TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk   Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk I_icon_newest_replyTr. 12 18, 2019 2:12 am

Turkų serialas: Siyah Beyaz Aşk
Metai: 2017 - 2018
Serijos: 32
Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Maxresdefault

Feratas – šaltakraujis nusikaltėlis, nė nedvejodamas galintis atimti žmogui gyvybę. Asli – romantikė, savo profesijai atsidavusi gydytoja, norinti visiems padėti. Juos, skirtingus tarsi diena ir naktis, sujungia negailestingas likimas. Gydytojos Asli gyvybę gali išgelbėti tik rūstus ir niekuo nepasitikintis Feratas. Gyvybės kaina – santuoka. Ar santykiai, prasidėję baime ir ašaromis, gali padovanoti meilę? Ar romantiškoji Asli pažadins šilumą rūstaus Ferato širdyje ir jausminga istorija taps laimingos meilės legenda?

Vaidina:
İbrahim Çelikkol - Ferhat Aslan
Birce Akalay - Aslı Çınar Aslan

Muhammet Uzuner - Namık Emirhan
Arzu Gamze Kılınç - Yeter Aslan
Ece Dizdar - İdil Yaman
Deniz Celiloğlu - Yiğit Aslan
Cahit Gök - Cüneyt Koçak
Uğur Aslan - Cem Çınar
Sinem Ünsal - Gülsüm Aslan
Özlem Zeynep - Dinsel  Vildan Koçak
Timur Ölkebaş - Abidin Adaklı
Fatih Topçuoğlu - Dilsiz
Ceylan Odman Deniz
Nihan Aşıcı - Yaprak
Burcu Cavrar - Hülya
Kadriye Kenter - Handan Adaklı







Koks gražus intro Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk   Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk I_icon_newest_replyKv. 12 19, 2019 4:37 pm

Opa šitą serialą esu mačius ir man jis tikrai patiko, galbūt pati pradžia įdomesnė nei galas, bet šiaip pilnumoje pati istorija mane išlaikė ir domino iki galo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk   Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk I_icon_newest_replyŠt. 12 21, 2019 1:00 am

O kaip faina, kad tu šį serialą mačius Šypsausi Senai žiūrėjai? Man tai pradžia labai patiko pirmos serijos buvo labai įdomios iki kol jis jai pasiūlė tekėt už jo. Po to man buvo šiek tiek nesąmonė, tie jos pabėgimai, grasinimas, kad jei netekės nušaus brolį, vestuvės, brolio pasirodymas jose ir jos aiškinimas, kad ji tikrai myli Ferhat. Priminė Venevision šedevrus Juokiuosi ir išties nemažai prasukau, jau buvau beprarandanti įdomumą, bet kaip ji jam dūrė peiliu, kažkaip vėl sugrįžo visa intriga. Patiko ta scena ir tie žodžiai kai nuo balto iki juodo tik vienas sprendimas. Taip pat man patiko Ferhat reakcija, kaip jis sakė jai, kad dabar ji perėjo į juodąją jų pusę. Tikra tiesa visa ta jo šeimynėlė tokia pagerinta, visi žino, kad Asli ištekėjo už jo per prievartą, bet apsimeta lyg tai būtų normali santuoka ypač jo motina. Patiko kai Asli prašė, kad atneštų kas nors lovą ar sofą ir nieks nereagavo į tai. O galiausiai kai atnešė lovą Asli paklausė, kas miegos ant sofos, o Ferhat nieko nesakęs atsigulė į lovą Juokiuosi Iš vis patinka man Ferhat personažas toks įdomus ir neįprastas, tas jo šaltumas, charakterio tvirtumas, jokių emocijų nerodymas ir aktorius puikiai tai perteikia. Įdomi ta mintis, kad dėlto, kad tyli širdis jis nejaučia ir fizinio skausmo. Patiko kai jis susitiko su Asli greitojoj ir ji sako, tu kraujuoji duok aš tau užsiūsiu žaizdą, o jis neliesk aš pats ir užsisiuvo šaltu veidu Juokiuosi Šiaip man patinka dar kai jis su Asli vienas kitą patraukia per dantį, tas jų toks bendravimas pakolkas įdomus. Jis nė nesibeldžia įeina kada nori, tiek į kambarį tiek į dušą. Na žiūrėsiu kaip viskas ten klostysis toliau ir tikiuosi nedings sugrįžęs įdomumas vėl.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk   Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk I_icon_newest_replyPen. 12 27, 2019 6:53 pm

Prieš kokius kelis mėn. jį žiūrėjau, tai sakyčiau visai neseniai Šypsausi Ferhat personažas toks savotiškas, jo šaltumas tikrai suteikė jam savito šarmo. Apskitai jų santykiai tokie įdomūs. Aš žiūrėdama net nesuvokiau kada Asli neapykanta net perėjo į tikrą meilę Juokiuosi man labai patiko Asli brolis, jis man buvo vienas mėgtsamiausių veikėjų. Taipogi Ferhat brolis su savo šarmu, jo sūnus tikra meilybė ir žmona, tokia suprantinga. Kas labai nervino tai Ferhat sesuo Gülsüma, man ji tokia vištelė buvo. Nenuostabu, kad ją taip lengvai sugundė Cüneyt ir ji pastojo nuo jo Juokiuosi dar ir Vildan gerokai pakratyt norėjosi su savo mamule Handan. Nors nenuostabu, kad Vildan tokia buvo kai tokią mamą turėjo ir priešų per daug nereik su tokia mama Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk   Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk I_icon_newest_replyŠt. 12 28, 2019 1:59 am

A tai visai nesenai žiūrėjai, kokia kalba? Lietuvių? Aš tai vis dėlto nusprendžiau žiūrėti tik Asli ir Ferhat poros istoriją, nes nesudomino manęs pakankamai čia kiti personažai. O Ferhat sesė tai pritariu tikrai nervuojantis personažas, nuo pat pradžių man ji nepatiko ir visa ta istorija su gimdymu ir Cüneyt tad dabar džiaugiuosi, kad ją matau tik minimaliai Juokiuosi Radau youtube Asli ir Ferhat istoriją ispaniškai ir kas man patinka, kad parodo ne vien tik juos, bet ir kitus veikėjus kiek jie būna tuo metu susiję. Labai patiko ir įsiminė ta scena kai Ferhat brolis pamatė išbėgančią apsiverkusią Namik meilužę iš ligoninės kai Ferhat buvo pašautas. Tai kaip jis išsigando ir puolė į ligoninę su ta savo šluba koja vos nebėgdamas ir net lengviau atsiduso kai pamatė, kad brolis gyvas, nors pats ir nepasirodė bet buvo gera scena. O beje tu gal pameni kas atsitiko tai meilužei, nepamenu vardo, kad išbėgo visa apsiverkus? Ji neprarado Namik vaiko? Nes po to minėjo, kad ji visą vakarą gėrė. Man atrodo, kad jau Asli po truputį pradeda įsimylėt Ferhat, juk parūpo kada juos užpuolė, kad jam nieko neatsitiktų, nepaliko jo kaip pašovė net pati operavo ir dar patiko, kai ji paklausė Ferhat širdies, o po to paklausė savo ir pajuto, kad taip pat smarkiai plaka. Tai ko gero jau po truputį pati pradeda suvokti, kad Ferhat jei kažką reiškia. Iš veikėjų tai dar visai įdomu kartais stebėti Namik, Ferhat motiną, nors kiek juos parodo su Asli ir Ferhat pakolkas man užtenka. Kas dar iš veikėjų patiko tai Ferhat pusbrolis, prajuokino jis mane su savo kalbom pirmose serijose, matosi toks juokingas jo personažas, vis ką nors prisikalba Juokiuosi Tai jo šiek tiek trūksta. O ta tetulė ir jos dukra tai mane irgi nervavo tai dabar taip gerai tik minimaliai jas matyti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk   Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk I_icon_newest_replyKv. 01 02, 2020 10:27 pm

Šitą serialą tai lietuvių k. žiūrėjau. Idil pasidarė abortą, tačiau visiem sakys, kad vis dar laukiasi. Ferhat pusbrolis man irgi patiko, juokingas, bet kartu mielas gerietis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk   Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Aistros kaina / Siyah Beyaz Aşk
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Aistros vynas / Brousko
» Indiškos aistros / Caminho das Indias

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: