TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tėvų nuomonė apie telenoveles

Go down 
+30
Gabi
Evil Regals
Erikita
erika
laurytyt
Dinute*
Daniela
Paola
Grettell
Analia
Lady
Analia♥
ateity
velniukste
Menina
emilija
Maria Del Carmen
deiziukas123
Bianca
Rose(Titanic)
Candy
Thalija
elizabeth=*
vileta
Anahi
Angeliukas
Musheika♥
Justina♥
Violla
Rubi
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 06 07, 2010 4:28 pm

Na jai kas manes paklaustu i ka as tokia atsigimiau, as atsakyciau, kad i savo mama. Ji irgi labai megsta ziureti serialus, mes galime su ja apie juos kalbetis. Tik deja ji neturi daug laiko, kad visus ir visada su manim ziuretu Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 06 28, 2010 2:13 am

Anksciau mama pavepsodavo su manimi Šypsausi dabar jau tam neberanda laiko Šypsausi tik mane stumdo "aik ziuret savo Lijos" (taip vadina Analia ) ;D
Atgal į viršų Go down
ateity
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
ateity


Parašė : 67
Prisijungė : 2010-06-18

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 07 08, 2010 4:55 am

Mano mama nepatenkinta, nes sako, kad jau atsižiūrėt turėjau. Juk jau daug metų žiūriu, tas pats per tą patį.. Tampa akla - praregi, nieščia - meluoja, vargšė - o yra turtuolė ir t.t. Pačias pirmas (marimar, Rozalinda) tai kartu žiūrėjom. Šeip suprantu, nes jos daug laiko atima.
Atgal į viršų Go down
Analia♥
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Analia♥


Miestas : Kaunas
Parašė : 140
Prisijungė : 2010-07-25

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replySk. 07 25, 2010 8:45 pm

Mano mama kai turi laiko pažiūri telenoveles.
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replySk. 07 25, 2010 9:25 pm

Mano mama žiūri kai turi tam laiko...ar bent kaip foną įsijungia : )
O kad aš žiūriu ar nežiūriu tai man nieko nesako : )
Atgal į viršų Go down
Analia
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Analia


Parašė : 63
Prisijungė : 2010-08-04

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 3:29 pm

Mano mamai nepatinka telenovelės, sako, kad per visas tą patį rodo. ;D
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 4:20 pm

Na, jei norėčiau, galėčiau laisvai žiūrėt. Bet pati nenoriu. Mano mama mano, kad jos kvailos ir nesąmoningos. Panaši ir mano nuomonė. Bet kaip ir minėjau, jei norėčiau, leistų žiūrėt.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 9:32 pm

Grettell rašo:
Na, jei norėčiau, galėčiau laisvai žiūrėt. Bet pati nenoriu. Mano mama mano, kad jos kvailos ir nesąmoningos. Panaši ir mano nuomonė. Bet kaip ir minėjau, jei norėčiau, leistų žiūrėt.
Norėjau paklaust. O tai ką tu veiki tada šitam forume? Juk čia telenovelių gerbėjų forumas. Galvoju
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 9:44 pm

Rube pagaklvoki man pačiai jau doramos labiau limopa nei telenoveles,nors aš neatasisakau prisiminti senų puikių telenovelių,ir pažiūrėti naujų man osum telenovelių..Gal ji todėl ir čia,o galbūt dėl kompanijos?
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 9:47 pm

Gal. Aš juk nevarau iš forumo. Juokiuosi Tik šiaip paklausiau.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 04, 2010 9:54 pm

Erikute,negi sakau,kad tu ją varai iš forumo?Nesakiau..Tiesiog pasakiau,kad ir aš nesu žuvis kimbanti ant kabliuko xDD man reikia išskirtinio kabliuko kad užkipčiau
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 12:37 am

Šiaip ankščiau truputį jas žiūrėjau. O dabar man labai čia patinka, nes visos merginos labai fainos atrodo ir aš čia gerai jaučiuosi. Pastebėta. Taip, esu dėl kompanijos. Didžiają laiko dalį praleidžiu kategorijoj apie viską. Jei nieko prieš. Šypsausi Juokiuosi Beto, kas čia žino, gal pradėsiu žiūrėt. (tiesą sakant, kartais žvilgteliu). Iš tiesų pati nežinau, manau, jos man būtų įdomu, bet man gėda truputį prieš mamą žiūrėti. Liūdžiu Juokiuosi Nors ji aišku nepyktų.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 1:14 am

Grettell rašo:
Šiaip ankščiau truputį jas žiūrėjau. O dabar man labai čia patinka, nes visos merginos labai fainos atrodo ir aš čia gerai jaučiuosi. Pastebėta. Taip, esu dėl kompanijos. Didžiają laiko dalį praleidžiu kategorijoj apie viską. Jei nieko prieš. Šypsausi Juokiuosi Beto, kas čia žino, gal pradėsiu žiūrėt. (tiesą sakant, kartais žvilgteliu). Iš tiesų pati nežinau, manau, jos man būtų įdomu, bet man gėda truputį prieš mamą žiūrėti. Liūdžiu Juokiuosi Nors ji aišku nepyktų.


As taves pasigesciau jai taves cia nebutu Šypsausi manau visai nereikia geditis, jai nori kartais uzmesti aki tai juk cia nieko bloga tame Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 11, 2010 3:37 am

Jaučiu, kai nebus svečių, eisiu į kitą kambarį ir žiūrėsiu. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 08 12, 2010 3:23 pm

Šaunuolėė Grettell nepalik forumo,nes tu kaip sakant forumo Einkšteinas,ta prasme,tikrai protinga xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėvų nuomonė apie telenoveles   Tėvų nuomonė apie telenoveles - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Tėvų nuomonė apie telenoveles
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Telenovelės apie buvusias gatves mergaites
» Kuris iš tėvų?
» Telenovelės mums.
» Kadrai iš telenovelės
» Kuri telenovelės versija?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: