TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Silvana Sin Lana (2016)

Go down 
+3
Dinute*
Anahi
Kristina
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 09 05, 2016 11:44 pm

Vakar paziurejau 1 serija, na tikrai naturaliai smagi komedija, kas ne visada lotynu amerikeiciams pavyksta. Charakteriai kiek perspausti, bet tas neerzina. Ir jau 1 serijoj matos, kad Maritza ir Carlos puikiai dera ekrane, mergaiciu asmenybes irgi idomios Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 11 12, 2016 2:17 am

Vince Miranda (Andres) ir Marcela Guirado (Maria Jose) susituoke.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 11 17, 2016 12:13 am

Maria Jose sitame seriale mane turbut erzina labiausiai del savo neapsisprendimo - myli viena, tuokiasi su kitu ir taip visa laika. Dar juokinga, kad Lupita vaidina aiskiai per didele mergina. Ir bendrai turbut dauguma poru ilga laika apsimetinejo, kad vienas kito nedomino. O siaip labai geri dialogai, visai patinka.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 11 17, 2016 2:50 am

As Marios Jose nuo pirmos serijos nepernesu, ji ir Antonio Jose man patys nemestamiausi veikejai. O Lupita vaidinanciai aktorei 15 metu, tikrai galejo ir jaunesne aktore rasti, yra tu talentingu vaiku.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 11 18, 2016 1:21 am

Maria Jose erzina mane irgi kartais su tuo nežinojimu ko nori, bet labiausiai ko gero šiame seriale nemėgstu Antonio Jose, jau kas kas bet jis tai moka manipuliuoti visom savo dukrom ir Trini, kuri vis tikisi susigražint turtingą gyvenimą. Tikiuosi ilgai neužsilaikys Chivi namuose, nes jau ima erzini su tuo persekiojimu ir darymų ką jis užsigeidžia tuose namuose ir nuėjęs pas Manuel į namus.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 11 18, 2016 4:45 am

Na taip, bet kai pagalvoju, tai Antonio Jose mes kaip ziuroves ir turim nekest, palaikyt ne teiseta vyra, o tikra Chivis meile Šypsausi Nezinau, kaip ji uz jo tiek vyresnio ir dar susijusio su nesvariais darbeliais istekejo, i meile ten nepanasu.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 11 18, 2016 5:21 am

Kazkaip neabejuoju jog motina ja prikalbino kad jis jai labai tinka.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2017 6:03 am

Pagaliau Silvana pasiryžo būti su Manuel. Jau buvo šiek tiek pabodęs tas jos neapsisprendimas, abiejų liūdėjimas ir visi tie prisiminimai, kurie užėmė nemažą dalį. Buvo gražus susitikimas balkonuose ir taip pat pravertė Estelos išgriauta siena. Prajuokino mane Estela kai ją padarė, čia tikriausiai buvo jos didžiausia beprotybė Juokiuosi Džiaugiuos, kad galiausiai suprato jog myli Poncho ir susituokė Las Vegase, nors vienu metu jau galvojau, kad jiems nepavyks išvažiuot, bet kaip greit ji tapo nėščia per kelias savaites. Ši trijulė buvo komiškiausi per visą serialą ir daugiausiai kvailysčių iškrėtė, bet tuo pačiu ir labiausiai prajuokino. Džiaugiuos, kad pagaliau jie laimingi.
Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2017 8:24 am

Tie prisiminimai ir man jau buvo pabode, tikiuosi finale ju neberodys. Man tai gaila kad Lucios ir Andres taip mazai kartu laimingu rode, man asmeniskai ju pora is jaunimo labiausiai patiko. Turbut net Lupita su Pedrito daugiau scenu turejo Juokiuosi Stela su savo beprotybem kazkuriuo metu man jau nusibodus buvo, bet kai atejo i prota, ir vel pradejo patikti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 17, 2017 1:55 am

Gerai, kad po Manuel pokalbio su Antonio viskas stojo į vietas. Ir galiausiai Antonio paleido Silvana. Man tie prisiminimai irgi pabodę buvo, bet gerai tik tiek, kad juos buvo galima prasukt. Manuel ir Silvanos scena balkone buvo labai miela ir jausminga, tik galėjo bent keliom serijom ankščiau ją parodyt, nes tikrai buvo per daug tų liūdnų ir neapsisprendimo bei baimės akimirkų. Stella su savo trio iki pabaigos galima sakyt buvo ir liko mano favoritai serialo, su jais netrūko smagių scenų Juokiuosi jautrūs taipogi epizodai buvo Margaritos susitaikymo su mama. Dėl Lucios ir Andres ko gero tikrai mažiausiai jie turėjo bendrų scenų, miela pora buvo. Nors jie galbūt nebuvo ryškiausi mano favoritai, bet ir jų pora man patiko tai gaila, kad jų neprodė tiek daug. Įdomu dabar ar finalinėse scenose juos dar išvysim ar ne.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silvana Sin Lana (2016)   Silvana Sin Lana (2016) - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Silvana Sin Lana (2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» La Fan (2016)
» La Doña (2016)
» Silvana Arias
» Silvana ar Lorensa?
» Lana Del Rey

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO-
Pereiti į: