TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+24
edvis
Nora
Kristina
Dinute*
Dowi
Elenita
Violla
Candy
Andzelika
Paola
aroma331
Justė.
Evil Regals
Daniela.
laurytyt
ateity
Maria Del Carmen
Aimee
Analia
Lady
velniukste
Anahi
li*
Angeliukas
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriusPranešimas
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 19, 2015 4:14 pm

Prieš pradedant žiūrėti 7 sezoną jau ir nežinojau ar TVD mane kuo nors nustebins. Nors tai mano ilgiausiai žiūrimas serialas, kurio pradėjus žiūrėti dar nenumečiau, o jau žadėjau... Bet reikia pripažinti, kad TVD išgyvena atgimimą. Mane taip intriguoja tos ateities ištraukos serijos pradžioje ir pabaigoje. Rodos, kad jis prasidėjo iš naujo, nes praeitis pradingo kartu su Elena. Daug įdomių naujų veikėjų. Labai netikėti romanai,o jau tikrai galvojau, kad gal Damonas susidės su Bone. O ir Candice nėštumas buvo gerai maskuojamas, puiki mintis perkelti į ją Alariko vaikus. Man tikrai patiko Delena, o dabar rodosi, kad Elenos čia niekada ir nebuvo, nors pirmuosiuose sezonuose ji rodėsi tokia svarbi ir visas siužetas sukosi tik apie ją. Su nekantrumu laukiu naujų serijų kiekvieną savaitę.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyPir. 11 23, 2015 8:58 pm

Mane ateities ištraukos irgi intriguoja, įdomu kas ten ateityje įvyks. Taip jau norisi galutinai sujungt ištraukas ir sužinot kas toliau įvyks Juokiuosi aš turėjau viltį, kad Damon, bent turės kažkokią intrigą su Bonnie, bet su kiekviena serija vis imu tuo abejot. Ypač po Bonnie ir Enzo ateities bučinio Juokiuosi mane nustebino tas posūkis su Caroline. Turėjau vilties, kad per stebuklą Caroline netyčia pastos nuo Stefan Juokiuosi būtų gražus baby Juokiuosi kadangi niekada nemėgau Delenos, tai man Damon be Elenos labai patinka. Elena visada mėgau tik su Stefan. Tai man net patinka, kad Damon dabar toks be sąžinės kaip buvo daugiau pirmuose sezonuose. Ir kas patinka, kad dabar galima pažint labiau brolių istoriją kas įvyko jų praeityje, nes iki šiol mažai ką žinojom apie juos.

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 3:22 pm

O aš mėgau Eleną tiek su Stefanu tiek su Damon. Kai Elena pasirinkdavo tarkim Stafaną liūdėdavau dėl Damon ir atvirkščiai. Žodžiu, man abu broliukai tokie nuostabūs.
Net sunku įsivaizduoti Karoliną su Alariku auginančius dvynukes, nors mintyse Alariką irgi buvau spėjus supiršti su Bone. Man ji su bet kuo žiūrisi daug geriau nei su Džeremiu.
Tiesa, tikrai mažokai žinojom, gi visas veiksmas prasidėjo nuo broliukų meilės romanų su Katerina. O Katerina man patiko tik praeityje, jos sugrįžimas man visai nepatiko.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 5:58 pm

Alarico su Bonnie niekaip neįsivaizduoju, todėl nenorėčiau jų kartu Juokiuosi plius man per daug keista bus matyti Alaric su Caro auginančius dvynukus, kažkaip nelabai jaukus momentas Juokiuosi įdomu tik dabar kas nutiks toliau, kad Caro išsiskirs su Stefan, nes ateityje ji nebebuvo jo mergina. Ir kas ten ateityje medžioja ir pagrobė Caro. O man Katherine patiko visur, ji nereali. Patiko man jos visos pusės, tiek geros mergaitės tiek blogos. Man jos labai trūko kai ją pasiuntė į kitą pusę. Man Elena su Damon patiko visada tik kaip draugai, bet ne kaip pora. Nejaučiau tarp jų jokios chemijos, o tuo tarpu Elena su Stefan man turėjo kažką užburiančio, kas visad virpindavo širdį pirmuose 3 sezonuose.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 8:02 pm

Aš kažkodėl matau juodu kartu, na bet kaip matome niekas jų suporuoti neketina. Ir man keista, na bet džiaugiuosi tuo, kad Alariko veikėjas susidurs su kokiais nors sunkumais, o ne gyvens vien saldžia meile, nes šeštame sezone jis man darėsi skystokas, ilgėjausi jo blogosios pusės. Tiesa, kas ir kodėl pagrobė Karoliną ir man labai smalsu. Visai patiko matyti ją dirbančią televizijoje ir turinčią vyrą galima sakyti namų šeimininkę.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 8:13 pm

Man Alaric irgi labiau patinka kada nėra saldžiai pasinėręs į meilę. Ta prasme patinka, kad jis turi romantinę pusę ir meilės romanų, bet įdomiau jį stebėt kuomet jis meilę derina su veiksmu Juokiuosi Caro man patiko matyti dirbančią televizijoj, tik įdomu kas jos vyras, nebus taip, kad su Alaricu susituokė, kad dvynukus apsaugotų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 10:04 pm

Man taip pat patinka, kai netampa tipiniu telenovelių personažu, nors ir dabar pirmųjų serijų metu jis man buvo nuobodokas, nemėgau jo daktarytės ir nenorėjau, kad jie laimingai susituoktų. Nerimavau, kad jį išsiveš ir dings šis personažas. Taip pat pasiilgstu Kajaus, man jis toks superinis buvo.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 10:11 pm

Iš blogiečių man patys pačiausi buvo Mikaelson'ai. Kiti blogiečiai savotiškai įdomūs, bet nė vienas nebuvo tiek įdomus, kad labiau patiktų negu Mikaelson'ų šeimyna.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 10:16 pm

Tikrai jiems niekas kol kas nesugebėjo prilygti. Na bent jau iš pat pradžių jie atrodė tokie žiaurus ir pnš, o paskui prie jų pripratau ir pamėgau. Labiausiai tai Klausą manau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 10:26 pm

Mano patys mėgstamiausi buvo Elijah ir Klaus, turintys šarmo bei blogas ir geras puses, kurios visad išlįsdavo pagal situacijos palankumą Juokiuosi Nors patiko Kol ir Finn, bet neprilygo tiek kiek Elijah ir Klaus, matyt todėl, kad jų nerodė tiek daug Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replySk. 01 31, 2016 7:20 pm

Po pertraukos nauja serija įdomiai susižiūrėjo. Buvo įdomu stebėt Damon išgyvenimus. Caroline tokia miela su pilvuku ypač kai žinai, kad pilvukas tikras Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_replyPir. 11 07, 2016 12:57 am

Nusprendžiau peržiūrėti nuo 1 sezono TVD. Šypsausi  Įdomu prisiminti kas buvo nuo pradžių ir kaip viskas prasidėjo Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 12 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1212Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: THE VAMPIRE DIARIES-
Pereiti į: