Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Avon, Oriflame...

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
peligrosa
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
peligrosa

Parašė : 2
Prisijungė : 2012-02-03

Avon, Oriflame... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 03, 2012 10:33 pm

visokie kremai, pudros i tušai man nelabai kaip atrodo, bet patinka labai kvepalai, dušo žėlės ir kūno purškikliai.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten

Parašė : 828
Prisijungė : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 1:46 am

Oriflame nesu naudojus, kažkas labai gyrė jų tušą, kad pigus ir geras.
Avon naudojau šampūną, dušo želė, dar kažkokias priemones - nepatiko, susidariau nuomonę, kad nieko gero ši kosmetika. Neblogas tik kūno purškiklis, sesers dovana. kažkuriam forume skaičiau, jog Avon nagų lakai išgirti, bet kažin, ar verta bandyt.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas

Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 5:04 pm

Aš naudoju Avon tik nagų lakus ;DD ir žinok,man visai patinka Šypsausi kokybė gera,tik gaila,kad ilgai džiūsta...
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals

Amžius : 101
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 03 13, 2012 5:32 am

Jau daugiau kaip metai esu Oriflame konsultantė. Tikriausiai mane patraukė tai, kad kaip ir kitos merginos sakė, kad ši kompanija neatlieka bandymų su gyvūnais. Kolkas dar neteko nusivilti šios kampanijos gaminiais. Pati sau nesisakau daug (tik poros rūšių kvapuosius vandenius akių kontūro pieštuką ir tušus), bet mano klientai visada būna patenkinti prekėmis.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down

Avon, Oriflame...
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2