TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 01 21, 2020 10:38 pm

Aš rusų kalba žiūrėjau
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 01 22, 2020 7:52 am

Ai gaila, o nežinai ar ispanų kalba yra? Šypsausi

Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 23, 2020 11:42 pm

Kada aš žiūrėjau ispanų kalba dar nebuvo, bet kadangi man rusų k. nėra bėda tai gerai ir ta kalba susižiūrėjo. Čia kiek žinau yra ispaniškai, negaliu tik garantuoti, kad tikrai visos serijos veikia, bet internete yra manau ir daugiau psl., jeigu netyčia čia, kuri nors serija neveiktų.


http://verdadesecretas2016.blogspot.com/

http://telenovelasbrasiluy.blogspot.com/2017/12/verdades-secretas-verdades-secretas.html
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 05, 2020 7:33 am

Ačiū už nuorodas Šypsausi Reiks gal kada pamėgint pažiūrėti. Nors šiuo metu pradėjau žiūrėti kitą turkišką serialą Hercai, tik kad paskutines savaites ir jam laiko nelabai randu, bet visai įdomiai žiūrėjosi, toks šiek tiek kitokio tipo nei visi. Mačiau tu ir anksčiau buvai parašius jį tarp žiūrimų serialų. Žiūrėjai? O gal dar žiūri iki šiol?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 07, 2020 9:26 pm

Jeigu kada pradėsi žiūrėti bus smagu ir įdomu prisiminti bei padiskutuoti Šypsausi iki šios dar žiūrių Hercai serialą, nors tiesą sakant pirmas sezonas man labiau patiko, antram sezone man per daug tempiama guma, bet pagaliau ima po mažu atskeisti paslaptys. Tikrai jau norėjosi postumio kažkokio į priekį ir pagaliau įvyko Juokiuosi aš šitą serialą dažniausiai žiūriu, kada parodo kažkiek serijų į priekį tada pasižiūriu ir laukiu vėl Juokiuosi tam atvejui jeigu kur labai užtemtų būtų galima kažką praleist, nes kartais kai kuriems veikėjams gerokai trinktelt noriu Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 08, 2020 1:30 am

Man Hercai jau dabar tempimas jaučiasi, nors esu dar tik 6 serijoj Juokiuosi Gal, kad po ilgo laiko pažiūrėjau, nors man su turkų serialais visad taip būna, pradžioj užkabina, o po to jau taip netraukia. Nors pirmos serijos patiko. Tos Miran pastatytos supynės kalnų viršūnėje, visa ta keršto istorija, tas palikimas namely, išmetimas vidury aikštės su vestuvine suknele, užskaitymas kaip didžiausio šeimos pažeminimo ir vėliau susitikimas abiejų šeimų miestelio aikštėje. Kai Reyen šoko nuo tilto o Miran jai iš paskos iš vis epinė scena pirmą syk taip mačiau ir labai patiko  Įsimylėjau Dar įdomu buvo kai ji jį pašovė ir pati gydė, po to kai jis ją atnešė ant rankų į namus ir vėliau praleido visą naktį prie durų, kad nieks jai neatsitiktų. Buvo įdomu stebėti visa tai, tikiuos dar bus įdomių įvykių. Aš net atskirą tema jam sukūriau kai iš pat pradžių sudomino, būt įdomu ten su tavim padiskutuoti Šypsausi
O kalbant apie šį serialą Kara para ask. Tai meksikiečiai sugalvojo jo remeiką. Pagrindinius vaidmenis atliks Boyer ir Palacios. Kiti aktoriai dar nežinomi. Man tai įdomu kas atliks Niliufer ir Metin. Tikiuos parinks gerus aktorius, su puikia chemija.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 11, 2020 4:31 pm

Meksikiečiai iš Aregentinos į Turkiją persikėlė su remeikais Juokiuosi bus įdomu tikrai kas atliks Niliufer ir Metin vaidmenis
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 02 12, 2020 8:33 am

Na taip aš turkų serialo tik vienintelį remeiką iki šiol žinau Telemundo Pasion Prohibida man patiko, bet originalo nebuvau mačius. Nors žinau, kad jis labai gerai įvertintas, bet man jau po Pasion Prohibida nesižiūrėtų. Kara para ask pradžioj labai sudomino, vėliau buvo nuobodu tik dėl Metin ir Niulifer su dideliais prasukimais pabaigiau. Įdomu kaip meksikiečiai visą serialo istoriją perteiks, kiek žinau bus 80 serijų tai nebus toks ištemptas kaip turkiškas.
Sklando gandai, kad blogietis gali būt šis aktorius Roberto Romano.
Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 6IiuYJpHmh8F_jUdijf4xttkRlR9dMgavuJOwL2bPUEcf589vTJESG73jxDsfQmR8ITFVJDeUBJlN4QyWNGQgcla7fYheo-ikwggRlMrur47cCsOrqYBAqQo8biuYMXDY9xtMYRKcSG6Qyzixg
Iš visko sprendžiant jis turėtų būt Metin. Nors visai nežinau šio aktoriaus, bet manau jis tiktų Metin vaidmeniui turi kažką savo žvilgsny kaip turėjo Metin. Įdomu tik ar pasitvirtins ir ką išrinks į Niliufer.


Paskutinį kartą redagavo Gabi, Kv. 02 13, 2020 10:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 13, 2020 3:59 pm

Pasion Prohibida mačiau, o Aşk-ı Memnu irgi nesu mačius, bet apie jį tikrai daug gerų atsiliepimų. Tačiau kai žinai kokia jau pabaiga bus ir daugmaž visą veiksmą nekyla noras pažiūrėt.

Tas aktorius man irgi visai nematytas, bet simatiškas ir tikrai žvilgsnyje savo turi kažką tokio. Bus įdomu pažiūrėt ar tai tiesa
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 22, 2020 6:21 am

Na vis dėlto meksikiečių remeikas neprilygsta orginalui. Nors aš jo praktiškai antrą sezoną prasukau žiūrėdama tik Niliufer ir Metin. Bet meksikiečių remeiką pasileidžiu dėl fono prasukdama o kitą dalį praklausydama. Vis dėlto vaidinti Metin personažą išrinko kitą aktorių vaidina neblogai, bet net neprilygsta Metin. O apie ją iš vis nėr ką kalbėt, kai būna ne su juo net noris prasukti jos scenas kartais, nes vaidyba nelabai įtikina ir poros istoriją dabar kažkokią keistą padarė. Nors galima rasti ir gražių momentų ir idomių aistringų poroje. Visai patiko kaip perteikia šiam video. Jis man susižiūri įdomiau nei į juos žiūrint seriale Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 22, 2020 9:21 pm

Kaip vadinasi Meksikos serialas?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 11 27, 2020 12:42 am

Imperio de mentiras, bet vis dėl to neprilygsta turkiškam iš tiek kiek mačiau. Pagrindinė pora Angelique su Palacios man iš vis jokios chemijos neturi, o antra nors su chemija geriau, bet vis tiek neprilygsta Metin ir Niliufer, tiek vaidyba, tiek istorija. Bet vis dar  žiūriu dėl fono gal kuo nustebins, nors jau nelabai tikiuosi Juokiuosi Dar visų serijų neperžiūrėjus, bet skaičiau, kad Majo dabar su kita mergina pasibučiavo. Nebūtų Meksika, be kitos pakraipos negali.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_replySk. 11 29, 2020 11:49 pm

Nu jo man kartais nesuprantama kaip galima taip sugadint porą Juokiuosi suprantu, kad reikia kartais parodyt ir kitokių porų yra, bet kam pripaišyt tokią istoriją, kur tokios istorijos neturėtų būt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Meilės randai / Iffet
» Meilės paslaptys (Secreto de amor)
» Amžina meilė/ Kara Sevda
» Meilės žiedai / Kiraz Mevsimi
» Lošimas iš meilės (Apuesta por un amor)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: