TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nagai

Go down 
+9
Lady
Ximena
Grettell
Rose(Titanic)
Anahi
Justina♥
Maria Del Carmen
Eglė_
Rubi
13 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyTr. 12 02, 2009 3:39 am

Kaip prižiūrite savo nagus? Ar lankotės pas manikiūrininkes, o gal pačios tvarkotės? Kokias priemones naudojate? Ar dažnai lakuojate? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2009 2:20 am

Pati puikiai su jais susitvarkau. Labai patinka lakuoti ryškiomis spalvomis. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 3:49 am

Aš noriu juos lakuoti,bet gal turite kas patarimų kaip užsiauginti nagu,nes aš juos kramtau xD žinau žinau,bet nieko negaliu padaryti Verkiu
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 4:17 am

fui Juokiuosi Juokiuosi na yra specialus lakas 'buk' ir ten kai nusidazai tai veliau labai kartus nagai Juokiuosi Juokiuosi
O as tai kartą mer menėsį pas manikiurininkė
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 4:18 am

Man buvo panaši problema, bet aš nekramčiau. Juokiuosi Šiaip geriausia nusipirkti bespalvį nagų laką arbą specialiai nuo nagų kramtymo. Jie nebrangus, bet nesinorės kramtyti ir stipresni jie taps. O kai norėsi lakuoti užlakuosi bespalvio ploną sluoksnį, o paskui spalvą. Tada gražiai atrodo. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyAntr. 12 15, 2009 5:30 am

na kazkada man irgi buvo si "liga" Juokiuosi Juokiuosi tai panaudojau ta laka tai visai padejo Šypsausi
o siaip as pvz lb savo nagus sustiprinau prisiauginus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replySk. 06 13, 2010 10:05 pm

Nesilankau pas manikiūristę,pati su jais puikiai susitvarkau,o lakuoju dažniausiai raudonai,juodai ir tt.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 8:42 pm

Maria Del Carmen rašo:
Aš noriu juos lakuoti,bet gal turite kas patarimų kaip užsiauginti nagu,nes aš juos kramtau xD žinau žinau,bet nieko negaliu padaryti Verkiu
Aš ankščiau kramčiau Ak tas blogas ir kvailas įprotis o dabar net nekyla nors to daryti ,nagus užsiauginau gana ilgus ne jau matosi išsikišimas lakuoju su tokiu nagų laku su vitaminais na labai padėjo pavadinimas nail care būk nagų lakas su vitaminais labai geras pagerėjima pajutau po kelių dienų o prieš tai nagai lūžinėjo ir neauga ir dar naudoju Nagus stiprinati aliejų su migdolu ekstratu irgi labai geras iš tos pačios linijos na man patinka ,o nagų negraužk papračiausiai pasakyk sau ,kad aš noriu būti ilgais nagais nu ka nors sugalvok ir negraužk aš turiu tvirtus ir pusilgius nagus ir labai esu laiminga didlyk juos kas dien taip jie įgaus gražia foruma
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 2:22 am

Dabar mano mėgstamiausias nagų lakas - permatomas ;DDD
Labai mėgstu prancūzišką manikiurą, bet, dėja, negaliu jo pasidaryti. Patinka baltais galiukais ir permatomai nulakuoti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 2:32 am

Grettell rašo:
Dabar mano mėgstamiausias nagų lakas - permatomas ;DDD
Labai mėgstu prancūzišką manikiurą, bet, dėja, negaliu jo pasidaryti. Patinka baltais galiukais ir permatomai nulakuoti. Šypsausi
O kodėl negali jo pasidaryti?
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 3:25 am

Neturiu reikiamų priemonių. O be jų neišeina. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Ximena
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Ximena


Amžius : 24
Miestas : Vilnius
Parašė : 157
Prisijungė : 2009-12-14

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 4:09 am

Ursula rašo:
fui Juokiuosi Juokiuosi na yra specialus lakas 'buk' ir ten kai nusidazai tai veliau labai kartus nagai Juokiuosi Juokiuosi
O as tai kartą mer menėsį pas manikiurininkė
Tai ką kramtei? Juokiuosi Mėgstu dažytis ryškiomis spalvomis ypač raudona Širdis
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 4:25 am

Ximena rašo:
Ursula rašo:
fui Juokiuosi Juokiuosi na yra specialus lakas 'buk' ir ten kai nusidazai tai veliau labai kartus nagai Juokiuosi Juokiuosi
O as tai kartą mer menėsį pas manikiurininkė
Tai ką kramtei? Juokiuosi Mėgstu dažytis ryškiomis spalvomis ypač raudona Širdis
Tokia maža o jau dažaisi nagus ar neperanksti?O aš tik permatoma maitinamajį naudoju kartais ir kokį riškesnį
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 2:39 pm

Neturėjau niekad jokios problemos su nagų kramtymu : ?
Pati susitvarkau, kai netingiu užsiauginu ilgus nagučius, kai netingiu nusilakuoju ir tiek : )
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 12:39 am

ne tu viena xDD Carmen neturi nagų nuo 2 klases patarkit ką daryt? T.T noriu būt graži jei sutikčiau Uruha-san <3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nagai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nagai   Nagai I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Nagai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: