Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Señorita Polvora (2015)

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė

Parašė : 4048
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Št. 08 06, 2016 1:37 am

Ne aš dar taip pat nepabaigiau Juokiuosi Paskutiniu metu buvau šiek tiek apleidus šį serialą, nes kūriau naują Monicos ir Aurelio video, bet dabar kai atsiras daugiau laiko grįšiu prie jo. Man dar likę apie 20 serijų. Buvo gaila, kad Miguel neteisingai apkaltino dėl sprogimo ir per Isidoro kaltę jis pateko į kalėjimą. Iš vis tos serijos po sprogimo buvo liūdnos, nors niekad pernelyg nemėgau Viicentes, bet vos neapsiverkiau, kai žuvo Zoya ir jo vaikelis. O Valentinos apsilankymas kalėjime buvo tik vieną kartą, kai davė Miguel dalį rakto ar apsilankė dar kartą?
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso

Amžius : 23
Parašė : 1445

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Št. 08 13, 2016 2:20 am

Tikrai po sprogimo visi įvykiai buvo labai liūdni... Man taip pat buvo gaila Zoyos, nors pernelyg jos ir nemėgau. Na bet dabar Vicente, man vis labiau patinka. Patinka, kaip jis stengiasi padėti Valentinai ir Miguel slapstytis nuo policijos. Man kuo toliau tuo labiau atrodo, kad jie jau nebeturi jokios galimybės pabaigoje būti kartu laimingi. Jau neatrodo realu, kad jiems pavyks iš visko išlipti sausiems ir įrodyti savo nekaltumą, na nors Valentinos nekaltumą. Man įsiminė scena, kai Miguelis norėdamas apsaugoti Valentina pasakė Vicentei, kad jis turėtu likti su ja, kai jis išeis ir viskas pasibaigs.
Jei gerai pamenu tai apsilankė tik kartą.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

Parašė : 4048

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Sk. 10 09, 2016 6:42 pm

Elizabeth, jau pabaigei šį serialą? Šypsausi Aš tai pabaigiau prieš gerą mėnesį ir vakar įkėliau sukurtą Valentinos ir Miguel video. Tik jei nebaigus žiūrėti šio serialo patarčiau nežiūrėt ir mano video, nes savo video panaudojau ir pabaigą, o ji tikrai netikėta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   

Atgal į viršų Go down

Señorita Polvora (2015)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Telenovelių rinkimai 2015 ---REZULTATAI---
» Pražūtingi smaragdai / Esmeraldas (2015)