TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
lepeckoja
Gabi
Angelique
Anahi
Menina
Dinute*
Kristina
Violla
Maria Del Carmen
Rubi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2011 4:19 am

Oj ir aš prisijungsiu Kietai šypsausi

Oj Penktadienio serija man labai patiko Šypsausi o pabaiga tai išvis net išsižiojau Mąstau Idomu,kas bus toliau Šypsausi patinka man šis serialas labai,nežinau kodėlbet užkabino jis mane Kietai šypsausi o pagrindinė daina tai išvis superinė Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 14, 2011 11:47 pm

Patiko kaip Matijas griebė tą barmeną, kai pradėjo jam pasakot apie Renatą Juokiuosi
Bet oj jį kaip reikiant suvystė Roberta su motina, aišku puiki proga buvo, kai jis grįšo visiškai girtas ir toks nusitašęs, kad vos ant kojų pastovėjo Juokiuosi Dabar tai jau jį visiškai apmaus, pasidarys kaip joms geriau ;DD
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 04 15, 2011 6:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Su barmenu tai jooo kietai išėjo gaila man truputuką jo,visai nieko vaikinukas.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 23, 2011 3:08 am

Sveikos Šypsausi gal man galėtumėte papasakoti, ką šiuo metu rodo, visai negaliu pažiūrėti Liūdžiu jau dvi savaites nemačiau, nes vargstu su praktikos ataskaita Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 23, 2011 11:48 pm

Tikrai gal kas papasakos,nes ir aš nemačiau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 24, 2011 1:19 am

Na aš tai žiūriu per kompą ir tai dar peržiūrėjau tik 32 serijas, tai nežinau iki kiek čia tiksliai papasakot. Na bet galiu pabandyt Šypsausi
Taigi Roberta atseit permiegojo su Matiju, kai jis grįžo girtas, nors iš ties jis užmigo, jie tik pasibučiavo. Aišku padarė taip, kad tai pamatytų Gonzalas. Vėliau vaidino prieš Matiją, kad yra labai liūdna, kad ji visą laik jį mylėjo tik nenorėjo trukdyt jam ir Renatai. Aišku dabar norės užkabint savo vaikąJuokiuosi Tuo tarpu Matijas atėjo pas Renatą ir pasakė, kad viską pamirš kas buvo tarp jos su Jeronimu tegul tik ji grįžta pas jį. Aišku Renata nesutiko. Gonzalas vis labiau svaigsta dėl Reginos. Renata persikraustė gyventi pas tetą ir romantiškai leidžia laiką su Jeronimu. Ji įsidarbina pas Reginą. Fina su Roberta sužinojo, kad Jeronimas ir Rafaelis broliai. Fina atėjo pas Jeronimą ir vaidino mylinčią mamytę, atseit, kad susirūpinus Renata ir pan. Jeronimas vėliau tai pasakė Renatai aišku ji labai apsidžiaugė. Agustinas pasamdė, kad sumuštų Karlosą. Jeronimas atvažiavo į dvarą pasiruošęs jį parduot. Adriana įkalbėjo Matiją su ja nueit į kiną. Fina iš Robertos sužinojo, kad Rafaelis Robertą vadindavo tik gražuole, ne vardu. Ji įtaria, kad Jeronimas kažką sumanė ir jaučiu įpainios į tai Renatą, kad ji atseit ta gražuolė. Agustinas susitinka su Renata ir sužino, kad ji įsimylėjo dėlto paliko savo darbą, todėl vėliau jis nueina pas kažkokią merginą, supratau, kad jie kuris laikas draugavo ir pasiūlo jai važiuoti kartu į dvarą. Jeronimas su Agustinu susitinka pas advokatą pasirašyt pardavimo dokumentų, tačiau Jeronimas suplėšo juos jam prie akių. Aišku Agustinas labai pasiunta Juokiuosi Gonzalas nusprendžia skirtis su Fina. Ji nusamdo detektyvą, kuris nufotkina Gonzalą su Regina. Fina apsimeta, kad serga dėlto, kad nereiktų skirtis su Gonzalu. Tai sužinojus jos aplankyt ateina Renata, tačiau Fina labai supyksta kai Renata užsimina apie Reginą. Ji pasako, kad dėl Reginos ji išsiskirs su jos tėvu, nes ji jo meilužė. Renata nueina aiškintis pas Regina, tačiau Regina paliudija, kad yra ne taip. Ir galiausiai kiek mačiau, kad Jeronimas atsiunčia Renatai suknelę ir kviečia ją į romantišką vakarienę Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 24, 2011 5:19 am

Didelis dėkis Bučiuoju
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 27, 2011 3:26 am

Labai ačiū Šypsausi
Dar norėjau paklausti, o dabar jau neberodo per lnk?
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 27, 2011 3:36 am

Kaip supratau ne. Nuo gegužės 5 kai pabaigs moters auką perkels į tv1. Lnk kaip visada su tais savo kvailais reitingais. Jiems žiūrovai kaip bandomieji triušiai Niurzgu
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 27, 2011 3:19 pm

Aišku Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 30, 2011 10:21 pm

na si seriala as jau paziurejau iki galo ir man jis visai patiko , bus visokiu intriguojanciu vietu ir baigsis sakyciau idomiau negu El Juramento...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 05 22, 2011 8:29 pm

Dar kas nors žiūrit šį serialą? Merkiu akį Man tai kai perkėlė į tv1 ir pradėjo rodyt nuo penkių net geriau, nes jei grįžtu laiku iš darbo tai dar pusę spėju pamatyt. O šiaip tai per šį savaitgalį peržiūrėjau iki 58 serijos labai daug prasukdama, nes atsibodo tos pastovios Jeronimo ir Renatos rietenos. Nors labai patinka kai šitaip pykstasi, o po to trumpai susitaiko, patinka man tos scenos nors ir trumpos, bet labai geros Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 05 23, 2011 3:25 am

aš kartais galiu pažiūrėti, bet labai retai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 05 23, 2011 2:55 pm

As jau visa esu seniai perziurejus tai man patiko kai laiko turiu ir per tv pasiziuriu
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 06 03, 2011 5:19 am

monikute19 rašo:
As jau visa esu seniai perziurejus tai man patiko kai laiko turiu ir per tv pasiziuriu

Kaip tau faina, man vis laiko pritruksta Rodau liežuvį
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Keršto bučiniai (Cuando me enamoro)-
Pereiti į: