TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Anahi
ateity
Gabi
Lady
Dinute*
elizabeth=*
Kristina
Violla
Maria Del Carmen
Rubi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 28, 2010 11:28 pm

Man labai patiko tiek pirma tiek antra serija
Nuostabus aktoriai labai idomus siuzetas, mane tikrai suintrigavo, laukiu nesulaujiu rytojaus serijos
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 09 28, 2010 11:48 pm

Mačiau truputį serialo, prieš išeidama į paskaitą...tai galiu pasakyti visai neblogas : )
Gal reiks kartas nuo karto pažiūrėti : )
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 09 29, 2010 12:30 am

Na mane šis serialas ir užkabino Juokiuosi įdomu kaip bus toliau. Vaidina puikūs aktoriai ir siužetas geras. Puiki telenovelė Puiku Žiūrėsiu ir toliau ;DD
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 09 29, 2010 12:33 am

Man irgi labai patinka si novele Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 09 29, 2010 12:33 am

Šiandien pilnos serijos nemačiau, bet ši novelė mane irgi traukia. Aktoriai tikrai puikiai visi vaidina. Labai gera vėl ekranuose matyti Lucero, Gabriela Šypsausi Laukiu tolimesnių serijų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
ateity
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
ateity


Parašė : 67
Prisijungė : 2010-06-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 09 30, 2010 6:56 pm

Gal ir įdomus, bet nežiūrėsiu aš jo. Neturiu laiko serialams.
Daug žinomų aktorių, ypač pagrindiniai patinka, iš senų senų serialų.. Šypsausi
Gaila, kad neteks matyt, nors net nežinau ar užkabintų..
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 02, 2010 4:56 pm

gal kas galit papasakoti, ka penktadieni rode?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 10 02, 2010 5:13 pm

Na aš ir nevisą mačiau. Bet ką mačiau tai pagrindas buvo, kad kai Valentina paklausė dėl ko Ivana bandė nusižudyti. Ji pasakė, kad užmezgus romaną su vedusiu vyru, Alonso verslo partneriu Oskaru. Po to ji nuėjo pas Oskarą pabučiavo jį ir pasakė, kad jį įsimylėjus, bei paprašė, kad jai Valentina jo klaustų ar tarp jų romanas atsakytų - taip. Oskaras paskambino Alonsui ir paprašė užleist keliom valandom savo butą. Valentina buvo su Alonsu ir viską girdėjo ji labai supyko ir liepė ją parvežt namo. Ivana pasimylėjo su Oskaru, kai grįžo namo jos laukė Valentina. Atseit iš pat pradžių ji nenorėjo sakyt kur buvo, melavo kad su Filipe, bet po to prisipažino, kad buvo su Oskaru. Tai va tiek ir mačiau Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 10 03, 2010 12:55 am

Kaip idomu Įsimylėjau aciu.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 10 29, 2010 2:15 am

na manes sitas serialas nesuzavejo... nezinau is tikruju jau Colunga man atsibodes net nzn man jis jau per senas tokiems vaidmenims ta prasme ne is isvaizdos bet aplamai jau sitiek metu jauniklius vaidina ;D ir siaip man Lucero sitam seriale nelabai labiau patiko MEPS . ;D
ir siaip siuzetas man biskiuka toks tupas nzn nu tikrai nepritraukiantis bent jau manes.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 04, 2011 3:45 am

Na aš kartais pažiūriu ir pamačiau, kad Alonsas nėra toks blogas, kaip iš pradžių maniau, jis iš tikrųjų myli Valentiną ir savo vaiką Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 04, 2011 5:21 am

Čia seriale blogiausi Ivanna, Rosendo ir Leonor Nervinuosi velniuko trijulė Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 05, 2011 2:13 am

Būtent Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 05, 2011 3:07 am

Bet man jų trejatas patinka, sukti jie... įdomių įvykiu su jais parodo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 05, 2011 3:14 am

Ir jie visi susieti...
Rosendo sieja Ivana ir Leonora Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Intrigų dvaras (Soy tu dueña)-
Pereiti į: