniu reiškiniu Gutierrez.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replySk. 08 15, 2010 3:54 am

Grazi, labai patiko LVDM Įsimylėjau gerai vaidina ir siaip atrodo nuosirdi tokia (ar cia tik man vienai taip atrodo Juokiuosi).
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyKv. 08 19, 2010 9:33 pm

na man si aktore lb patiko anksciau dbr kazkaip ja istumia kitos naujos aktores, kurios yra tai pat be galo talentingos kaip Arecely Merkiu akį na man asmeniskai jos karaliavimo era baigesi su serialu Las Vías del amor Šypsausi naujajame seriale ji manes nesuzavejo....
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyKv. 08 19, 2010 11:58 pm

ji visad liks mano dievaitė <3
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyŠt. 08 28, 2010 9:39 pm

Nemačiau jos vaidybos, bet kalbant apie išvaizdą, tai kai kuriose foto ji nuostabi, bet kaikuriose visai negraži. Liūdžiu Šiaip veidas tikrai gražus.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
emilija
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way
emilija


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 363
Prisijungė : 2009-12-14

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyTr. 09 01, 2010 5:10 pm

Tiesa sakant ji man visai negrazi
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyPen. 11 12, 2010 11:12 pm

Labai gražios akys pas ją. Bet figura tai jau nelabai, vat pametu ją iš tu senesnių laikų kai AMF rodė tai tada jabai gražiai sudėta buvo, tokia smulkutė o dabar tos silikoninės krūtys tai nelabai Aiškinu Ir šiaip aš ją pamenu kaip labai naturalia, tokia beveik nepridažyta Šypsausi bet kaip bebūtų man ji labai patinka Ploju
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replySk. 05 06, 2012 4:37 pm

Labai nuostabi aktore.Nors maciau tik viena jos seriala Laukine sirdis.Jame ji sugebejo perteikti du vaidmenis:blogietes ir gerietes. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyŠt. 05 26, 2012 11:47 pm

Man ši aktorė sukelia nostalgija seniem laikam.
Atgal į viršų Go down
Ievasa
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Ievasa


Parašė : 24
Prisijungė : 2013-05-23

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyAntr. 07 23, 2013 2:16 am

Viena iš tobuliausių aktorių Šypsausi Esu mačiusi visus serialus, kuriuos rodė Lietuvoj Šypsausi Tobula visom prasmėm ji <333 Negaliu nepasigirt, jog twiteryje Aracely mane folowina ir jau davė 3 RT Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_replyAntr. 07 23, 2013 2:53 am

Labai talentinga aktore ir daininke, grazi moteris ir siaip nuostabus ir siltas zmogus. Nesistebiu kad Rulli ja isimylejo, labai grazi seima is ju Šypsausi Mane ji suzavejo jau pirmaisiais savo vaidmenimis "El alma no tiene color" ir "Soñadoras", bet po "Abrazame muy fuerte" ji iskart atsidure mano megstamiausiuju saraso virsuje. Gaila, kad buvo padariusi karjeros pertrauka kai buvo su Luis Miguel, bet grizusi irode jog tikrajam talentui niekas nekenkia. "Corazon salvaje" sugebejo suvaidint du tokius skirtingus personazus, net buvo sunku patiket jog cia tas pats zmogus vaidina. O "La Patrona" Aracely tiesiog suzibejo, toki stipru ir isimintina personaza sugebejo sukurti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Aracely Arambula Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aracely Arambula   Aracely Arambula I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Aracely Arambula
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Aracely Arambula
» Aracely Arambula
» Aracely Arambula ar Ana Layevska?
» Kuri Aracely Arambula Jums labiausiai patinka?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: TELENOVELIŲ AKTORIAI :: TELENOVELIŲ AKTORĖS :: AKTORĖS-
Pereiti į: