Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

El Chema (2016)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė

Parašė : 36853
Prisijungė : 2011-09-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Sk. 03 12, 2017 1:15 am

Finalas bus balandzio 3.

Gabi
Moderatorė

Parašė : 4017
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Antr. 03 14, 2017 2:21 am

O tai jau nedaug liko. Aš kažkur skaičiau, kad bus 80 serijų tai panašiai manau ir gausis. Dėl antro sezono tai nebent norėčiau jei jame rodytų dabartį ir Rutilos ir Chemos porą, bet ko gero čia per daug maišytųsi su El senor de los cielos Galvoju  Na Nelson jau pradėjo viliot Reginą. Įdomu ar ilgai užtruks kol ji užkibs ant jo vilionių, nors žinant jos praeitį manau ilgai laukt nereiks Juokiuosi
Vargšas Chemos tėvas, kaip man buvo gaila, kad jį nužudė. Gaila ir Elvyros, atrodė kartu tokie laimingi po tiek metų nusprendę suteikt sau antrą šansą. Tikiuosi, kad Chema atkeršys už tėvo mirtį, nes galima sakyt tėvas pasiaukojo dėl sūnaus.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Antr. 03 14, 2017 4:18 am

Man irgi labai gaila buvo jo. Kai pagaliau susigrazino seima, su Chema sake kad pasistengs atsigriebti uz prarasta laika, ir sitaip ziauriai kankino nukankino ir nuzude. Tas Nelson tai nepatinka man, tikiuosi ji irgi nudes galiausiai. Gaila man ir Martos tos buvo. Patiko man jie su Ponce kartu, gaila kad sitaip baigesi jai. Man kazkaip dar kila mintis, kad Blanca gali isduoti Ricardo. Kazkaip perdaug jinai stengiasi apie visus jo reikalus suzinoti, o ir Amanda ikalbejo isvaziuoti toli.

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Antr. 03 14, 2017 5:44 am

Man ir patiko Martos ir Ponce pora, bet kai ji įdavė Tobias buvo akivaizdu, kad geruoju jai nesibaigs. Nelson su ja pasielgė žiauriai ir iškrypėliškai, ne tik, kad pagal užsakymą ją nužudė, bet dar ir išprievartavo. Nors aš tą prievartavimo sceną beveik prasukau. Kažkodėl jaučiu, kad ir Reginai geruoju nesibaigs, kaip sakė Ricardo, kad šį kart kerštas bus lėtas.
Visko gali būt, kad Blanca įduos Ricardo, tik įdomu kaip jie liks kartu. Nes kai pradžioje rodė dabartį būtent Blanca atėjo nutraukt Ricardo interviu, kad jo nieks nesusektų, nes kaip supratau jis slaptos nuo teisėsaugos.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Antr. 03 21, 2017 1:08 am

Pelusa vaidinantis atorius yra Anos Lucios Dominguez vyras. Kazkuria diena ziurejau Anos Lucios video per instagram ir labai jau panasus jis man pasirode. Patikrinau, pasirodo tikrai jis Šypsausi

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Tr. 03 22, 2017 2:13 am

Aha tas pats. Iš ties net nežinojau kas Anos Lucios Domingeuez vyras, bet nuotraukose su ja jis atrodo gražiau nei čia seriale, čia atrodo toks apvalus iš veido ir mažiukas.
Nu Blanca ir dviveidė kai pranešė jai apie Ines mirtį nė kiek nenuliūdo, netgi dviprasmiškai apie ją atsiliepė. Tačiau atvykus į ligoninę liejo ašaras ir vaidino, kas liūdi dėl Ines. Nors keista ta jų draugystė buvo, dalinosi tuo pačiu vyru, bet kol Blanca turėjo meilužį nė kiek nepavydėjo Ricardo, atrodė, kad Ines santykiai su Ricardo jai tik į naudą. Šiaip iš vis pradeda atsiskleist jos šaltakraujiška pusė, kai Morillo mušė tą žurnalistą, o ji tik juokėsi, kažkaip išgąsdino ji mane šiuo elgesiu.
Nelson pasiekė savo suviliojo Reginą, tik man tas jo viliojimas jau toks dirbtinis ir saldus buvo, šnekėjo tokias nesąmones apie Reginą, jos vaikus ir panašiai, kad pasirodytų be proto gerietis. Aš galvojau, kad pati Regina juo labiau susidomės ir kaip visad ją paves ta nevaldoma aistra vyrams. Nemačiau dar šiandieninės serijos, bet praeitos serijos pabaiga patiko kai Regina atėjo su šautuvu ir paklausė, kas nužudė jos tetą. Įdomu kaip Rojo pavyks išsisukti ar Regina patikės, kad jis atseit niekuo dėtas.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Tr. 03 22, 2017 3:29 am

Gaila man Ines, is tos ketveriukes ji pati geriausia buvo ir dar kazkokiu zmogisku jausmu turejo. Jos didziausia klaida buvo susideti su Ricardo. Jei norejo meiluzi isitaisyt, reikejo ko nors geresnio paieskot, nes Ricardo juk ir lovoj niekam tikes. O Blancai panasu po Centeno mirties truputi stogas pavaziavo, todel ir tapo tokia bejausme, nes anksciau tikrai tokia nebuvo. Nelson labai antipatiskas veikejas, o kai vaidina gera, isvis neimanoma jo pakest. Vis tikiuosi kad ji greit isaiskins ir nudes.

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Kv. 03 23, 2017 5:08 am

Na taip man ir Ines buvo gaila, bet gal jos veikėja pašalino dėl labai jau matomo aktorės nėštumo Galvoju Man tai jos nėštumas labai krito į akis ir nors mėgstu šią aktorę, bet galėjo nuo pradžių paiimt kitą. Buvo keista matyt nesilaukiančią Ines su tokiais palaidais drabužiais, kurie nors ir paslėpdavo jos pilvą, bet ją darė tik storesne ir žavesio jai nepridavė.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Kv. 03 23, 2017 6:53 am

Sita seriala gan ilgai filmavo ir turbut ji dar nebuvo nescia kai prasidejo filmavimai. Galejo jai sugalvot koki nestuma, juk ir suaugusius vaikus turincios moterys kartais pastoja. Panasu kad antras sezonas visgi bus. Mariana Seoane uzsimine jog jos veikeja gris antram sezone.

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Antr. 04 04, 2017 5:16 am

Kaip žiauriai Nelson pasielgė su Reginos ir Rojo vaikais net nesinorėjo tos scenos žiūrėt. Buvo gaila Reginos kai jai parodė tą vaizdo įrašą, nors ir padarė klaidą pabėgus su Nelson, bet nenusipelnė tokio likimo. O Rojo iš vis gaila, kaip jis kentėjo nuo Reginos pabėgimo ir dar labiau po jos ir vaikų mirties, Gerai, kad bent Nelson jis atkeršijo, nors iš ties viso plano šio plano autorius Ricardo. Įdomu kaip viskas pasibaig paskutinėj serijoj Galvoju
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Pen. 04 07, 2017 2:58 am

Su vaikais ir Regina pasielge tikrai ziauriai. Kad ir kokia ji buvo, bet apart to kad pamete vyra, niekam nieko blogo nebuvo padariusi. O vaikai tai isvis niekuo deti buvo. Visi jie ten besirdziai sadistai. Kas man patiko, tai kad Chema, nors ir priklauso tam paciam pasauliui, bet nera toks besirdis ir liepe nieko nedaryti Nelson seimai. O tas bjaurybe tai dar mazai kankinosi sakyciau. Pabaiga tai man tokia be pabaigos, iskart aisku jog antras sezonas tikrai bus ir kad jame ir toliau rodys praeiti. As tik tikiuosi kad tam neskirs viso sezono ir paskui visgi rodys kas buvo toliau po jo paskutinio pabegimo. Kiek zinau antram sezone musu laukia ir Mabel sugrizimas, pati Mariana Seoane apie tai sake.

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Pen. 04 07, 2017 3:53 am

Aš tai dar paskutinės serijos normaliai nežiūrėjau tik taip su prasukimais norėjau pažiūrėt kas gero ir kažkaip nuvylė tikėjaus kažko efektingesnio, pasirodė kaip paprasta serija ir tiek, tik kad gale parodė Chema ir Ricardo kalėjime. Gaila, kad ir toliau rodys praeity, aš taip pat tikiuos, kad vis dėlto antram sezone  dar parodys dabartį ir įvykius po pabėgimo, o gal ir planuoja nežinia kiek sezonų kurt kaip ESDLC kol parodys jo visą gyvenimą. Įdomu Chema sužinos, kad Mabel pagimdė nuo jo vaiką Galvoju  Nes bent ESDLC jis visą laik galvojo, kad turi tik vieną vaiką su Rutila.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Pen. 04 07, 2017 5:01 am

Mabel gali pasakyt kad susilauke vaiko su kazkuo kitu arba apskritai su savim to vaiko neparsivezt kad jam negrestu joks pavojus. Gali but ir taip kad galiausiai tas vaikas net negime, galejo ivykt persileidimas arba gimt negyvas tarkim. O gal Mabel gris i tuos dabarties ivykius, o ne praeities. Teks palaukt to antro sezono kad suzinotume Šypsausi

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   Pen. 04 07, 2017 6:25 am

Nu jo gali būt daug variantų su tuo vaiku. Įdomiausia ko gero būtų jei Mabel personažas pasirodytų dabarties įvykiuose.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: El Chema (2016)   

Atgal į viršų Go down

El Chema (2016)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Siūlomi veidai
» 2016 METŲ NETIKĖTUMAS?