TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sin tu mirada (2017)

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 30, 2017 9:32 pm

Vestuves tikrai buvo grazios Šypsausi o mane tai kuo toliau tuo labiau erzina donas luisas. Jau toks slykstus personazas. Toks despotas ir storzievis Nirštu Gerai kad pagaliau suzinojo teisybe.
O ta izauro padejeja tai isvis kazkokia vista ir neadekvati. Mate pro duru plysi ka izauras daro, ir puikiai matesi kad marina nejuda, ir dar uzsimerkusi. Bet vistiek po visko begede isvadino kai su izauru snekejo. Nezinau ar ji tikrai akla ar cia jau tiesiog serialuose logikos truksta kaip visuomet Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 05, 2018 4:13 pm

Man susidarė toks įspūdis, kad Ramona yra įsimylėjusi Isauro arba kaip čia pasakius švelniau jeigu ne myli tai bent jau laiko jį kažkokiu šventuoju, kuris niekam negali padaryt nieko blogo, todėl aklai jį visur gina ir mato tik tai ką pati nori. Ir adekvačiai nemąsto. Labai tikiuosi, kad su ta išprievartavimo linija dabar nepradės tempti viso serialo ir kad nesugalvos padaryt taip, kad Susana sukeis DNR ir Marina pasirodys esanti ne Prudencios ir Luis dukra. Nes jeigu išties šios dvi linijos virstų pagrindine tema tai serialas tikrai imtų šviesos greičiu kristi mano akyse ir imčiau pradėt galvot, kad verta tik žiūrėt scenas kur yra Vanessa su Paulino. Nes šios nuvalkiotos temos seriale visai manęs nedomintų, nes finalas ir taip jau būtų aiškus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 10, 2018 9:52 pm

Dar neziurejau tolesniu seriju bet kaip suprantu testas jau parode kad marina luis ir prudencijos dukra. Dabar neaisku kaip su tuo marinos nestumu bus. Is anonso susidariau ispudi kad albertas abejoja ar vaikas jo. Tai manau tiketina kad darys dnr testa ir izauras arba suzana nepatinges sukeist testo rezultatu. Arba pats albertas pasirodys visiskas kvailys ir tiesiog pats atsisakys but su marina ir vaika pripazint.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 19, 2018 7:30 am

Tikėjausi daugiau iš Vanesos ir Paulino istorijos, maniau, kad bus slaptas meilės romanas, o čia jų scenų nuo to laiko kai užklupo Vanesos motina beveik nėra, o paskutiniu metu iš vis youtube kanale kur aš dažniausiai žiūriu jų istoriją tik avance įkelia, iš kurio dažnai matyti, kad kitoj serijoj jie net neturės bendrų scenų. O naujausiam avance dar ir Anita pasirodo, kuri aprašyta kaip tikroji Paulino meilė. Gaila, kad serialo kūrėjai neišnaudojo tokios puikios Scarlet ir Emanuel chemijos ir neparodė įdomios jų meilės istorijos. Nes kiek žinau kitose versijose rančoj ši meilės istorija vystėsi visai kitaip, nes mieste jau atsiranda pora Paulinui ir pora Vanesai. Gaila, o pradžia žadėjo tiek daug, vien jų žvilgsniai kiek pasakė, o bučiniai ir jų scenos visad įkaitindavo atmosferą Įsimylėjau


Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 01 22, 2018 11:57 pm

Man irgi nesuprantama, kodėl kūrėjai taip nusprendė pakreipt poros istoriją. Išties gaila, kad jų kelius taip pasuko, nes jie turėjo tiek daug potencialo. Man visada būna keista, kada kūrėjai nesugeba išnaudot poros chemiją, kuri turi tiek daug gerbėjų. Belieka tikėtis, kad dar kažkas tarp jų bus įdomaus, nes bent jau kol kas serialas man su kiekviena serija ima vis mažiau patikt.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 03 27, 2018 3:05 pm

Praleidau nemazai seriju. Tai gal kas is ziurinciu gales apsviest. Kaip cia yra kad donas luisas taip pripazino marina ir savo anuka. Apie ji ypac sokineja. Aplamai tas jo elgesys kazkoks nenuosirdus atrodo. Is pradziu maniau kad jis cia rezga kazka. Kad nori atimt tokiu budu vaika is marinos. Bet dabar jau nebesuprantu. Kaip yra is tikruju. Daug seriju praleidau tai nelabai gaudausi. Nustebau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 04 19, 2018 4:43 pm

Vienintelis dalykas džiugina, kad finale Vanessa ir Paulino lieka kartu. Visgi buvo gražiausia pora man šioje novelėje. Dėl Marinos, kad finale ji lieka ne su Alberto šiek tiek tikrai nustebino, bet iš kitos pusės man kitoks finalas visai patiko Juokiuosi Luis nors buvo blogiukas, bet iš dalies man gaila, kad jis finale liko toks vienišas, būtų buve gražu, kad bent su Marina būtų susitaikęs ir būtų gavęs progą kartais matyt anūką.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 04 20, 2018 6:44 pm

O man finalas nepatiko. Del vanesos ir paulino tai dziaugiuosi kad liko kartu. Tikrai grazi pora. Man rodos jie ir gyvenime pora patapo. Kazkoki video youtube maciau kur rode sito serialo aktorius ir ju poras realiame gyvenime Įsimylėjau Kiek tame tiesos del scarlet ir emanuel tai nezinau. O va kad Marina su rikardu liko tai man visai nepatiko. Nors suorantu kad tai logiska. Ne jis visada su ja buvo nepaliko kaip albertas. Bet is kitos puses gaunasi kad blogiukai laimejo nors ir vienas mire o kita kalejime atsidure. Bet pasistenge kad marina ir albertas kartu neliktu. Ir siaip nelogiska. Pamenu kazkurioj serijoj marina savo mamai tai netikrai sake kad vus dar myli alberta. O cia gaunas kad su nemylimu pasiliko. Nes gi verke kai albertas paltoje atsisveikino ir poto isejo. Zodziu nesamone. Ir aplamai nesuprantu kam tada isvis dvi pabaigas sukure jai jau su rikardu ja paliko. Kad visiems gerbejams itikt ? Nustebau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2019 6:38 am

Taip ir neparašiau čia daugiau, nors vis dėlto per youtube pabaigiau Vanesos ir Paulino istoriją. Džiaugiuosi, kad ją kėlė taip pilnai su kitais personažais, kad netgi nežiūrint serialo ėjo viską suprasti. Iš tiesų man labai patiko ši pora, turėjo įdomią istoriją, abu įdomūs personažai ir turėjo didžiulę chemiją, kuri tiesiog kaitindavo atmosferą būnant jiems kartu Įsimylėjau Dar dabar kartais pasižiūriu kokį video su jais. Džiugu, kad kūrėjai nusprendė pabaigti su laiminga jų pabaiga. Tikrai nepamirštama pora Širdis
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2019 4:38 pm

Šita pora buvo pati įdomiausia šiame seriale, to paneigti negalima. Turėjo didžiulę chemiją kartu. Aš irgi labai džiaugiuosi, kad čia finalas buvo laimingas ir jie liko kartu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Sin tu mirada (2017) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin tu mirada (2017)   Sin tu mirada (2017) - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Sin tu mirada (2017)
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
»  Las Malcriadas (2017)
» Muy padres (2017)
» La Piloto (2017)
» Me declaro culpable (2017)
» El Bienamado (2017)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA-
Pereiti į: