TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Apie serialą

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyPir. 01 25, 2010 2:26 pm

Pavadinimas-DOŇA BARBARA
Metai-2008
Kompanija-Telemundo
Šalis-Kolumbija
Entrada- [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]


Vaidina

Edith Gonzalez - Doña Bárbara
Christian Meier - Santos Luzardo
Génesis Rodríguez - Marisela
Roberto Mateos - Lorenzo Barquero
Arap Bethke - Antonio Sandoval
Paulo Quevedo - Balbino Paiba
Maritza Rodriguez
Jeancarlos Canela
Adriana Campos
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyKv. 02 18, 2010 2:45 am

Na man sitas serialas lb patiko Šypsausi pagrindine pora lb grazi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyTr. 08 25, 2010 6:17 am

Anahi,koki ispūdį paliko tau ši telenovelė? Žiūrėtum dar kartą?
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyTr. 08 25, 2010 2:16 pm

Siaip tai tikrai gera Šypsausi man patiko tos vietoves patiko Mariselos personazas ;D Santosas toks rrr... Įsimylėjau o del kartojimo as karts nuo karto paziuriu Mariselos ir Santoso Story ;D
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyTr. 08 25, 2010 2:17 pm

Nepatikėsi,bet aš pagaliau tuojau žiūrėsiu 107 serija artėju prie finalo Širdis na tikrai įsimins man šita telenovelę jau vien nuostabiom vietomm
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyTr. 08 25, 2010 7:14 pm

Maria Del Carmen rašo:
Nepatikėsi,bet aš pagaliau tuojau žiūrėsiu 107 serija artėju prie finalo Širdis na tikrai įsimins man šita telenovelę jau vien nuostabiom vietomm
O kaip tu supranti ką žiūri, jei nemoki ispanų? Nustebau
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyTr. 08 25, 2010 8:22 pm

ha,ha magiška Katsu-chan [paslaptis Juokiuosi Juokiuosi juokauju..
Aš sprendžiu iš veiskmo,na moku kažkokius elementarus žodelius:porfin,regreso,patron bet jie menkoki.. Tai sprendžiu iš veiksmo,veikėjų nuotaikos,judesių.
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyŠt. 09 18, 2010 12:18 am

Hm..Žinot ką supratau,kad čia tikrai,ne ta legendinė telenoveles dėl kurios alpt reikia..
Atsirado geresnių dalykų man už ką,tad patiko tikrai savo laiku kiek ja mačiau ji man labai patiko,o dabar ėėė.. Na šiek tiek kitokia telenovele,bet tikrai nėra Super duper ultra nereali.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyŠt. 09 18, 2010 1:38 am

Maria Del Carmen rašo:
Hm..Žinot ką supratau,kad čia tikrai,ne ta legendinė telenoveles dėl kurios alpt reikia..
Atsirado geresnių dalykų man už ką,tad patiko tikrai savo laiku kiek ja mačiau ji man labai patiko,o dabar ėėė.. Na šiek tiek kitokia telenovele,bet tikrai nėra Super duper ultra nereali.
O tie geresni atsiradę dalykai tai siauraakiai čiukčiai. Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyŠt. 09 18, 2010 6:41 pm

1.Jie ne čiukčiai
2.Jų doramos bent su prasme ir ten netempia gumos kaip telenovelese.
3.Dainos ten daugg nerealesnes.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replyŠt. 09 18, 2010 9:11 pm

Maria Del Carmen rašo:
1.Jie ne čiukčiai
2.Jų doramos bent su prasme ir ten netempia gumos kaip telenovelese.
3.Dainos ten daugg nerealesnes.
Ne visi taip mano.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replySk. 09 19, 2010 12:01 am

Mano visiskai neispruse zmones, jie tikrai nera ciukciai..
Anywayz.. yra telenoveliu geresniu uz DB.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replySk. 09 19, 2010 12:49 am

Maria Del Carmen rašo:
Mano visiskai neispruse zmones, jie tikrai nera ciukciai..
Anywayz.. yra telenoveliu geresniu uz DB.
Gerai, neteršiam temos.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 36
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replySk. 09 19, 2010 3:04 am

Rubi rašo:
Maria Del Carmen rašo:
Hm..Žinot ką supratau,kad čia tikrai,ne ta legendinė telenoveles dėl kurios alpt reikia..
Atsirado geresnių dalykų man už ką,tad patiko tikrai savo laiku kiek ja mačiau ji man labai patiko,o dabar ėėė.. Na šiek tiek kitokia telenovele,bet tikrai nėra Super duper ultra nereali.
O tie geresni atsiradę dalykai tai siauraakiai čiukčiai. Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi


Man Dona Barbara tikrai patiko, bet kiekvieno skonis vis kitoks, ir azijiečių negalima vadinti čiukčiais nes tai visų pirmą ne korektiška, o visų antrą tai rasizmas, sakysit, ne mano reikalas, gal ir taip, tačiau, Daug žmonių daug nuomonių ir nėr čia dėl ko kivirčytis dėl tokių dalykų.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_replySk. 09 19, 2010 4:47 am

Paola rašo:
Rubi rašo:
Maria Del Carmen rašo:
Hm..Žinot ką supratau,kad čia tikrai,ne ta legendinė telenoveles dėl kurios alpt reikia..
Atsirado geresnių dalykų man už ką,tad patiko tikrai savo laiku kiek ja mačiau ji man labai patiko,o dabar ėėė.. Na šiek tiek kitokia telenovele,bet tikrai nėra Super duper ultra nereali.
O tie geresni atsiradę dalykai tai siauraakiai čiukčiai. Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi


Man Dona Barbara tikrai patiko, bet kiekvieno skonis vis kitoks, ir azijiečių negalima vadinti čiukčiais nes tai visų pirmą ne korektiška, o visų antrą tai rasizmas, sakysit, ne mano reikalas, gal ir taip, tačiau, Daug žmonių daug nuomonių ir nėr čia dėl ko kivirčytis dėl tokių dalykų.
Nieks čia ir nesikivirčyja.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sponsored content





Apie serialą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie serialą   Apie serialą I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Apie serialą
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Apie serialą
» Apie serialą
» Apie serialą
» Apie serialą
»  Apie serialą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: DOÑA BARBARA-
Pereiti į: