Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Avon, Oriflame...

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi

Amžius : 27
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyTr. 12 02, 2009 4:15 am

Ar naudojate šių kompanijų kosmetikos priemones? Ar dažnai užsisakinėjate? O gal pačios platinate ar norėtumėte platinti? Šypsausi

Paskutinį kartą redagavo Rubi, Pir. 12 14, 2009 8:19 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://tvnoveles.lithuanianforum.net
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_

Amžius : 26
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 2:05 am

Šiaip nežinau... Man Avon ir Oriflame kosmetika neatrodo itin kokybiška... Na aišku kokybiškiau už kokią Deco arba dar pigesnę. Bet kiek esu naudojusi manęs nesužavėjo. Pliusas didžiulis tik tas, jog labai didelis kosmetikos priemonių pasirinkimas, įvairovė. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥

Amžius : 24
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 2:09 am

Na o aš kiekvieną mėnėsi maždaug ant šimto litų užsisakinėju ir kolkas esu labai patenkinta Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Eglė_

Amžius : 26
Parašė : 60

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 2:13 am

Ursula* rašo:
Na o aš kiekvieną mėnėsi maždaug ant šimto litų užsisakinėju ir kolkas esu labai patenkinta Šypsausi

O kokias priemones užsisakynėji? Ir ar esi užsisakius lūpų blizgesių? Jei taip kaip tau jie? Kažkada norėjau Oriflame blizgesį užsisakyt, bet sudvejojau... Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas

Parašė : 2072

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 2:13 am

Asmeniškai man Avon ir Oriflame nėra super blogos parduotuvės,aišku yra yra minusų,bet yra ir pliusų [You must be registered and logged in to see this image.] Pavyzdžiui Avono kvepalai nėra kokybiški,tačiau nagų lakai yra geri [You must be registered and logged in to see this image.] Jei dėl kosmetikos tai užsisakinėju iš Fainerso,nes ten tikrai kokybė gera [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi

Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 8:21 pm

Kažkada platinau avon. Na prekės tai man nelabai atrodo geros. Nors yra kaikurių ir gerų.

Justina♥
Justina♥

Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 9:50 pm

Eglė_ rašo:
Ursula* rašo:

O kokias priemones užsisakynėji? Ir ar esi užsisakius lūpų blizgesių? Jei taip kaip tau jie? Kažkada norėjau Oriflame blizgesį užsisakyt, bet sudvejojau... Šypsausi
Užsisakinėjju viską Juokiuosi bet dar dažnai ir Faberlic užsakineju. Dėl blizgių tai man visai patinka Rodau liežuvį
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi

Parašė : 16079

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyŠt. 12 19, 2009 2:01 am

na as tai irgi gan daznai uzsisakau.... Šypsausi
man patinka Oriflame vazelinai, dulksnos...
Avone geri kuno purskikliai...
kazkaip kosmetiko nelabai perku .. tik akiu piestukus is avono Šypsausi

Mariana

Parašė : 77
Prisijungė : 2010-01-01

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyAntr. 01 12, 2010 8:01 pm

man tai abieju kompaniju nagu lakai patinka. nors spalvu pasirinkimas ir nera labai platus bet bent jau greitai isdziusta ir laikosi ilgiau nei paprasti pvz BUK. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*

Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyAntr. 01 12, 2010 11:33 pm

Man patinka Avom oriflame manes nezavi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*

Parašė : 3812
Prisijungė : 2010-06-22

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyAntr. 12 28, 2010 6:41 am

Na kai ka uzsisakineju, bet tikrai ne viska. Pvz kuno kremu buvau nusivylusi nes labai sutvarke oda gerai kad turejau Johnnon aliejuko tai atsistaciau kuno oda.
O uzsisakineju, luou blizgelius, kuno purskalus, vonios putas, sampunas man irgi nelabai.
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt

Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyKv. 05 12, 2011 1:41 am

Mano kaimynė yra AVON konsultantė ir visai patinka man tos prekės, ir kainos nėra jau labai didelės Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyPen. 05 13, 2011 8:55 pm

Aš tai Oriflame konsultantė ;DDD
Ir žinokit dabar pas mane yra vien oriflame prekės Šypsausi ir labai kokybiškos Šypsausi ir žmonės kurie užsakinėja yra patenkinti Šypsausi ir kaina prekių gera Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell

Amžius : 22
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 1:00 am

Kaip ten bebūtų, labai palaikau ORIFLAME. Jie daro bandymus ne su GYVŪNAIS, o su ŽMONĖMIS!!! Savanoriais aišku. Juokiuosi ~ Turiu dabar katalogą Oriflame'o, jei norėčiau ko nors, tikrai užsisakyčiau. Noriu remti tokią veiklą, man tai labai svarbu. Esu už gyvūnų teises.

Angeliukai, kaip fainai Šypsausi patarsi, jei ką? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_replyTr. 06 15, 2011 6:52 pm

tai žinoma patarsiu Šypsausi jeigu kils kokiu klausimų būtinai klausk Šypsausi
Mane irgi žavi,kad Oriflame gaminius duodama bandyti žmonės ir žiūri kaip kas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Avon, Oriflame... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avon, Oriflame...   Avon, Oriflame... I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down

Avon, Oriflame...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next