TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti

Go down 
+7
Evil Regals
Anahi
Natiusha.
li*
Gabi
Violla
Angeliukas
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 18, 2012 2:27 am

Asta liko su Viktoru ir vaikeliu, o Ingą nušovė...
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 03 17, 2012 4:48 pm

Jėzau,totali nesąmonė ir ne pagal knygą >_> oh well, ko norėt. Pagamino eilinę muilo operą su pasišaudymais ir pasigaudymais.
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 03 19, 2012 3:09 am

Na, nežinau, kur tu čia matai paprastą operą, dar, beje, ir muilo...
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 1:44 am

Tikiuosi, kad bus daugiau pasišaudymų ir pasigaudymų naujam sezone.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 1:50 am

Nesitikėjau,kad bus naujas sezonas ;DD
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 1:55 am

Angeliukas rašo:
Nesitikėjau,kad bus naujas sezonas ;DD
Aš taip pat. Net suklapsėjau akim išvydus reklamą: ar tik nesapnuoju.
Netekau žado 
Bet... Kaip be Inguliuškino bus įdomu? Inga buvo mano mėgstamiausias personažas. Labai noriu, kad ją kokiu "magical" būdu prikeltų.... Įsimylėjau 

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 TV3_Sandra_Dauksaite
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 2:52 am

Aš irgi labai nustebau Merkiu akį Berods kiek buvo parašytu knygų tai jau visas ir pastatė čia kažkas naujo bus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 3:07 am

Tegul jie man tik Ingutę prikelia >_> myliu jos personažą. Jau tokia sukta ir klastinga. Woooheyyy.
O Zylę nušovė ar kaip ten baigėsi? Man jis taip patiko. Lolz, gėda prisimint bet vienu momentu buvau įsimylėjus tą aktorių, kuris Zylę vaidino. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 3:19 am

Taip, Zyle nusove kaip ir nemazai kitu. Ji susaude kai jis ejo pas ta savo panele su gelem.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 3:23 am

Neee T________T kaip žiūrėsiu serialą be Zylės. Nebus įdomu. Meilės mano nebus. Nebus į ką seilę varvint.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 17, 2013 3:27 am

Manes irgi be Zyles nelabai domina sitas serialas Juokiuosi Jis galima sakyt mano megstamiausias personazas buvo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti   Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Nemylimi/Svetimi/Pasmerkti
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pasmerkti 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: LIETUVIŠKI SERIALAI-
Pereiti į: