TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...

Go down 
+5
Maria Del Carmen
Justina♥
Ximena
Eglė_
Rubi
9 posters
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyTr. 12 02, 2009 4:05 am

Kokias rankines mėgstate? Mažas, o gal dideles, kuriose telpa visi reikalingi dalykai? Šypsausi Kokius dar aksesuarus nešiojate? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 2:19 am

Žiūrint kur einu. Kalbant apie paprastą dieną patogiau yra didelė, bet prie puošnių drabužių labiau tinka mažos. Šiaip man asmeniškai labiau patinka mažos. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Ximena
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Ximena


Amžius : 24
Miestas : Vilnius
Parašė : 157
Prisijungė : 2009-12-14

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 2:51 am

Man irgi patinka mažesnės rankines
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 8:22 pm

Man tai patinka didelės, kad viskas tilptų. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 9:51 pm

O man ir tas ir tas Merkiu akį))
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 3:59 am

Man mažos rankines labiau patinka,bet kartias ir didelės :] aš per petį dažniausia tokias nešioju ;DD Apyrankių ir pakabučių ant kaklo princesė aš turiu begale,bet nežinau kur priderinta Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 5:31 am

as tai tasiu turiu ivairiu Juokiuosi
be dirzo niekur negaleciau iseit nes kelnes pamesciau Juokiuosi
o del aksesuaru tai nesiskiriu niekad su 3 ziedais ir laikrodziais Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyPir. 06 21, 2010 10:28 pm

Labai mėgstu dideles tašes :}
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 8:50 pm

Rankinių turiu daug sunku išsrinkti,bet negana vis susigundau nauja nusipirkti ,diržų turiu kelis kaip gi be jų kelnes pamesi .O šiaip nešiojų kartais apyrankes karolius auskarus ir žiedus
Atgal į viršų Go down
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 12:01 am

tasiu pas mane irgi didelis asortimentas Juokiuosi ir jos visos dideles deja Juokiuosi nu kad man i mazas niekas netelpa...
kalbanat apie aksesuarus tai hm, ju irgi turiu daug, bet as labai retai kada juos nesioju , kazkaip man nepatogu , tik jeigu jau kokia svente tai pasipuosiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 6:02 am

Man patinka įvairos rankinės, o naudoju kaip kada, priklauso kur einu. Turiu ir didelių ir mažų rankinių. Mažytė mano silpnybė Juokiuosi žinoma su saiku Juokiuosi
Diržus kaip ir kitos taip pat turiu ir juos užsidedu, spintelėje galima rasti įvairių aksesuarų, nors matyt dažniausiai tenka naudoti auskarus ir žiedus.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...   Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai... I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Rankinės, diržai ir kiti aksesuarai...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: