TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Anahi

Go down 
+16
Evil Regals
lepeckoja
li*
velniukste
Kristina
♥Analia♥
Grettell
Anahi
Deima
emilija
Elizabeth
Candy
Violla
Maria Del Carmen
elizabeth=*
Rubi
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 10:43 pm

Cha prisižiūrėjo mergaitė modelių ant žurnalo viršelio xD
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 08 26, 2010 8:36 pm

Na va, nebūtų buvus anoreksikė, gal būtų graži mergina, nes vaikystėj ir paauglystėj buvo daug gražesnė, mano nuomone.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 01, 2010 1:04 am

Kuo toliau tuo man ji grazesnė
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 17, 2010 5:20 am

Aš tik dabar pastebėjau, kad ji gimusi gegužės 14, kaip ašŠypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replySk. 01 08, 2012 5:20 am

*/ Pirmasis Anahi solo albumas "Mi Delirio" Brazilijoje buvo paskelbtas auksiniu. Tokį titulą anksčiau buvo pavykę pelnyti tik Thalios įrašui.
**/ Dainininkė laisvalaikiu mėgsta plaukioti, miegoti, šokti, klausytis muzikos ir modeliuoti drabužius. Anahi turi savo drabužių parduotuvėlę.
***/ 1,63 m ūgio dainininkei labiausiai patinka jos ilgos kojos.
****/ Anahi lagamine visada rastume mėlynus džinsus, fotoaparatą ir mobilųjį telefoną. Beje žvaigždė atsako į kiekvieną trumpąją žinutę, nes tiki likimu.
*****/ Puikią figūrą šiandien žinoma aktorė išsaugo nekirsdama meksikietiškų buritų. Ji skanauja suši ir geria daug vandens su ledukais.
******/ Anahi dar nesurado savo gyvenimo vyro. Prisipažino, kad yra svajotoja, kuriai reikia labai daug švelnumo ir meilės.
*******/ Anahi laimingas skaičius yra 10.
********/ Su buvusiais grupės "Rebelde" nariais įsteigė fondą "Salvame", kuris rūpinasi neturtingų vaikų ir paauglių išsilavinimu ir užimtumu.

_______________________________________
Anahi bulimijos ir nervinės anoreksijos priežastys buvo konkurencija. Kadangi tuo metu buvo daug 16 metų merginų, kurios sugebėdavo vaidinti suaugusias merginas, Anahi užsibrėžė tikslą tapti: gražiausią - jauniausią - talentingiausią. Prie viso to prisidėjo ir nežmoniškas spaudimas. Anahi atsipeikėjo 17 metų, sverdama 34 kilogramus. 3 metus gydėsi keliose klinikose.
Atgal į viršų Go down
aroma331
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?



Parašė : 51
Prisijungė : 2012-02-27

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replySk. 03 04, 2012 11:32 pm

nesakau, kad negrazi, bet pernelyg nenaturali, labai daug makiazo, plastiniu atrodo gerokai padauginus, plaukai jos grazus, bet speju ir tie dirbtiniai.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 21, 2012 3:47 pm

Dabar kaip aktore ji man visiskai nepatinka. Kai zurnale paskaiciau apie jos plastines operacijas, ji man pradejo nepatikti, jos grji man visai patinka.ozis visiskai nubluko. Na o kaip dainininke
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replySk. 03 03, 2013 1:42 am

Anahi : Jaučiuosi nepaprastai laiminga (Caras, 2013 kovas)

Laiminga ir pasiruošusi gyvenimo pokyčiams - susitikome su Anahi Chiapas valstijoje, kur greit bus jos namai. Jos santykiai su Manuel Velasco - jauniausiu istorijoje valstijos gubernatoriumi puikiai einasi ir dabar jai yra svarbiausia.

Per pastaruosius mėnesius Anahi gyvenimas kardinaliai pasikeitė, meilė atėjo tam, kad pasiliktų. Viskas prasidėjo, kai dėka bendro draugo, susipažino su Manuel Velasco, dabartiniu jos draugu ir Chiapas gubernatoriumi. Jų santykiai klostėsi puikiai, todėl neabejojama, kad bus vestuvės, taip pat ir ateityje kalbama apie šeimą. Tai atitolins ją nuo scenos? Tik laikas parodys, bet kol kas ji dovanoja savo fanams "Absurda", kurią parašė kartu su Noel Schajris nė nežinodama, kada pasirodys, bet dabar ji yra šalia geriausio įkvėpimo : tikros meilės. Apie visa tai norėjome pasikalbėti su Anahi, todėl nuvykome į Chiapas fotosesijai, valstijoje, kuri greit bus jos namai, kur mums papasakojo iš San Cristobal de las Casas apie savo naują dainą, santykius su Manuel Velasco ir ateities planus.

Kada parašei "Absurda"?
Beveik prieš du metus.
Ką tuomet išgyvenai?
Buvo metas, kai jaučiau įkvėpimą : nesiekiau parašyt dainos, tik rašiau, nes man visad patiko tai daryti. Rašau tai, ką jaučiu, kartais kasdien, kartais tik dėl jausmo. Taip gimė ta daina : baltame popieriaus lape užrašytas žodis "absurda".
Kodėl jauteisi "absurda" meilėje?
Manau, kad visi taip kada nors jautėmės. Iš tiesų žodis PERDONATE(atleisk sau) nebuvo dainos tekste, bet įrašinėjant dainą tai pasakiau ir norėjau, kad taip ir liktų, nes tai buvo iš širdies. Kai kenčiame dėl ko nors, kai mums bėda, viską aiškiai matome, bet paskui supranti, kad visko būna ir kad gyvenimas yra toks nuostabus, kad pasirūpina išgydyti kiekvieną ašarą.
Daina liūdna ir kartu teigiama, kaip ją apibūdintum vienu žodžiu?
Sakyčiau, kad kai kurie randai pavirsta daina.
"Absurda" bus CD dalis?
Kol kas ne. Žinau, kad taip galbūt nuvilsiu kai kuriuos žmonės, kurie laukė CD, bet dabar negaliu atsiduoti CD taip, kaip tai yra reikalinga. Ši daina yra labai ypatinga dovana visiems žmonėms, kurie mane palaikė per visą 27 metų karjerą.
Kartu su Manuel Velasco esi jau kelis mėnesius. Kaip susipažinot?
Mus supažindino bendras draugas, kurį labai myliu : tada prasidėjo mūsų istorija.
Yra daug gandų apie vestuves. Tiesa, kad greit tekėsi?
Žinoma, kad mūsų didžiausia svajonė yra susituokti! Esame laimingi ir dar turime daugybę neišpildytų svajonių. Bet viskas savo laiku..
Manuel tau patiko nuo pat pradžių ar jis tave užkariavo?
Iš tiesų jis laimėjo mano meilę ir pasitikėjimą savo būdu, požiūriu į gyvenimą, ta aistra, kurią turi darydamas viską.. Nuo tada, kai susipažinom, viens kitam patikom ir po truputį laimėjome viens kito meilę ir pasitikėjimą.
Kuo labiausiai žaviesi jame kaip žmoguje?
Vertinu jo stiprybę ir apsisprendimą, nes man įrodė, kad jis yra vyras su vertybėm ir principais. Man patinka, kaip jis mato šeimą ir kaip elgiasi su savo mama. Žaviuosi stiprybe, kurią turi ir niekad nepavargsta kažko siekdamas, bet pirmiausia, jis labai geras, kilnus vyras su didžiule širdimi.
Kada pirmąkart atvykai į Chiapas su juo? Papasakok apie tą dieną..
Jau buvau lankiusis Chiapas dėl daugybės kitų priežasčių, bet pirmąkart su juo buvau tada, kai jį lydėjau į renginį Tapachuloje, kai buvo senatorius, 2011.
Palaikei jį prieš ir per savo kampaniją. Ką jautei, kai laimėjo?
Turėjau galimybę tapti liudininke to, kaip Manuel atsiduoda darbui. Jis labai atsakingas, labai darbštus ir aišku, kad aš labai džiaugiuos, kad laimėjo, labai mane tai pradžiugino, nes žinau, kiek pastangų atiduoda kasdien tam, kad gautų tokius rezultatus, kokius turi. Turi didžiulį pasitikėjimą žmonių, kurie atidavė jam savo balsą ir dabar turi viską išpildyti.
Kas tau labiausiai patinka iš Chiapas ir kodėl?
Man labiausiai patinka žmonių šiluma. Chiapas yra spalvinga, džiaugsminga, su daugybe gamtos, tūkstantmečių kultūra ir istorija, tradicijomis valstija, o visų pirma, tai valstija su daugybe gyvybės.
Kaip jautiesi radusi tikrąją meilę?
Jaučiuosi nepaprastai laiminga, nes manau, kad nėra didesnės jėgos pasaulyje už meilę, ir jaučiu didžiulę stiprybę ir norą nuveikti daug, jaučiuosi pilna ir labai įsimylėjusi.
Jau turi sūnėną ir dukterėčią. Svajoji apie savo šeimą ir savo vaikus?
Dažnai svajoju, kasdien vis daugiau. Norėčiau būti mama.
Ką norėtum pasakyt visiems "Caras" skaitytojams?
Labai noriu padėkoti "Caras" už šį interviu, o žmonėms, kurie visad mane palaikė, noriu pasakyti, kad esu laiminga, kad dabar vienas geriausių mano gyvenimo etapų, kad labai jus myliu ir dėkoju už tai, kad skiriat laiko skaityti apie mane ir klausyti "Absurda".

MĖGSTAMIAUSI

Tavo dainos. "Absurda" ir "Para Que" iš Anahi, ir "Tras de mi" ir "Salvame" iš RBD.
Filmas/Ką nusinešė vėjas. (Lo que el viento se llevó)
Spalva.Mėlyna ir juoda.
Vieta Chiapas.Mėlynojo vandens kriokliai(Cascadas de Agua azul) ir Palenque.
Paplūdimys/Bet kuris Meksikos paplūdimys.
Aksesuaras.Apyrankės.
Augintinis.Turiu šuniuką, maltos mini, vardu "Shot".
Desertas.Šokoladas visais būdais.
Maistas.Meksikietiškas.
Gėrimas.Tekila.
Miestas.San Cristóbal de las Casas.
Aktorius.Daniel Giménez Cacho.
Aktorė.Angelina Jolie.
.Dainininkas.Alejandro Fernández.
Muziejus.Frida Kahlo - Mėlynasis Namas. (Frida Kahlo – Casa Azul)
Spektaklis.Ateinantis potvynis, Katės, Bedieviai(El diluvio que viene, Cats, Wicked)
Knyga.Gabriel García Márquez "Apie meilę ir kitus demonus" ir Paulo Coelho "Brida"
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 26, 2015 12:56 am

Siandien Anahi istekejo uz Chiapo regiono guberatoriaus Manuel Velasco.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 04 29, 2015 8:45 pm

Sveikinimai Anahi ir jos antrajai pusei. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 09 12, 2016 11:59 pm

Anahi patvirtino jog jie su vyru laukiasi savo pirmojo vaiko.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 19, 2017 9:21 pm

Anahi pagimde sunu, kuriam dave Manuel varda.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Anahi - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anahi   Anahi - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Anahi
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Anahi
» Anahi
» Anahi (3)
» Anahi kuryba
» Anahi ar Dulce Maria?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: TELENOVELIŲ AKTORIAI :: TELENOVELIŲ AKTORĖS :: AKTORĖS-
Pereiti į: