Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Señorita Polvora (2015)

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė

Parašė : 4065
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Señorita Polvora (2015)   Pen. 05 13, 2016 1:04 am

Kompanija: Sony Pictures Television ir Televisa
Šalis: Meksika
Serijos: 70
[You must be registered and logged in to see this image.]

Trumpas aprašymas: Valentina jauna, graži ir turtinga aukštos visuomenės klasės mergina. Jai gyvenime netrūksta nieko, tačiau viskas  apsiverčia po tėvo nužudymo, kuris kaip paaiškėja turėjo ryšių su mafija. Ji yra pasiryžusi sumokėti, bet kokia kaina, kad atkeršytų už tėvo mirtį. Tuo pat metu Valentina įsimyli Miguel - vyrą su dvigubu gyvenimu, kuris į jos gyvenimą atneš daug adrenalino, veiksmo ir aistros.

Aktoriai:
Camila Sodi - Valentina Cárdenas / Vale Blue / Señorita Pólvora
Iván Sánchez - Miguel Galindo / M8

José María de Tavira - Vicente Martínez
Saúl Lisazo - Octavio Cárdenas
Eréndira Ibarra - Tatiana Hucke
Okairy Giner - Emilia Marín
Max Flores - Ricardo
Paulina Gaitán - Noemí Loaiza "Lady Beretta"
Alejandro Durán - Morgan
Mara Cuevas - Ivonne Marín
Aquiles Cervantes - Dr. Maldonado
Briggitte Beltran - Laura Alzate
Rodrigo Virago - Germán Castillo "Agente Castillo"
Lizzy Auna - Karla
Francisco Vázquez - Capitán Darío Montoya
Vicky Araico - Julia Álvarez
Claudette Maillé - Alicia Cortés “La Pantera"
Lucero Trejo - Amalia
José Sefami - Elías Vásquez "Don Elías"
Hugo Stiglitz - Isidoro Hernández
Emilio Savinni - Salomón
David Medel - Marcos Pineda
Dino García - Jacinto Marín
Sharon Zundel - Adelaida Hernández Morán
Camila Selser - Zoe
Anilu Pardo - Hortensia

Trailer:
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso

Amžius : 23
Parašė : 1445

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Sk. 05 15, 2016 3:37 am

Žiūriu šį projektą su pertraukom. Kai jau neturiu ką žiūrėti prisimenu. Esu pažiūrėjusi 17 seriju. Man visai patinka. Siužetas gal ir nėra išskirtinis, bet tikrai bent jau nestovintis vietoj tikrai daug veiksmo ir adrenalino ir visokiu šaudo gaudo bet labai lengvai žiūrisi. Pagrindinė pora irgi nuostabi, tiek chemijos. Sunku atplėšti akis nuo jų. Kol kas galiu sakyti tik komplimentus šiam projektui.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Tr. 05 18, 2016 3:39 am

O kaip smagu, kad ir tu žiūri šį serialą Šypsausi Aš ir jį žiūriu su pertraukom. Dabar esu peržiūrėjus 11 serijų ir iš ties labai lengvai žiūrisi, tikrai daug veiksmo ir adrenalino. Kiekvienoj serijoj vis išaiškėja kažkas naujo apie Valentinos tėvą. O pagrindinė pora turi didžiulę chemiją ir šiaip abiejų personažai labai įdomūs. Čia man antras serialas su Ivan Sanchez, su juo dar esu žiūrėjus La Reina del Sur, bet šitas jo personažas man daug labiau patinka. Įdomu kaip sureaguos Valentina kai sužinos, kas iš tikrųjų Miguel Galvoju
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Kv. 05 19, 2016 8:14 pm

Aš rodos dar jį mačiau ir La tempestad ir Lo imperdonable. Ivan puikus aktorius tas blogo berniuko įvaizdis jam tinka, Lo imperdonable jis toks skystokas buvo nelabai man žiūrėjosi. Ir man smalsu, kokia bus Valentinos reakcija. Taip įdomu stebėti Valentinos transformaciją, jos personažas toks charakteringas, tikrai tokia neeilinė meilės isorija. Kuo toliau tuo labiau įsitraukiu į šį projektą, nors ir kaip spaudžia mokslai.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Tr. 05 25, 2016 4:05 am

Peržiūrėjau 15 serijų ir kuo toliau tuo įdomiau. Nesitikėjau, kad Montoya nužudys tą policininką. Kažkaip net pagailo jo. Nors dabar po jo mirties Vicente su ta laboratorijos darbuotoja Julia siekia išsiaiškinti tiesą, bet jaučiu jai blogai baigsis. Prajuokino kai Valentina, Vicente ir Julia šnekėjosi kaip išsiaiškint kieno tas kraujas ant meškiuko, o Valentina net neįtaria, kad Miguel Juokiuosi Įdomi siužeto linija ir su Valentinos pusesere kažin kiek toli ji nueis, kad gautų kuo daugiau pinigų.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 05 27, 2016 3:33 am

Elizabeth, kiek serijų esi dabar peržiūrėjus? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 05 27, 2016 7:29 pm

Šiuo metu esu peržiūrėjusi 33 serijas. O kiek tu?
Tikrai taip Emilija kuo toliau tuo labiau nutrūksta nuo vadžių. Kaip ir būna su tomis ilgai tėvelių saugotomis mergaitėmis paprastai. Įtariu, kad netrukus ji sužinos kas jos motina.
Valentina, taip pat kiekvienoje serijoje vis labiau rizikuoja įsitraukdama į mafijos reikalus. Man patinka jos santykis su Pantera. Žodžiu, jai puikiai sekasi eiti link savo tikslo - teisingumo. Ji to siekia visom įmanomom priemonėm. Tiek dirbant su policija tiek su mafija tiek su Pantera ir dar bendraudama su Migeliu, kuris pamažu ima suprasti, kur Valentina yra įsipainiojusi.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pir. 05 30, 2016 2:41 am

Aš dabar peržiūrėjus 22 serijas. Patinka man, kad Valentina visad pasiekia ką užsibrėžia yra sumani ir grietai išsisuka iš keblių situacijų. Kad ir kaip vyko šunų kovos pateko į teritoriją įlipusi į sunkvežimį su šunimis, o jau viduje greit pasileido plaukus nusiėmė bliuzoną ir prisitaikė prie kitų merginų Juokiuosi Gauti manekenės darbą irgi nebuvo sunku, kaip ir tapti Tatianos drauge, tik teko pavartoti narkotikų. Iki paskutinės minutės maniau, kad ji gal kaip nors išspjaus tą tabletę, bet nors ir po to ją išvėmė poveikis jai buvo. Tik gal ne toks didelis, jai sugebėjo Tatiana nuo balkono turėklų nutraukt. Galvojau kokia bus Miguel reakcija kaip pamatys visa tai, bet jis sureagavo gan ramiai. Įdomu ar ilgai Valentinai pavyks išsisukti nuo to Marcos apsauginio, kuris ją matė fotogrofuojant Tatianą Galvoju Beje kaip tau Vicente personažas? Mane tai jis nervuoja, kad kišasi kur nereik.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Antr. 05 31, 2016 6:02 pm

Aš tikrai galvojau, kad Tatiana iškris, kažkaip net ir nebūtų buvę jos per daug gaila man. Jau pažiūrėjau iki tos vietos, kai Valentina sužinojo kas yra Miguelis iš tikrųjų. Nenoriu tau išduoti jei dar nematei, bet tikrai nesitikėjau, kad šitas momentas bus būtent toks. Šypsausi gerai, kad tos paslapties netempė iki pabaigos. Tačiau dabar jų santykiai pasikeitė iš esmės.
Vicente ir mane erzina. Visa laiką paskendęs teisybės paieškose ir tiesiog beviltiškai įsimylėjęs Valentiną. Man taip patiko ta vieta, kai Miguelis pagrobė Vale iš namų, o Vicente susiprotėjo per vėlai.
O kaip tau Noemi? Man jos atsiradimas atnešė tik daugiau įtampos. Nors jos veidas toks vaikiškas man atrodo ir jai kažkaip nelabai tinka trintis aplink Miguelį, nors jų mini romanas man visai patiko.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 06 03, 2016 12:09 am

Gal gali parašyt kelintoj serijoj Valentina sužinojo apie Miguelį? Šypsausi Įdomu ar man dar daug iki to liko, nes pakolkas esu peržiūrėjus 25 serijas. Man Noemi personažas nelabai patinka, buvo aišku iš pat pradžių, kad Elias ją čia pasikvietė,kad ji vėl suviliotų Miguel. Tas jos nusirengimas pačioj pradžioj arba motociklo šlangutės nutraukimas, kad tik galėtų atsisėst pas jį tiesiog juokingi Juokiuosi Na aišku gerai, kad išgelbėjo Miguel kai į juos pradėjo šaudyt policija arba, kad apgynė prieš Elias kai jis puolė mušt Miguel dėl Valentinos. Be aš vis tiek nepasitikiu jos personažu, man ji tokia netikra. Įdomu kai išdavė Panterą ar to ji nepadarė Elio paliepimu, nes kažkaip nujaučiu, kad jis čia įsipainiojęs Galvoju
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 06 03, 2016 2:15 am

Jeigu gerai atsimenu 41, tai dar truputis liko. Tiek visko nutiko bet negaliu pasakoti  Nervinuosi O man, kaip tik ta vieta su šlangute turbūt iš jos visų veiksmų patiko labiausiai. Nors kuo toliau tuo mažiau jiedu su Migueliu bendrauja ir man tai gerai. Pantera man kuo toliau tuo labiau patinka, man jos net truputi gaila pasidarė, kai parodė jos praeitį.
Bet tikriausiai labiausiai erzinantis personažas yra ta policininkė Coronela. Jos vaidmens reikšmė vis stiprėja... ir ją vis dažniau rodo. Galėjo parinkti ne tokią pilką ir flegmatišką, lėtą aktorę tokiam vaidmeniui. Man atrodo, kad ji visada nespėja ir kalba be jokių emocijų, migdo mane.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 06 03, 2016 2:38 am

Na ta policininkė mane jau dabar migdo, kažkaip nuobodu į ją žiūrėt. Nesenai žiūrėjau Vicentes ir jos pokalbį tai teko kelis kartus atsisukt Juokiuosi nes pajutau, kad mintys kažkur nuklydo, jau taip abu nuobodžiai ir monotoniškai šnekėjo, kad tikrai galima ir užmigt Juokiuosi Jau geriau galėjo Castiilo likt, ar bent jau kitą aktorę parinkt šiam vaidmeniui.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 06 03, 2016 5:56 pm

Kaip suprantu ji liks iki pabaigos, kaip pagrindinė tyrėja Vemiu O ne! kol bus išardyti abu karteliai.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 07 08, 2016 5:01 am

Na pagaliau ir aš pasiekiau tą etapą kai Valentina sužinojo kas yra Miguel. Tikrai daug visko iki to įvyko. Labiausiai nesitikėjau, kad Valentina nušaus Marcos. Kažkaip buvau užmačius per trailer, kad jis per langą krenta, tai iš pat pradžių net nepatikėjau, kad ji jį nužudė. Dabar žiūriu serijas kaip Valentina jau žino apie Miguel, bet man iš jos trūko stipresnės reakcijos, dažnai ji man tokia abejinga atrodo. O tuo tarpu Miguel reakcija kai jis sužinojo, kad Valentina padeda policijai, man labai patiko. Ypač kai nesugebėjo jos nušauti. Net pasidariau kelis gifus su šia scena. Ivan suvaidino tobulai, negalėjau atitraukt akių Įsimylėjau
Elizabeth, tu jau tikriausiai baigei žiūrėt šį serialą? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   Pen. 08 05, 2016 5:51 pm

Ne aš dar nebaigiau man liko 6 serijos, o vis nėra kada prisėsti ir pabaigti pažiūrėti iki galo. Kažkuriuo metu jau buvau pradėjusi abejoti ar Valentinos jausmai Miguel tikri ar ne. Na bet kai jiedu kartu ėmė slapstytis abejonių nebeliko. Man patiko tos vietos kai Valentina vengė M ir prisileisdavo jį tik su apsauga. Na ir ta scena kai ji atėjo jo aplankyti į kalėjimą... Ir išties tavo gifai nuostabūs(corazon) ši vieta ir man įsiminė kaip viena iš pačių pačių geriausių.
Gabi, o tu jau baigei žiūrėti? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Señorita Polvora (2015)   

Atgal į viršų Go down

Señorita Polvora (2015)
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next