TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sin senos sí hay paraíso (2016)

Go down 
+3
polyanna
Anahi
Maria Del Carmen
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPir. 10 16, 2017 4:03 am

Man irgi patiko tas susitikimas, nors SSNHP ir nesu maciusi. Pridet nelabai ka ir galiu, nes parasei viska ka pati buciau parasiusi Šypsausi As vis gi tikiuosi kad gal dar kokiu ju scenu sulauksim, nes seriju dar daug liko ir net filmavimai nera pasibaige, o plius kalba apie tai kad bus ir daugiau sezonu. Gaila kad reikalai taip pasisuko, nes dabartine situacija su Martin tiesiog siaubinga. Nors jis man kartais ir atrode keistas, bet nesitikejau kad viskas prieis iki tokiu krastutinumu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPir. 10 16, 2017 7:18 am

Aš irgi tikiuosi, kad dar bus scenų su šia pora Šypsausi Vis dėlto Titi jos nepamiršo ir paprašė Villos, kad surastų ją ir išlaisvintų. Tik kažin kas bus kai jis sužinos, kad ji visai nebuvo suimta. Martin tikras beprotis. Nors, bet kur geriau matyti Catalina tik ne su savo šeima. Jau vien Marianos pakęst negaliu, nuo to karto su Hernan Dario prasuku su ja visas scenas. Iš vis dabartinė Catalinos šeima manęs visiškai nedomina ir Catalina tuomet būna be galo nuobodi su visom tom santuokos ir šeimyninėm problemom bei pakvaišusia Mariana Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPir. 10 16, 2017 10:55 pm

Ko gero Titi ir Catos scenos buvo pačios geriausios per visą šitą sezoną Juokiuosi aš taip pat vis dar tikiuosi, kad šitos jų scenos nebuvo paskutinės ir mes dar sulauksim daugiau jų epizodų. Jų pirmas susitikimas buvo tikrai kupinas emocijų, o tas šokis, gražu žiūrėt. Dėl Martin tai man šokas, kad jį padarė visišku bepročiu Juokiuosi tikėjausi, kad iš jo sulauksim kokių staigmenų, bet ne tokių Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi bet kaip ir Gabi man jau geriau tegu Cata būna su pamišusiu Martin negu su savo šeima, nes tos scenos man per daug nuobodžios Juokiuosi aš taipogi pradėjau prasukt praktiškai visas scenas, kuriuose yra Mariana, nes tiesiog į ją žiūrėt nebegaliu po to kas įvyko tarp jos ir Dario Galvoju  kas dar domina kiek ilgai Hilda bus pas Diabla. Juokas per ašaras Hildo ir Calvo scenos, dar betrūktų, kad Hilda rimtai susižavėtų nauju savo "gerbėju" Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPen. 12 01, 2017 10:43 pm

Šiandien pagaliau užbaigiau novelę ir turiu pasakyt, kad per visą sezoną buvo tiktai vos kelios serijos, kurios man išties labai patiko. Su finaline serija vis laukiau tos žadamos wow pabaigos, kurios taip ir nesulaukiau. Likau gana nusivylusi tuo kaip užbaigė ir apskritai šiuo sezonu. Nebuvo praktiškai nieko kas priverstų mane su intriga žiūrėt. Nužudė Jessica savo seserį, bet to ir buvo galima tikėtis, be jokių emocijų priėmiau jos mirtį, kadangi kaip personažo jo per daug ir nepažinojom. Būtų visai kas kitą jeigu finale išties būtų miręs kažkuris svarbus personažas. Tad 3 sezono turiu pasakyt nelabai ir laukiu, jeigu ir nespręsiu žiūrėt vien todėl, kad vis dar domina kaip pasibaigs Catai ir Titi.

Kokios Jūsų emocijos po finalo?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyŠt. 12 02, 2017 3:56 am

Paskutiniu metu as praktiskai viska prasukdavau, labai jau neidomus serialas. Paskutine serija isvis niekuo neypatinga, net nepanasu i finala. Ir man atrodo kad del velavimu su filmavimais jie kokiu triju seriju nenufilmavo, nes visada sake jog bus 90, o dabar tik 87. Plius tas neaiskus veiksmo suolis, tikrai ne viska jie parode ka turejo. Baigesi vienu, o paskui nei is sio nei is to dvi savaites matot praejo. Nesamone kazkokia.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPir. 12 04, 2017 8:39 am

Aš vis dar nebaigiu jo, dvi serijos lyg likę. Iš ties labai neįdomus pasidarė šis serialas, todėl jį aš pasilikus žiūrėt prieš miegą. Nes jei žiūriu dieną net ir su prasukinėjimais po serijos arba dviejų miegas apima Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPen. 08 24, 2018 9:40 pm

Kuo toliau tuo vis labiau į pievas šis projektas, vis dar nemetu, nes Titi veikėjo likimas domina Juokiuosi tikiuosi, kad bent jau su šiuo sezonu tikrai jį pabaigs. Jeigu pradžia sezono buvo dar gana įdomi, tačiau su tom Lauros raganystės nesąmonėm, Jimenos mirtim, Catos tėvo atsiradimu, kaip jį sugrąžino jau labiau sugadint ir nebeįmanoma. Serialas visai pamatė pradinę mintį apie ką iš vis buvo šis projektas. Jau Martin Kanibalo tema buvo kur kas geriau nei Lauros blevyzgos. Iš vis nesuprantu kam tada buvo reikalinga rodyt Martin, kad po to jį nukišt ir visai pamiršt, kad toks buvo ir prisimint jį tik kai serialas skaičiuoja paskutines serijas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyŠt. 08 25, 2018 4:06 am

Deja, jau planuojamas ir ketvirtas sezonas, ieskoma aktore kuri pakeis Majida. Todel ir sugalvojo ta nesamone su veido persodinimu, kad galetu pateisint aktores pasikeitima, nes Majida atsisake toliau cia vaidinti. As scenas su Laura prasuku, visiskai nedomina manes. Prasuku ir Catalina maze su tuo jos Nachito, Jota ir kompanija, Soraja ir mafiozus. Tiesa sakant turbut daugiau prasuku serijos nei kad ziuriu, visiskai nebeidomu Juokiuosi O dar tuos prisiminimus pastoviai kisa kad tik labiau istempti sita sezona. Gerai nebedaug liko jau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replySk. 08 26, 2018 10:43 pm

Galėtų Titi nudaigoti finale ir tadu dedu tašką šiam projektui galutinai Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi tie prisiminimai tai vargo vakarienė, kam jos rodo ir tiek daug Juokiuosi gerai sakai, kad tikrai tik tam, kad serijų skaičių padidintų Juokiuosi jau laukiu finalo, tikiuosi, kad bent jau su trenksmu jį padarys, o ne taip kaip preitą kart, kad nesupratau ar čia finalas ar kas čia įvyko Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi pas mane pan. situacija, kad daugiau prasuku jau nei lieka ką žiūrėt
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPir. 08 27, 2018 12:08 am

Praeito sezono finalas buvo toks nei sis nei tas del to, jog jie nespejo pabaigti filmuoti. Sitas sezonas, kuri dabar ziurim, yra ta dalis kurios nespejo nufilmuoti. Pernia buvo sakes jog sezonas bus labai trumpas apie 40 seriju, o kadangi jie nebuvo speje paruosti Falsa identidad, todel ir pradejo kisti prisiminimus. Geriau jau butu parode kazka trumpo, kad ir Decisiones kokias serijas, kam taip dirbtinai tempti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyPen. 09 07, 2018 7:53 pm

Kai jau manai, kad daugiau jau niekuo serialas nebenustebins, tai ima ir nustebina Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi ko jau ko, bet tikrai nelaukiau, kad iš Santiago ir Tony istorijos sugalvos padaryt aistringos poros kriminalo atomazgą. Žiauriau ir būt nebegali Juokiuosi o labiausiai nuvylė, kad Cata taip lengvai patikėjo tuo, ką jai pasakė. Nors Santi ir Catos poros gerbėja niekad nebuvau, bet jau geriau šimtą kart tegu jie būna kartu nei Cata su Albeiro Nervinuosi Netekau žado
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 09 12, 2018 8:57 am

Pagaliau sitie kliedesiai baigesi. Nezinau ar pasirysiu ziureti ketvirta sezona, jau sitam beveik viska prasukdavau. Cata butu betkuo manau patikejus, ji tik ir lauke kol gales ramia sazine i Albeiro glebi pulti. Slyksti situacija, nezinau kaip jiems gali tai normalu atrodyt. Nauja Jessica man nepatiko, nei is tolo neprilygsta Majidai, nors ir stengiasi ja imituoti. Duok dieve su kitu sezonu pabaigtu, tikrai noreciau pamatyt aktorius kituose, geresniuose projektuose.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyTr. 09 19, 2018 3:51 pm

Naujos Jessicos labai vertint negaliu, nes dar tik dar kelios scenos tebuvo su ja. Bet aišku, bet kuriam aktoriui sunku pranokt pirmtaką kai jau esi pripratęs prie kažko. Mano akimis būtų buvę geriau Jessicos veikėją pašalint ir kitą blogietę įvest. Kad jau pati Majida išėjo iš projekto, su ja galėjo ir patį veikėją gražiai išlydėti Juokiuosi į Cata ir Albeiro tai žiūrėt negalėjau, nieko durniau sugalvoti ir nebebuvo galima Galvoju   vientelis dalykas dėl ko dar galiu susigundyt žiūrėt ketvirtą sezoną tai Titi, visą kitą jau nebe taip ir bedomina.

Aš irgi labai tikiuosi, kad šis sezonas bus paskutinis ir pagaliau aktorius galėsim išvysti kituose projektuose.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 10 02, 2018 3:15 am

Na aš jau šio sezono jau nesiryžau žiūrėt, netgi prieš tai buvusio nepabaigiau. Pažiūrėjau šio sezono pirmas serijas ir supratau, kad daugiau žiūrėt nenoriu Juokiuosi Gerai, kad youtube vienas kanalas kėlė Catalinos ir Titi istoriją nuo pat pradžios dar Sin senos no hay paraiso laikų tai man šio sezono jų istorijos ir užteko, buvo gražių jų scenų nors paskutinis jų susitikimas nekaip pasibaigė. Kiek supratau Catalina šiam sezone su Albeiro liko?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_replyAntr. 10 02, 2018 3:36 am

Gabi rašo:
Na aš jau šio sezono jau nesiryžau žiūrėt, netgi prieš tai buvusio nepabaigiau. Pažiūrėjau šio sezono pirmas serijas ir supratau, kad daugiau žiūrėt nenoriu Juokiuosi Gerai, kad youtube vienas kanalas kėlė Catalinos ir Titi istoriją nuo pat pradžios dar Sin senos no hay paraiso laikų tai man šio sezono jų istorijos ir užteko, buvo gražių jų scenų nors paskutinis jų susitikimas nekaip pasibaigė. Kiek supratau Catalina šiam sezone su Albeiro liko?

Deja, bet taip. Pats blogiausias scenarijus koki galejo sugalvoti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sin senos sí hay paraíso (2016)   Sin senos sí hay paraíso (2016) - Page 8 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Sin senos sí hay paraíso (2016)
Atgal į viršų 
Puslapis 811Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sin senos no hay paraiso (2008)
» A Las Puertas Del Paraiso
» El Chema (2016)
» Tormenta en el paraiso (2007)
» La Fan (2016)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO-
Pereiti į: