TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 5 geriausios aktorės

Go down 
+15
Gabija
PinaColada
Ewalyte
Bianca
locura
Rūtelė
laurytyt
Angel_Lilibeta
Justina♥
Violla
Candy
Rose(Titanic)
Deima
elizabeth=*
Rubi
19 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replySk. 12 13, 2009 9:09 pm

Čia rašykite 5 jums labiausiai patinkančias aktores. Rašykit iš eilės nuo labiausiai patinkančios bei parašykit, kodėl būtent ta aktorė patinka. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replySk. 01 24, 2010 8:26 am

1. Barbara Mori - pati gražiausia aktorė, nerealiai vaidina. Tobulai suvaidino Rubę ir šiaip labai faina. Širdis
2. Marjorie de Sousa - gražuolė. Tobulai atlieka visus savo blogietės vaidmenis. Širdis
3. Elizabeth Gutierrez - labai graži, labai miela atrodo ir gerai vaidina. Beto yra jaunatviška ir linksma. Širdis
4. Aracely Arambula - tikra gražuolė, miela, gera dainininkė turinti gerą balsą ir faina aktorė. Širdis
5. Ninel Conde - labai graži ir talentinga. Puiki dainininkė ir aktorė. Širdis


Paskutinį kartą redagavo Rubi, Kv. 05 06, 2010 3:13 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replySk. 01 24, 2010 5:38 pm

1.Maite Perroni ir Silvia Navarro,jos abi nuostabios aktores taigi man labai sunku isirinkt,nes jos abi puikiai vaidina Įsimylėjau

2.Lorena Rojas-nuostabi ir labai grazi aktore,begalo talentinga. Šypsausi

3.Jacqueline Bracamontes- Puikiai vaidina ir siaip grazi Mąstau

4.Elizabeth Gutierrez-Talentinga,gerai vaidina Šypsausi

5.Paola Nunez- Sita aktore puiki,man labai pradejo patikt jos vaidyba,del to ji pas mane penktoje vieotje Netekau žado
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyTr. 01 27, 2010 12:49 am

Nenumeruosiu nes negaliu issirinkti

Taigi

Jacqueline Brocamontes nuostabi aktore,man apzavejusi Sortilegio
Elizabeth Gutierrez nuostabi, labai grazi
Maite Perroni grazi, jos nuostabus balsas ir seip labai talentinga
Paola Nunez labai grazi talentinga tiesiog be zodziu
Ahani na ji ne tik aktore bet vistiek tobula
Atgal į viršų Go down
Deima
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Deima


Parašė : 197
Prisijungė : 2009-12-26

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyPen. 02 19, 2010 2:29 am

1. Maitė Perroni - ji tobla, tikras talentas, jos vaidyba ir balsas nuostabus.Myliu ją Įsimylėjau
2. Anahi - žiauriai graži, gera aktorė, o daininkė nuostabi.
3. Luisana Lopilato - nuo vaikystės ja susižavejusi, ji begalo graži ir talentinga
4. Daniela Castro - ji taip puikiai vaidina, tikroviškai, nuostabi
5. Jacky - sužavėjo per Naivuole ir Likimo kerus, graži;]
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyPen. 02 19, 2010 5:57 pm

Kate Winslet-Man ji pradėjo patikti Titanike .Nuo to laiko labai ją pamėgau.Ji viena iš mano mėgstamiausių.


Elizabeth Gutierrez:Šia aktore pamėgau jau rodomoje telenovelėje "Amor comprado'' .O dabar kai pradėjo rodyti El rostro de analia iš vis ją myliu

Jacky Bracamontes: Labai simpatikša ir faina aktorė puikiai atliko savo vaidmenį "La tontas no van el cielo"...

Karla Monroig:Labai gražy ir nuostabi aktorė .Puikiai suvaidino El rostro de analia....

Ximena Duque :Labai gražy ir faina .Puikiai vaidina .Nuostabiai suvaidino El rostro de analia

Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Candy
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Candy


Miestas : Kaunas
Parašė : 505
Prisijungė : 2009-12-16

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyPen. 03 05, 2010 8:09 pm

1. Elizabeth Gutierrez. Ji tokia graži, nuostabi ir puikiai vaidina. Įsimylėjau
2. Jacky. Graži, puikiai vaidina. Įsimylėjau
3. Anahi. Tokia gražuolėėė ir gerai vaidina. Įsimylėjau
4. Barbara. Mane ji ne tik sužavėjo savo vaidybą, bet ir grožiu. Įsimylėjau
5. Marjorie de Sousa. Graži, gerai vaidina. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyKv. 05 06, 2010 12:26 am

1-2. Paola Nunez, Silvia Navarro- manau neimanoma ju isskirti, jos nuostabios, grazios vaidina labai gerai ir itikinamai Įsimylėjau. Nors tiesa sakant dabar Silvia man labiau krito i aki, o Pao pradingo... niekur nesifilmuoja:(
3. Marjore de Sousa- labai grazi ir ideali blogiete Įsimylėjau
4. Gaby Spanic- manau net nereikia sakyt kodel, bet as parasysiu. Ji nuostabi: grazi, talentinga, tikru tikriausia telenoveliu karaliene Įsimylėjau
5. Lucero- jos vaidyba mane tiesiog uzkerejo Įsimylėjau ir yra labai grazi Įsimylėjau


Paskutinį kartą redagavo Violla, Št. 06 18, 2011 3:02 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyPen. 11 19, 2010 2:55 am

1-3.Daniela Castro - nuostabus balsas,talentinga,puikiai visus vaidmenius atliko,graži.
1-3.Andrea Lopez - jauna,talentinga,labai gražūs veido bruožai
1-3.Sabine Moussier- gražios akys,gražūs plaukai ir puiki vaidyba
4.Susana Gonzalez - labai nuoširdi atrodo kai vaidina,gražios labai jos akys.

5. Paola Toyos ,Marjore de Sousa, Lucero,Maite Perroni,Barbara Mori ,Ninel Conde
Na o toliau tai man visos vienodai patinka,šiaip tai vioso išskyrus Jacky Bracamontes Apšalau


Paskutinį kartą redagavo Justina♥, Št. 11 27, 2010 1:01 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Angel_Lilibeta
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Angel_Lilibeta


Amžius : 30
Parašė : 77
Prisijungė : 2010-11-12

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replySk. 11 21, 2010 1:46 am

Lilibeth Morillo (labai graži aktorė, puikiai vaidina ir labai gražiai dainuoja - pati mylimiausia aktorė) Širdis Širdis Širdis
Susana Gonsalez (labai patiko "Aistroje" labai ) Širdis
Maritza Rodriguez (įpatingai pradėjo patikti kai pradėjau žiūrėti "Milagros de amor") Širdis
Catherine Siachoque (tobula blogietė) Širdis
Ivonne Montero Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyKv. 05 12, 2011 2:05 am

Maite Perroni - labai graži, vaidina puikiai Įsimylėjau
Elizabeth Gutierrez - patinka jos vaidyba Merkiu akį
Angelique Boyer - graži, gera vaidyba Merkiu akį
Ana Brenda Contreras - gera bei graži aktorė, gerai vaidina Merkiu akį
Aracely Arambula - patinka Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyAntr. 01 24, 2012 3:58 am

1. Catherine Siachoque - susižavėjau ja "Aistrų žemėje", nuostabiai vaidino, personažas tiesiog stulbinantis, o atliko jį super, tada prisiminiau, kad esu mačiusi ir daugiau, ir visi buvo super, paskutinieji super, visad stengiuos pažiūrėt su ją Lietuvoje rodomą projektąm o dabar žiūriu ir per internetą "La casa de al lado". Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau
2. Maritza Rodriguez - visad buvo nuostabi aktorė, ja susižavėjau "Angel rebelde", nuo tada ja žaviuosi, visad žiūriu, jei rodo ką su ja Lietuvoje, o tik neseniai prisiminiau, kad esu mačius "Marido y mujer", tik buvau mažytė, ir nepamenu, kad ten vaidino pagr vaidmenį Maritza, pamenu, labai patiko pagr aktorė. Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau
3. Lucero - negana to, kad gražuolė, bet ir aktorė nuostabi. "Manana es para siempre" suvaidino tokią blogietę nepalikdama jokių abejonių, o juk yra suvaidinusi tiek geručių, pvz "Mi destino eres tu", "Soy tu duena" ir kt.. Įsimylėjau Įsimylėjau Įsimylėjau
4. Elizabeth Gutierrez - susižavėjau ja "Olvidarte jamas", blogiete būti jai tinka, tada pamačiau "Spąstuose", irgi nuostabus vaidmuo, o labiausiai įtikino, kad puiki aktorė - "El rostro de Analia", dvigubas vaidmuo, tokie skirtingi vaidmenys, suer tiesiog Įsimylėjau Įsimylėjau
5. Lorena Rojas/Luisana Lipilato - neišsirenku vienos, abi puikios, gražios, puikios aktorės, vertos paminėjimo, Lorena susižavėjau "El cuerpo del deseo", neįtikėtinas vaidmuo, bloga gerietėje, Lorena buvo nuostabi, o su Luisana praktiškai užaugau, todėl myliu jas abi vienodai Įsimylėjau

Dar į 5 galėčiau rašyti Naty Streignard ir Angelica Rivera,bet kadangi jos dabar nevaidina, nedėjau, bet jom priklauso Šypsausi
Atgal į viršų Go down
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyTr. 01 25, 2012 5:30 pm

Silvia Navarro - man ji ko gero yra natūraliausia aktorė, patinka man jos tiek vaidyba tiek išvaizda.
Lucero - puiki aktorė, puikiai suvaidina ir blogąjį personažą ir gerąjį.
Maite Perroni - vien dėl serialo "Mi Pecado", ji ten suvaidino tiesiog puikiai, o ir atrodė labai gražiai.
Gabriela Spanic - dėl anksčiau matytų serialų su ja, iš ties puiki aktorė.
Daniela Castro - puiki aktorė.
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replySk. 05 06, 2012 8:19 pm

1) Gabriela Spanic - be išimties mano mylimiausia aktorė.Graži,talentinga ir stulbinanti. Širdis

2) Paola Nunez - tiesiog nuostabi ir be galo graži aktorė. Širdis

3) Maite Perroni - labai talentinga,graži ir miela aktorė. Širdis

4) Lucero - labai gerai vaidina įvairius vaidmenis ir yra labai graži. Širdis

5) Marlene Favela - viena iš gražiausių aktorių,puikiai suvaidino "Zoro: špaga ir rožė". Širdis


Paskutinį kartą redagavo Emperatriz, Pen. 11 22, 2013 5:07 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ewalyte
Amor en custodia
Amor en custodia
Ewalyte


Amžius : 28
Miestas : Panevėžys
Parašė : 563
Prisijungė : 2012-04-02

5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_replyŠt. 05 26, 2012 5:39 am

1. Litzy - DIEVINU JĄ! Patinka jos serialai, o ypač "Una maid en manhattan" bei ji man laaaabai graži Merkiu akį
2. Barbara Mori - Žiauriai talentinga - labiausiai patiko jos filmas "Kites"
3. Elizabeth Gutierrez - daug serialų su ja žiūrėjau, ir ji tikrai atlieka gerai savo darbą Merkiu akį
4. Sandra Echeverria - faina aktorė bei dainininkė Juokiuosi
5. Karina Mora - Patinka jos personažai serialuose Juokiuosi O ypač Una maid en manhattan, ji ten vaidina Yaya ;DD Ir tiiikrai linksmas personažas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://litzy-ltu.forumlt.com/
Sponsored content





5 geriausios aktorės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 5 geriausios aktorės   5 geriausios aktorės I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
5 geriausios aktorės
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kai aktorės buvo mažos...
» Mėgstamiausios Argentinos aktorės
» Aktorės be makiažo
» Aktorės su šeimomis
» 5 blogiausios aktorės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: TELENOVELIŲ AKTORIAI :: TELENOVELIŲ AKTORĖS-
Pereiti į: