TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Raiščių patempimas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_replyKv. 04 22, 2010 9:55 pm

Ar ka nors esate tai patyrę ar ilgai skaudėjo ar galėjot vaikščioti.Nes man šiandien pačiai atsitiko tai norėčiau kaip gydyti Verkiu
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_replyKv. 04 22, 2010 10:12 pm

O kur pasitempiai/Man neteko,bet mazdaug zinau kad buna
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_replyKv. 04 22, 2010 11:56 pm

Analia Moncada rašo:
O kur pasitempiai/Man neteko,bet mazdaug zinau kad buna
Ai mokykloj suklupau ir nukritau nuo laiptų dabar nežmoniškai skauda neina paeiit negaliu ne tik šlubuoju todėl ryt būsiu namie o ka partumėte daryt ?buvau pas chirurga jis sakė ,kad čia raiščių patempimas ta išorinį kaula nežmoniškai skauda kai lieti ,paskui oj oj o kaip eini dar baisiau sunkiausia eiti laiptais ot nepasisekė man Verkiu
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_replyPen. 04 23, 2010 12:00 am

Aš nežinau ar man raiščių patempimas, bet dabar jau kokią savaitę nežmoniškai skauda kojas. Nu šiandien jau biški geriau, bet anas dienas iš viso vos paėjau.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_replyPen. 04 23, 2010 12:04 am

Rubi rašo:
Aš nežinau ar man raiščių patempimas, bet dabar jau kokią savaitę nežmoniškai skauda kojas. Nu šiandien jau biški geriau, bet anas dienas iš viso vos paėjau.
raiščiu patempima yra tai kai skauda pėdoje esančia vieta čiurna tuos kaulus man juos skauda ir vos galiu paeiti tai ir yra patempimas raiščių
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_replyPen. 04 23, 2010 12:12 am

Rose(Titanic) rašo:
Rubi rašo:
Aš nežinau ar man raiščių patempimas, bet dabar jau kokią savaitę nežmoniškai skauda kojas. Nu šiandien jau biški geriau, bet anas dienas iš viso vos paėjau.
raiščiu patempima yra tai kai skauda pėdoje esančia vieta čiurna tuos kaulus man juos skauda ir vos galiu paeiti tai ir yra patempimas raiščių
Tai gal man taip ir yra, nes aš sportavau ir paskui pradėjo skaudėt. Bet skausmas ne toks kaip visada pasitempus raumenis skaudėdavo, bet grynai toks kaulinis skausmas. Juokiuosi Ir net braška kojos kai lipu pavyzdžiui laiptais.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_replyPen. 04 23, 2010 2:37 am

Rubi rašo:
Rose(Titanic) rašo:
Rubi rašo:
Aš nežinau ar man raiščių patempimas, bet dabar jau kokią savaitę nežmoniškai skauda kojas. Nu šiandien jau biški geriau, bet anas dienas iš viso vos paėjau.
raiščiu patempima yra tai kai skauda pėdoje esančia vieta čiurna tuos kaulus man juos skauda ir vos galiu paeiti tai ir yra patempimas raiščių
Tai gal man taip ir yra, nes aš sportavau ir paskui pradėjo skaudėt. Bet skausmas ne toks kaip visada pasitempus raumenis skaudėdavo, bet grynai toks kaulinis skausmas. Juokiuosi Ir net braška kojos kai lipu pavyzdžiui laiptais.
Užjaučiu man tai labai skauda tai tenka šokinėti o nuo laiptų lipti atsisėdus
Važiuok pas gydytoja padarys rengena gal nieko baisaus jeigu raiščiai tai parts ka nors
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Raiščių patempimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Raiščių patempimas   Raiščių patempimas I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Raiščių patempimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: