TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_replyPir. 12 26, 2016 12:51 am

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Gecenin_Krali%C3%A7esi

Jau greitai per LNK pradės rodyt šį serialą (nepamenu LT pavadinimo Juokiuosi ) - aktoriai mums tikrai pažįstami.. Ar žiūrėsit?





Paskutinį kartą redagavo Angeliukas, Št. 01 14, 2017 12:53 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_replyAntr. 12 27, 2016 8:26 pm

Esu jau mačius, bet jeigu rodys tinkamu laiku manau tikrai užmesiu akį. Galbūt nebuvo pats geriausias turkų matytas serialas, bet blogiausiu irgi negalėčiau pavadint. Patiko labai Meryem ir Murat duetas, puiki pora Šypsausi norėčiau kada vėl juos matyt kokiam projekte. Tik galbūt su daug įdomesne istorija Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_replyAntr. 01 24, 2017 2:20 am

Man tai visai įdomus pasirodė Šypsausi sudomino Šypsausi  aktoriai superiniai, istorija bent kolkas įdomi Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_replyPir. 02 06, 2017 10:05 pm

Vis dar žiūri serialą? Patinka? Kokie personažai patinka? Kurie ne?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_replyKv. 02 16, 2017 8:45 pm

Žiūrėjau nuo pradžių iki galo šį projektą Merkiu akį Labai patiko tiek siužetas, tiek aktoriai, tiek muzika Šypsausi įtraukė viskas Šypsausi Kalbant apie personažus,tai visi personažai savotiškai patiko Šypsausi  Galbūt Salin personaže man trūko cinkelio Šypsausi Kartalas - nuo pradžių iki galo išlaikė šaltumą Šypsausi labai patiko žiūrėti, kaip jis pastoviai kalbasi su Azizu. Jo pasisakymai labai stiprus ir aiškus. Azizo personažas be galo patiko ir pabaiga buvo fantastinė.. Visos jo išsakytos mintys buvo tiesiai į 10. Šiaip apskritai visi veikėjai buvo savo vietose ir žaidė labai puikiai jose. Nebuvo tokio personažo, kuris seriale būtu nereikalingas. Kai į žaidimą įkrito Osmanas,tai siužetas man dar įdomesnis pasidarė Šypsausi gaila, kad jau pasibaigė projektas Juokiuosi kažkaip norėtusi daugiau serijų Šypsausi o tau kaip šis projektas? Ar patiko? Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_replyPen. 02 17, 2017 5:57 pm

Man jis patiko, bet tikrai nebuvo pats mėgstamiausias iš turkijos projektų. Mano akimis užbaigė laiku, daugiau serijų man šio serialo tikrai būtų buve per daug. Visi savotiškai įdomūs veikėjai, bet mano mėgstamiausi nuo pradžių iki finalo išliko Kartal, patiko šaltas, bet tuo pačiu malonus ir išlaikytas veikėjas. Esra su savo beprotystėm, bet džiaugiausi, kad finale ji susirado žmogų artimą, kuris jai padėjo pergyvent viską. Hakan savo rafinuotumu ir gera siela patiko. Oktay nors buvo jo charakteris ūmus ir nenuspėjamas, bet apsidžiaugiau, kad galiausiai Elif dėka jis atėjo į protą, graži jie pora seriale tapo. Aziz  galas mane šokiravo, buvo galima tikėtis, kad finalas nebus jo linksmas, bet, kad toks tikrai netikėta. Nebuvo pats mėgstamiausias, bet buvo jis įdomus su savo paslaptim. Selin patiko, bet tikrai trūko jai daugiau charakterio. Nors pora su Kartal labai patiko, bet kaip pats veikėjas spredimuose jai trūko daugiau drąsos ir šaltakraujiškumo. O pats mieliausias veikėjas kas be ko buvo Osman, jau tokio mielumo vaikas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_replyŠt. 02 18, 2017 1:36 am

Oj berniukas tai fantastiškas buvo Šypsausi jau tokio mielumo ir gudrumo Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė   Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gecenin Kraliçesi/ Nakties Karalienė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Nakties namų saga
» Vanora Bennett-Šilko karalienė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: