TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?

Go down 
+15
NoLy
velniukste
Rose(Titanic)
Violla
Eglė_
Bianca
lepeckoja
Anahi
Mariana
elizabeth=*
Ximena
Musheika♥
Herroni
amore
Rubi
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 07 08, 2010 12:42 am

Violla rašo:
As jauciu tokioje situacijoje labai pasimesciau Juokiuosi sunku butu ka nors istarti, visus zodzius uzmirsciau taip kaip su dede kalbejau angliskai. Jis manes klause, o as tik atsakinejau Yes ir No Juokiuosi
Aš sakiau kai nesupratau: Esperate, no te escucho! (Palauk, negirdžiu tavęs!). Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 3:23 pm

Kai as buvau stovykloje, ten buvo toks Ispanas. Gillermo buvo labai linksmas ir saunus, jis vede muzikos uzsiemimus, bet deja as buvau teatre Liūdžiu taigi su juo mazai bendravau, bet kelias akimirkas pakalbejau ispaniskai Šypsausi ir visai nesusipainiojau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 8:53 pm

Violla rašo:
Kai as buvau stovykloje, ten buvo toks Ispanas. Gillermo buvo labai linksmas ir saunus, jis vede muzikos uzsiemimus, bet deja as buvau teatre Liūdžiu taigi su juo mazai bendravau, bet kelias akimirkas pakalbejau ispaniskai Šypsausi ir visai nesusipainiojau Šypsausi
Kaip fainai. Ką sakei? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 1:53 am

Rubi rašo:
Violla rašo:
Kai as buvau stovykloje, ten buvo toks Ispanas. Gillermo buvo labai linksmas ir saunus, jis vede muzikos uzsiemimus, bet deja as buvau teatre Liūdžiu taigi su juo mazai bendravau, bet kelias akimirkas pakalbejau ispaniskai Šypsausi ir visai nesusipainiojau Šypsausi
Kaip fainai. Ką sakei? Juokiuosi

Na mazai su juo bendrauti teko man, taigi mazai ka. Bet kai jis buvo atejas mane kviesti i disko (jai taip galima pavadinti) as tada sugebejau su juo pasisneketi, tik atsisakiau ir dar ten kazka pasakiau, na ir paskutine diena paprasiau, kad nusifotografuoti, padekojau Šypsausi siaip su juo labai lengva bendrauti Šypsausi Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 2:09 am

Violla rašo:
Rubi rašo:
Violla rašo:
Kai as buvau stovykloje, ten buvo toks Ispanas. Gillermo buvo labai linksmas ir saunus, jis vede muzikos uzsiemimus, bet deja as buvau teatre Liūdžiu taigi su juo mazai bendravau, bet kelias akimirkas pakalbejau ispaniskai Šypsausi ir visai nesusipainiojau Šypsausi
Kaip fainai. Ką sakei? Juokiuosi

Na mazai su juo bendrauti teko man, taigi mazai ka. Bet kai jis buvo atejas mane kviesti i disko (jai taip galima pavadinti) as tada sugebejau su juo pasisneketi, tik atsisakiau ir dar ten kazka pasakiau, na ir paskutine diena paprasiau, kad nusifotografuoti, padekojau Šypsausi siaip su juo labai lengva bendrauti Šypsausi Įsimylėjau
Įdėk foto jei turi. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 17, 2010 4:51 am

Negaliu patikėt. Šiandien visą valandą kalbėjau ispaniškai per skype. Alpstu
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 20, 2010 12:11 am

Na ir kaip sekėsi?
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 20, 2010 3:03 am

lepeckoja rašo:
Na ir kaip sekėsi?
Maniau, kad tikrai daug blogiau seksis. Į žodynėlį per tą valandą tik gal du žodžius pažiūrėjau. Iš pradžių tas draugas su kuriuo kalbėjau net nepatikėjo, kad kalbu pirmą kartą. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 20, 2010 3:14 am

Na sveikinu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 20, 2010 4:48 am

lepeckoja rašo:
Na sveikinu Šypsausi
Ačiū. Šypsausi Bet dar aišku trūksta praktikos. Bandysiu kuo dažniau kalbėt.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 20, 2010 7:20 am

Sveikinu Rube. O šiaip tu gan gerai ją išmokusi tai manau tau neturėtu būti sunku.
O ispanų kalboje sunkus butasis laikas?
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 20, 2010 7:40 am

Maria Del Carmen rašo:
Sveikinu Rube. O šiaip tu gan gerai ją išmokusi tai manau tau neturėtu būti sunku.
O ispanų kalboje sunkus butasis laikas?
Va su tais laikais ir sunkiausiai. Manau, kad čia su kiekviena kalba taip. Nežinau net. Kaikuriuos sunkesnius žodžius kartais būna sunku pasakyti būtuoju laiku, o daugelį žinau jau. O pvz. būsimasis laikas tai man labai lengvas.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 24, 2010 7:22 pm

Rubi rašo:
Violla rašo:
Rubi rašo:
Violla rašo:
Kai as buvau stovykloje, ten buvo toks Ispanas. Gillermo buvo labai linksmas ir saunus, jis vede muzikos uzsiemimus, bet deja as buvau teatre Liūdžiu taigi su juo mazai bendravau, bet kelias akimirkas pakalbejau ispaniskai Šypsausi ir visai nesusipainiojau Šypsausi
Kaip fainai. Ką sakei? Juokiuosi

Na mazai su juo bendrauti teko man, taigi mazai ka. Bet kai jis buvo atejas mane kviesti i disko (jai taip galima pavadinti) as tada sugebejau su juo pasisneketi, tik atsisakiau ir dar ten kazka pasakiau, na ir paskutine diena paprasiau, kad nusifotografuoti, padekojau Šypsausi siaip su juo labai lengva bendrauti Šypsausi Įsimylėjau
Įdėk foto jei turi. Šypsausi

Ideciau... Bet drauge netycia istrine visas nuotraukas kurias dareme stovykloje Verkiu Verkiu
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 24, 2010 7:23 pm

Rubi rašo:
Negaliu patikėt. Šiandien visą valandą kalbėjau ispaniškai per skype. Alpstu

O nesinervinai kalbedama?
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 24, 2010 7:36 pm

Violla rašo:
Rubi rašo:
Negaliu patikėt. Šiandien visą valandą kalbėjau ispaniškai per skype. Alpstu

O nesinervinai kalbedama?
Iš pradžių aišku nervinaus, nes bijojau, kad nieko neišmekensiu. Juokiuosi Bet paskui jau normaliai.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sponsored content





Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?   Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą? - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Knygos ispanų kalba
» Knygos ispanų kalba
» Viskas apie telenovelių žiūrėjimą orginalo kalba
» Kaip jaučiates?
» Kaip būti drasesniai?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: ISPANŲ KALBA-
Pereiti į: