TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų vertas serialas?

Go down 
+9
Angeliukas
Violla
Kristina
Gabi
Anahi
Justina♥
velniukste
Rose(Titanic)
Rubi
13 posters

Kiek balų vertas serialas?
10
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap127%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 27% [ 4 ]
9
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
8
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap120%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 20% [ 3 ]
7
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap120%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 20% [ 3 ]
6
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap17%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 7% [ 1 ]
4
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap113%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 13% [ 2 ]
3
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap113%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 13% [ 2 ]
1
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 15
 

AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 10 07, 2009 9:42 pm

Kiek balų įvertintumėte šį serialą? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPir. 03 29, 2010 5:04 am

10 o,kodėl negalima balsuoti?
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 4:17 am

2! Daugiau jis nevertas. Kodėl? 1.Tipiška muilo opera. 2.Pagrindinė aktorė kažkokią bukaprotę vaidina. 3.Nežmoniškai ištemptas. 4.Negaliu pakęsti Levio. 5.Pusę serialo ta mergaitė prakalbėjo su savo močiute ''Lavonu''. 6.Pusę serialo pagrindinė aktorė prabuvo akla. 7.Blogietės kažkokios kvailos atrodo. 8.Pagrindinė aktorė taip ir buvo visą serialą buka (maniau, kad bent pasikeis kaip kitose telenovelėse ir keršys ar kažką darys, o čia višta kažkokia)... Galėčiau ir toliau vardint, bet pavargau rašyt. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 3:31 pm

Rubi rašo:
2! Daugiau jis nevertas. Kodėl? 1.Tipiška muilo opera. 2.Pagrindinė aktorė kažkokią bukaprotę vaidina. 3.Nežmoniškai ištemptas. 4.Negaliu pakęsti Levio. 5.Pusę serialo ta mergaitė prakalbėjo su savo močiute ''Lavonu''. 6.Pusę serialo pagrindinė aktorė prabuvo akla. 7.Blogietės kažkokios kvailos atrodo. 8.Pagrindinė aktorė taip ir buvo visą serialą buka (maniau, kad bent pasikeis kaip kitose telenovelėse ir keršys ar kažką darys, o čia višta kažkokia)... Galėčiau ir toliau vardint, bet pavargau rašyt. Juokiuosi

nu duodi tu cia Juokiuosi
su dalim galeciau sutikt,, ta mergiote tkr naivoka Juokiuosi ir istempta .. bet wat Levis man patinka ir Maite (matyt is meiles RBD sirdziai artima) o seip serialas nu man buvo dar ganetinai norm Šypsausi tad 7 galiu duot Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 3:59 pm

7..per dau istempta
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 4:22 pm

8 siaip tikrai istemptas per daug bet del Maites vien tik ir paziuredavau.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 07 23, 2010 6:30 pm

Rubi rašo:
2! Daugiau jis nevertas. Kodėl? 1.Tipiška muilo opera. 2.Pagrindinė aktorė kažkokią bukaprotę vaidina. 3.Nežmoniškai ištemptas. 4.Negaliu pakęsti Levio. 5.Pusę serialo ta mergaitė prakalbėjo su savo močiute ''Lavonu''. 6.Pusę serialo pagrindinė aktorė prabuvo akla. 7.Blogietės kažkokios kvailos atrodo. 8.Pagrindinė aktorė taip ir buvo visą serialą buka (maniau, kad bent pasikeis kaip kitose telenovelėse ir keršys ar kažką darys, o čia višta kažkokia)... Galėčiau ir toliau vardint, bet pavargau rašyt. Juokiuosi

Pritariu tau as jam irgi duodu 2. Toks lievas serialas dar bandziau prie jo prisipratint Juokiuosi kartais po siek tiek paziuredavau bet nebudavo imanoma net visos serijos normaliai issziuret, dar normaliausia buvo kai blanka pavirsdavo livete. O daugiau tai ten nieko gero, siuzeto idomumas nulis viskas taip istempta ir visi serialo herojai tokie naivus atrodo kaip is praeito amziaus Juokiuosi Mane nervuodavo puses heroju elgesys, kazkoki keisti man jie, kartais taip netikroviskai vaidindavo ir elgdavosi be galo bukai. Nezinau ar cia rezisura tokia prasta ar kas bet labai sunkiai ziuredavosi. Su ta mergaite kur su ta mirusia senele kalbejo tai is vis pievu pieva, is vis is kur tokia nesamone kurejai issigalvojo. Maites vaidmuo siaubingas tikrai visiska vista, be proto naivi ir keista. Nu ziauri nesamone O ne! galvojau kad bent paskutines serijos bus idomios, bet kur tau, nezinau kiek seriju prisiminimai buvo beveik per visa serija nieko doro neparodydavo. Vienu zodziu nuobodybe, o ne serialas Nuobodu
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 4:28 am

velniukste rašo:
nu duodi tu cia Juokiuosi
su dalim galeciau sutikt,, ta mergiote tkr naivoka Juokiuosi ir istempta .. bet wat Levis man patinka ir Maite (matyt is meiles RBD sirdziai artima) o seip serialas nu man buvo dar ganetinai norm Šypsausi tad 7 galiu duot Juokiuosi
Man Maite anksčiau labai patiko, kai dainavo RBD. O dabar aš ja labai nusivylus esu. Man ji visai nebepatinka. Vis dėlto apie aktorius susidaro nuomonė ir iš vaidmenų. Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyŠt. 07 24, 2010 5:18 am

Vertinu serialą 8, pradžia serialo buvo daug įdomesnė, po to kai dingo Ivetė(Blanca) serialas prasidėjo per daug ištemptas. Aktoriai man vaidino gerai. Bet antrą pusę serialo žiūrėjau tik dėl Maites, nes man jos vaidyba labai patinka. Tačiau būna ir daug prastensių novelių
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 07 30, 2010 3:08 pm

Labai sunku apsispresti kiek jis vertas, istorija tokia visai idomi, bet serialas labai istemptas. Jai jie baigtu ji rodyti kazkur 123 serijoje butu daug idomiau, bet toliau tas suvis i Marija jos aklumas, Chuanas Migelis akiu gydytojas... Nieko gero is to pratesimo. 7 tik del to, kad iki 123 serijos buvo labai idomus.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 07 30, 2010 11:12 pm

o aš duodu 5 per viduriuką ;DDDD
šiaip serialą kai pradėjo rodyt man visai patiko,tačiau vėliau kaip jis mane užkniso ;DDDD pareidavau iš šulios tai multikus per TV3 žiūrėdavau ;DDD
Bet po kurio laiko vėl pradėjau žiūrėt jį. Bet kaip ji sunervindavo su savo naivumu,tai nusikeikdavau ir išjungdavau ;DDDD tačiau vėl po kurio laiko įjungiau nebuvo kas veikt tai pažiopsojau ;DDD nu ir ką nepatiko man jis su savo meilės opera"aš tave myliu,bet nebusiu su tavim" arba "jis mane myli,bet negaliu atleist" ėch užkniso jis mane ;DDDD kai pamačiau,kad jau eina į pabaigą nu galvoju nors galą pažiopsosiu ;DDD tačiau kaip mane galas užkniso. Visa savaitė kartojo tas pačias serijas tik sudeliotas kitaip gerai,kad insirašius buvau,tad galėjau prasukinėt. ;DDDD
200 serijų (suapvalinu) ir iš jų gal 10 kokių gerų ir įdomių. ;DDD
Pagrindiniai aktoriai man visai patiko.Tik nervuodavo,kad Mai teko vaidint bukaprote,ėch ji mane bėsino ;DDD
Atgal į viršų Go down
*kačiŪkas*
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
*kačiŪkas*


Parašė : 53
Prisijungė : 2010-10-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 10 19, 2010 11:36 pm

10
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyŠt. 05 07, 2011 12:32 am

10 Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPir. 01 09, 2012 7:53 pm

Daviau 4 ir tau turbūt per daug. Pagrindinė veikėja kvaiša kokių reta, nei ji ką nutuokia, nei ji ka daro, tik tas savo minas išdarinėja. Pagr veikėjas irgi ne ką geriau. Dar gerai, kad buvo blogiečių įdomesnių, Ivetė ta ar kad ir vėloau Vieth herojė, vardą pamiršau, tai tik todėl 4. O dar tiesa pamiršau gimdymą su džinsais, čia buvo topas Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 03 21, 2012 1:57 am

4. Jau tiek nesamoniu ten buvo, kad gali varzytis su Venevision sedevrais Juokiuosi Kad ir pradzioj leido suprast kad ja ten lyg ir isprievartavo, nes jai jau tokia didele trauma buvo. O cia pasirodo ja tik pabuciavo Juokiuosi Ir ko reikejo sitaip del to daugybe metu kankintis. Pamirsai ir viskas. O paskui per vestuviu nakti prisimine ji matai ir spruko ko greiciau. Kokio velnio? Jei jau ji myli tai buvo cia ko taip pykti del paprasto bucinio kuris buvo pries daugybe metu. Nulis logikos. O gimdymas su dzinsais turbut didziausia nesamone kokia esu macius telenovelese. Ant kiek rezisierius ir operatorius turi but durni kad nepastebetu sitokios savo klaidos. Plius aktoriai, bent jau pagrindiniai, buvo siaip sau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų vertas serialas?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Meilės sparnai (Cuidado con el angel)-
Pereiti į: