TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Enemigo intimo (2018)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Enemigo intimo (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Enemigo intimo (2018)   Enemigo intimo (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 03 07, 2018 8:22 am

Ziuriu, tik buvau atsilikus, tai maniau parasysiu kai jau pasivysiu Šypsausi Man kolkas visai nieko, kazkaip nevargina perdaug tas kalejimas. Nors visi saudymai laisveje tai tikrai pradeda igristi. Alejandro man kolkas jokiu simpatiju nekelia, labai daznai perzengia ribas tardydamas zmones. Tikiuosi visa seriala nesiuntines pas ji samdomu zudiku, nes jau darosi juokinga. Kas del Roxanos, tai ji aiskiai vaidina naivuole, vienoje jos ir Daniel scenoje ji tikrai leido suprasti jog vaidina personaza. Ju meiles scenos nemaciau, dar viena serija atsilieku, bet kibirksciu tarp ju tikrai kolkas nepastebejau. Gal veliau kazko daugiau bus, nes dabar realiai tai manau nei vienas is ju is tikruju nera isimylejes.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Enemigo intimo (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Enemigo intimo (2018)   Enemigo intimo (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 03 13, 2018 10:10 pm

O tai smagu, kad ir tu žiūri galėsim padiskutuot Šypsausi Nors pakolkas šis serialas man tikrai nėra iš tų kur įtrauktų ir su nekantrumu laukčiau kiekvienos serijos. Nors Roxana jau labiau pradėjo patikti, labiau atsiskleidė jos personažas, tikiuosi, kad po truputį sužinosim ir jos praeitį. Daniel taip pat įdomus. Dabar man asmeniškai įdomiau kas vyksta kalėjime nei laisvėj. Laisvėj domina tik vienintelis personažas Federico galia tik kad jo labai mažai parodo. Visiškai tau pritariu dėl visų tų pastovių susišaudymų laisvėje, man jie jau irgi įgriso, paskutinį kurį pažiūrėjau tai su Roxanos advokate, nes buvo įdomu kaip baigsis, o visi tie susišaudymai tarp narko kartelių ar policijos visiškai nedomina. Vos ne kiekvienoj serijoj Alejandro kažką vejasi ir su kažkuo šaudosi Juokiuosi Tad jau pradėjau tai tiesiog prasukinėti. Pliusas greičiau susižiūri serija ir neatsibosta Juokiuosi O tu kiek serijų peržiūrėjus? Kurie tau personažai įdomūs ir kurie ne?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Enemigo intimo (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Enemigo intimo (2018)   Enemigo intimo (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 03 14, 2018 5:26 am

As dabar 13 serijus esu suziurejus. Man irgi daug idomiau kas vyksta kalejime, laisvej tas pats per ta pati. Nesunaikinamas Rembo Alejandro ir toliau daro ka nori, o ji ir toliau bando kaip nors nudeti Juokiuosi As tai kol saudo gaudo, internete ka nors narsau, pvz Twitter paskaitau kas naujo Juokiuosi Man tie patys kur ir tau patinka, Roxana, Daniel ir Federico. Nepatinka kolkas tas kur Guillermo Quintanilla vaidina, dar tas jo parankinis gejus erzina ir ta moteriske kur Roxana uz tarnaite laike savo. Alejandro kazkokiu dideliu simpatiju nekelia, tie visi narco irgi nepatinka, nieko pas juos idomaus nevyksta.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Enemigo intimo (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Enemigo intimo (2018)   Enemigo intimo (2018) - Page 2 I_icon_newest_replySk. 03 25, 2018 2:44 am

Elena rašo:
Nesunaikinamas Rembo Alejandro ir toliau daro ka nori, o ji ir toliau bando kaip nors nudeti Juokiuosi

Prajuokinai, bet tikra tiesa Juokiuosi Man Alejandro ir nepatinka ir nedomina, ir tos jo pastovios blogiukų gaudynės kartais jau tikrai net juokingai atrodo. Na gal tik įdomesnės serijos buvo kai jis buvo su Puma, prajuokino kaip kuriose vietose jų duetas Juokiuosi Buvau smarkiai atsilikus su šia telenovele kažkaip vis netraukė. Vakar turėjau laiko tai peržiūrėjau iki šiandienos serijos, bet nieko kažko labai nustebinusio ir nepamačiau. Iš ties sunkokai man ji žiūris. Net galvoju ar iš vis verta toliau žiūrėti. Kažkaip visas veiksmas labai lėtas, kalėjime tas pats per tą patį. Tai Daniel gresia pavojus, tai Roxanai. Vis turi kovoti už savo išlikimą muštynėm arba strategijom. Vienam pastoviai trukdo Guiliotina, kitai Zoraida. Laisvėj iš vis nieko įdomaus nerodo. Ir nesuprantu kodėl tiek mažai rodo Federico ir tiek daug tuos narco. Tikiuos, kad artimiausiu metu kas nors pasikeis kol man dar galutinai neatsibodo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Enemigo intimo (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Enemigo intimo (2018)   Enemigo intimo (2018) - Page 2 I_icon_newest_replySk. 03 25, 2018 4:10 am

As irgi buvau atsilikus, siandien kelias serijas is eiles suvariau. Idomumo kazkokio ypatingo tikrai nera, ypac kai palyginu su kita savo ziurima telenovele Al otro lado del muro. Ten su nekantrumu laukiu nauju seriju, o su situ serialu deja taip nera. Bet manau pabaigsiu kazkaip ziuret, esu ir blogesniu ziurejus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Enemigo intimo (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Enemigo intimo (2018)   Enemigo intimo (2018) - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Enemigo intimo (2018)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» La Bandida (2018)
» El recluso (2018)
» Atrapada (2018)
» Tenias que ser tu (2018)
» Descontrol (2018)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO-
Pereiti į: