TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Batai

Go down 
+12
erika
Aimee
Natiusha.
velniukste
Nastinka
Rose(Titanic)
Anahi
elizabeth=*
Justina♥
Ximena
Eglė_
Rubi
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
MissR
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
MissR


Amžius : 29
Miestas : Liverpool
Parašė : 51
Prisijungė : 2012-01-10

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 01 10, 2012 5:06 pm

Bandziau suskaiciuoti mintyse,tai 4 poros basuciu,5 poros aukstakulniu,2 poros peep toe aukstakulniu,4 poros ilgaauliu,1 pora trumpaauliu,2 poros megztu ugg'u,2 poros wedg'u,speju lietuviskai tai butu basutes su platforma,3 poros balerinu,2 poros sportbaciu ir pora turistiniu batu. Batai-viena mano silpnybiu : )
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 20, 2012 2:20 am

Man grožis ne tiek svarbus, kiek patogumas, todėl dažniausiai aviu žemakulniais.
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 03 13, 2012 5:43 am

Batai. Vienas iš mėgstamiausių laisvalaikio praleidimo budų, kai vaikštai ir renkiesi. Anksčiau visada pirkdavau aukštakulnius, bet db labiau dėmesį kreipių į patogumą, tad pas mane yra įvairiausių batų. Ir žemakulnių ir aukštakulnių ir trumpų ir ilgaaulių.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Batai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Batai   Batai - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Batai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: