TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 20, 2019 11:07 pm

Gražus video tik labai trumpas, kaip ir jų istorija. Iš tavo aprašymų suprantu, kad jau netoli pabaigos esi. Man tai visai patiko kai Paola sugrįžo į savo namus apsimetus Paulina buvo visai įdomu stebėti kaip ji ją imitavo ir kaip po to viena nervuodavosi, kad turi ją vaidinti Juokiuosi  Na o dėlto, kad Paulina apsimetė Paola tai tikrai vienintelis tik geras dalykas, kad susibendravo su Carlos vaikais ir tapo kaip motina. Nes su Paola jie tokių santykių neturėjo.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 27, 2019 6:31 pm

Deja taip jų istorija buvo labai trumpa, bet svarbiausia, bent jau man labai įsimintina. Juos dar ilgai atminsiu, kaip vieną gražiausių porų, kurias esu mačius per paskutinis kelis metus Šypsausi o taip kai Paola apsimetinėjo Paulina buvo įdomu stebėt, nors aš iškart supratau, kad ji negali būt Paulina Juokiuosi

Kai Paulina atstūmė Nava kada tas prisipažino meilėje, man pasidarė taip liūdna. Jis tikrai buvo vertas daugiau, po visko kas juos siejo. Kai jis ėjo tuo kolidoriumi taip ir norėjosi, kad Paulina atsitokėtų ir suvoktų kokį vyrą ji paleidžia. Paolos istorija liūdna, bet tik ji kalta ir niekas kitas, kad jos gyvenimas pasisuko tokia drastiška linkme. Ji turėjo viską, ko būtų galima linkėti žmogui, gražią šeimą, gerą ekonominę padėti ir galėjo būti laiminga, tačiau jos ambicijos buvo didesnės už ją pačią. Jeigu jau santuoka buvo tokia bloga, tereikėjo įdėti daugiau pastangų ir Carlos tikrai jai būtų davęs skyrybas, ir nebūtų reikėja gyvendinti tokio apsurdiško plano. O galėjo gi gražiuoju surasti savo mamą ir turėti darnius santykius su seserimi, tačiau nepykanta ją sužlugdė. Jos mirtis būtent tokių būdu mane tikrai nustebino, negalvojau, kad ji pati pasirinks mirtį, labiau laukiau, kad ją nušaus arba uždarys į kalėjimą. Labiausiai gaila Lisset, kad jai teko tokia mama. Manuel iki finalo taip ir liko išikimas šuo Paolai, todėl nieko kito ir nelaukiau tik jo mirties. Būtų tikrai nustebinę jeigu jis būtų pasikeitęs ir pats išdavęs Paola policijai. Teresos gaila paliko, kada sužinojo apie jo mirtį, ji išties stipriai mylėjo savo brolį. O tas kvailys pasirinko gelbėti ir mirti dėl Paolos, vietoj to, kad išvyktų su Teresa kol dar turėjo progą. Gerai, kad Nava lieka gyvas ir atgauna prarastą darbą, tik irgi likau nelabai supratus, kodėl jis buvo pašalintas iš policijos, jeigu paslaptį apie Emilio mamą težinojo jis ir Gema, tai ši priežastis, tikrai neturėjo būti ta, dėl ko jis buvo pašalintas iš policijos. Dėl Gemos džiaugiuosi, kad ji tapo Prezidentė, ji stipri ir protinga moteris, bet ji taipogi buvo verta surasti mylimą žmogų. Kas visada buvo gražu tai stebėti jos ir Emilio santykius, ji jam tapo it mama, kurios jis neteko. Bet Emilio pasisekė dvigubai, nes jis turėjo dvi mamas, Juana ji irgi labai stipriai mylėjo. Tokia jautri scena jų kada jie apsikabino prieš Emilio išvykstant. Carlos ir Paulinos meilės bei darnios šeimos idilės iki finalo taip ir nesugebėjau priimti, tokia netikra ir priverstinė man ji buvo nuo pat pradžių. Osvaldo ir Pedro susitaikymas privertė nusišypsoti, bent viena pora, kuri man tikrai patiko liko kartu Juokiuosi Arcadia net kalėjime sėdėdama neprarado savo stiliaus lošimuose. Turiu pasakyt Gema su Nava neblogai būtų kartu atrodę, galėjo jie likti kartu, kad jau su Paulina jį išskyrė Šypsausi

Serialas man tikrai patiko. Turiu pripažint, kad nauja strategija Televisos man visai patinka, kad kuria neilgus serialus. Nespėja ištemti gumos iki begalybės ir serialas išlaiko įdomumą iki galo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 28, 2019 1:18 am

Dėl Paolos tai aš kažko ir tikėjaus, nes buvo akivaizdu, kad arba ją nušaus arba pati pasirinks mirtį, bet tikrai nesės į kalėjimą. Bet jos paskutinė scena buvo efektinga ir paskutiniai žodžiai, kad iš jos pavogė gyvenimą, bet mirties nieks pavogti negali. Teresos man ir pagailo kai sužinojo apie brolio mirtį labai gerai aktorė suvaidino tą sceną kažkaip jautru buvo. Arkadija kalėjime prajuokino su domino lošimu Juokiuosi Dėl Osvaldo ir Pedro ir apsidžiaugiau, kad pagaliau Pedro išdrįso visiems prisipažinti ir pristatyti savo porą. Tikrai miela pora buvo ir buvo gaila, kai Osvaldo jį buvo palikęs. Patiko, kad Emilio smarkiai pasikeitė surimtėjo ir surado sau artimą žmogų, tiko jie viens kitam su Feru. Galima sakyt jos dėka jis atrado meilę, kurios jam taip trūko. Nors aišku Juana juo visuomet rūpinosi ir su Gema visad gražiai sutarė, bet augo be motinos o ir iš tėvo didelio dėmesio nesulaukdavo tai ir skandino viską alkoholį. Dėl Gemos tai man ir patiko, kad tapo prezidente tik gaila, kad neliko su Carlos. Ji su Carlos tai tikrai tiko, o Paulina visiškai ne. Man atrodo, kad Paulina labiau pasirinko ne Carlos, o jo šeimą apie, kurią ji taip svajojo. Jei ne Lisset ir Emilio tai kažin ar ji būtų pasirinkus Carlos, nes jokios meilės aš tarp jų taip ir nepamačiau Juokiuosi
Man ir buvo labai gaila Facundo kai jį atstūmė Paulina. Šitas video man labai gerai atspindi jų istoriją Facundo nuo pat pradžių visuomet buvo šalia Paulinos, padėjo jai sunkiausiais momentais, išgelbėjo ją ne kartą ir buvo pasiruošęs už ją net atiduot savo gyvybę. Jo meilė jai buvo besąlygiška Širdis
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 02, 2020 9:59 pm

Paolos išėjimas tikrai labai efektingas buvo, tą akimirką man jos net kažkiek pagailo, kad ji taip ir neturėjo progos net pamėgint rast laimę su sese Šypsausi Arkadija nuo pat pradžių buvo kitokia, tad jos net kalėjimas neištiesino Juokiuosi Emilio vertas buvo surast laimę ir meilę, su Feru jo gyvenimas tapo daug ryškesnis visomis prasmėmis. Išties visko gali būti, kad Paulina pasirinko Carlos dėl šeimos, kurios jai taip trūko. Jeigu dar būtų galėjus turėti vaikų galbūt ir istorija jos pasisukus būtų kita linke. Video man patiko, tikrai istorija puikiai apipavidalinta jų nuo pradžių iki galo
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2020 7:30 pm

Nuo lapkricio 12 sia telenovele rodys per tv8 kanala 15 val laiku.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)   Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019) - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Pavogtas likimas (La Usurpadora 2019)
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Apgavystės (La usurpadora)
» Bloga mergaitė Rubė (Rubi 2019)
» El Dragón (2019)
» No te puedes esconder (2019)
» Cuna de lobos (2019)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA-
Pereiti į: