TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Knygos

Go down 
+12
Paola
velniukste
Lady
Anahi
Rose(Titanic)
Violla
Bianca
elizabeth=*
emilija
Ximena
Justina♥
Rubi
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 08 18, 2010 3:24 am

Anahi rašo:
as nusipirkau snd Ispanu kalba per 24 valandas
[You must be registered and logged in to see this image.]
O pirmą kartą tokią matau. Čia su disku? Kas gero toj knygoj? Kokia kaina?
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 08 18, 2010 4:43 am

aha su disku, nu siaip idomi tokia ivairus dialogai, gramatika ir zodiu nemazai.o kaina nes pirkau dar du anglu ir sita tai isviso 90 lt tai man rodos kad visi po 30 lt.
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 36
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 20, 2010 12:52 am

turiu pirmą, bet nedažnai prisėdu Šypsausi gaila Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Daniela.
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Daniela.


Amžius : 28
Miestas : Kalvarija
Parašė : 19
Prisijungė : 2011-08-09

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 09, 2011 5:38 pm

turiu trecia knyga, nebloga
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 03 16, 2012 6:42 am

Turiu pirma, trecia, penkta ir sesta. Dar turiu toki dideli stora zodyna. Bet dazniausiai turbut naudoju ta paskutini zodyneli, nes jis pas mane visad po ranka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Aistra
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Aistra


Parašė : 15
Prisijungė : 2012-09-30

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 09 30, 2012 10:08 pm

Turiu pirmają. Visai nieko. Labai gerai gramatikai šiaip mokintis, ir šiaip aprašyta kasdieninės situacijos. Ir dar plius diskas Puiku . Gal galite pakomentuoti kuri šią knyga turi, kaip jums ji? Rodau liežuvį
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 09 30, 2012 10:14 pm

Na man ji kazkaip siaip sau. Bandziau kazkada is jos mokytis, bet paskui numeciau. Dabar net nezinau kur ji nugrusta guli Juokiuosi As asmeniskai daugiau is telenoveliu ispanu kalba pramokau nei pagal tas visas knygas mokydamasi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
del monte girl
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 3
Prisijungė : 2012-10-11

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 10 18, 2012 2:49 pm

O iš ko mokytis geriau? Iš knygų ar iš interneto?
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 10 18, 2012 5:17 pm

Man labiausiai pasiteisinantis dalykas yra nesvarbu iš kur, ar iš knygos ar iš kompiuterio perašinėjimas į sąsvinius. jau turiu prisirašius du. kažkaip geriausiai išlieka galvoje kai pati perašinėji.....
Atgal į viršų Go down
del monte girl
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 3
Prisijungė : 2012-10-11

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 10 18, 2012 7:15 pm

Aišku, ačiū Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 10 18, 2012 10:18 pm

Na cia kam kaip, grynai nuo zmogaus priklauso. Svarbu kokia atmintis pas tave labiau isvistyta. Pvz mes univere labai daug rasydavom ir tai reikejo daryt greit, todel as daznai kol neperskaitydavau net neprisimindavau ko prirasiau. Net ir dabar daznai mano rasymas yra labai automatiskas. Todel man toks budas mokymosi neitin tiktu. As kazkaip geriau isimenu klausantis. Matyt todel ir pramokau kalba ziuredama telenoveles originalo kalba.
Tiesiog pabandyk visokiai budais mokytis ir paziurek kuriuo tau geriau sekasi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 06 28, 2014 12:23 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Turiu 1 ir sita knyga. Tikrai labai padeda mokytis, Tik man asmeniskai truksta gramatikos pratimu. Juk is 1 pratimo neisiminsi taisykles. Bet reikiamu uzduociu randu internete, todel esu patenkinta siomis knygomis :-)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Knygos ispanų kalba
» Knygos ispanų kalba

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: ISPANŲ KALBA-
Pereiti į: