TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Amžina meilė/ Kara Sevda

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replySk. 06 04, 2017 1:39 am

Asu man visai patinka Juokiuosi galbūt nėra mėgstamiausias veikėjas serialo, bet į nemėgstamus irgi neįeina Juokiuosi man patinka visos Kemal scenos su Ayhan ir Zehir, ir susirado Kemal tokius pagalbininkus ir draugus Juokiuosi

Nihan antrame sezone labiau patinka, pirmame sezone ji man labai nepatiko Juokiuosi

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 06 26, 2017 11:00 pm

Aš esu totaliam šoke nuo šio serialo pabaigos... Negali būti,kad ne tik Emiras mirs,bet ir Kemalis... Nesutinku su tokia pabaiga! Verkiu Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 27, 2017 1:05 am

Dramatiška pabaiga bus, bet įsimintina. Man labai gaila, kad abu mirs Liūdžiu o aš taip norėjau Kemal/Nihan ir Emir/Zeynep bent kiek laimingesnės pabaigos, deja tokiai pabaigai nebuvo lemta virst realybe.

Bet gerai, kad bent iki finalo leis bent kiek pasimėgauti šių porų santykių peripetijom. Kemal/Nihan pora man tik dabar ima labiau patikt, pirmam sezone jie neturėjo mano simpatijų didelių. Visada labiau patiko Emir/Zeynep santykiai. Tačiau visgi gaila abiejų porų, kad nė viena nesugebėjo gaut gero finalo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 28, 2017 4:33 pm

Aš tai visuomet buvau už Kemal su Nihan Liūdžiu  Kažkur skaičiau,kad 3 sezonas bus... Bet jaučiu čia tik paskalos...
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 28, 2017 8:29 pm

Daugiau sezonu nebus. Kitam forume kur lankausi yra gerai apsisvietusiu sia tema turkisku serialu fanu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 28, 2017 10:36 pm

Gaila labai Liūdžiu  nes pabaiga tai tikrai šokiravo Liūdžiu 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 28, 2017 11:28 pm

Kiek skaiciau, dauguma sokiravo pabaiga. Todel net pati susigundziau paskutines scenas paziureti. Man asmeniskai toks tragizmas nepatinka. Kai sitiek seriju suziuri, prisikankini su veikejais, tai norisi bent jau laimingos pabaigos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 29, 2017 11:49 pm

Man kartais patinka šokiruojančios pabaigos, bet tik ne tada kada tikiesi veikėjams laimingo finalo. Čia buvo vienas iš tų atvejų kada labiau norėjau, bent kiek laimingesnės pabaigos nei parodė.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 25, 2017 2:15 am

Na va pagaliau pabaigiau vakar žiūrėti Kara Sevda... Ką galiu pasakyti apie šį projektą - vienas geriausių mano matytu Šypsausi  Žinoma be galo ilgas projektas, galbūt kiek ir ištemptas, bet man labai patiko Šypsausi Visi aktoriai superiniai ir savo vietoje Šypsausi Tikrai nesitikėjau,kad bus tokia tragiška pabaiga Liūdžiu nors ir žinojau,kad Kemalis žus,bet vis tiek ašaras paleidau Liūdžiu Vyras net juoktis iš manęs pradėjo,kai pamatė Juokiuosi sako "čia tik serialas", bet kai visus metus žiūrėjau ir sekiau įvykius tikrai norėjosi gražios pabaigos Šypsausi Labai patiko Kemalio ir Nihan vestuvių ceremonija Šypsausi visi be galo laimingi ir gražus Šypsausi galėjo jau tada pabaigti serialą Šypsausi Emiras su Zeinep laimingai sukuria šeima,o Kemalis su Nihan laimingi su saviške Šypsausi Kalbat apie muzikos takelį šio serialo,tai iki šiol jį pasileidžiu Šypsausi nuostabios melodijos Šypsausi Apskritai man šis projektas labai patiko Šypsausi aktoriai,siužetas įtraukiantis Šypsausi bandžiau domėtis interneto platybėse dėl 3 sezono,nes kiek skaičiau visur visi labai nepatenkinti,kad pabaiga būtent tokia Juokiuosi net pradėjo kurti video apie 3 sezoną,kaip Kemalis praradęs atminty Juokiuosi na jeigu kažkada bus 3 sezonas su mielu noru pasižiūrėsiu Šypsausi nes aktoriai visi iki vieno man patiko Šypsausi  Dabar nebeturiu ką žiūrėt Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 25, 2017 9:44 pm

Serialas man irgi patiko, galbūt buvo vietom ištemptas, bet apskritai paėmus projektas tikrai įdomus ir geras. Man buvo gaila, kad finalas buvo toks tragiškas, bet tiesą sakant tikėtis geros pabaigos buvo misija neįmanoma mano akimis Juokiuosi skausmingos scenos buvo kada Zeynep prarado vaiką ir kaip Nihan verkė netekus Kemalio. Bet labai patiko finalinis Kemal laiškas ir laiko prabėgimas kai parodė kas vyko po kelerių metų. Dėl trečio sezono esu tikra, kad jo nebus ir gerbėjų troškimas tik ir liks troškimu. Nes aktoriai jau atsisveikino su projektu ir nemanau, kad prie jo sugrįžtų. Kad ir kaip patiko projektas, bet aš tiesą sakant jau ir nenorėčiau 3 sezono, nes nelabai ten būtų ką ir berodyti, nebent vėl tą patį per tą patį, Emir'as nepaleidžia, o Kemalis su Nihan vis patyliukais bėgioja, kad susitiktų Emirui nežinant.

Man dar kas pasirodė keista tai, kad kada Leyla pasodino į kalėjimą jos nė karto neparodė, toks jausmas, kad aktorė anksčiau laiko paliko projektą ir nesugalvojo kūrėjai nieko kito tik ją už grotų pasodint Juokiuosi parodė ją tik keliom minutėm finalinėse scenose Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replySk. 08 27, 2017 1:14 am

Dėl Leylos,tai sutinku Šypsausi kažkaip nupjovė jos personažą Juokiuosi kažkaip norėjosi pamatyti ją kalėjime ar kažką panašiai Juokiuosi man ir tėvų paskutinėje serijoje trūko bei aplinkinių reakcijos Liūdžiu  
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 29, 2017 5:22 pm

Vat dėl tėvų, brolių ir draugų tai tikrai buvo keista, kad jų reakcijos dėk Kemalio mirties nerodė, toks jausmas, kad tik Nihan neteko mylimo žmogaus. O kiti lyg niekur nieko. Kad ir dėl to pačio Emir mirties jokios reakcijos neparodė iš jo mamos pusės. Iš ties trūko daugiau scenų su Leyla ir Ayhan, po vestuvių jie taip ir neturėjo normalių bendrų scenų daugiau. O finalinėje scenoje dar kas krito į akis, kad Zeynep vėl laukiasi, gaila, kad kūrėjai neparodė daugiau, kad ir minimaliai scenų kaip ji nusprendė pradėk santykius su Hakan.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amžina meilė/ Kara Sevda   Amžina meilė/ Kara Sevda - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Amžina meilė/ Kara Sevda
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Meile
» Meilė ir bausmė / Aşk ve Ceza
» Uždrausta meilė / Aşk-ı Memnu
» Paskolinta meilė / Kiralik Ask
» Akla meilė (Рыжая)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: