TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 01 27, 2016 12:28 am

Patiko, butent tokio serialo senovinio buvau pasiilgus. Dar tik nelabai gaudaus, kas yra kas. O serijos visos bus tokios ilgos?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 01 27, 2016 5:05 am

Man irgi patiko, net nesitikėjo, kad čia telenovelė Šypsausi Jaučiausi lyg žiūrėčiau Grand hotel ar Dautono abatija. Šypsausi
Serijos manau pirmos tik ilgesnės kaip ir daugumos telenovelių būna, o paskui tradiciškai 41-43min Šypsausi
Ir Erik Elias vaidmuo labai tinka, nors jis man kaip aktorius nera labai megiamas, bet čia kol kas neturiu prie ko prisikabinti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 28, 2016 12:02 am

Gerai ir aktoriai vaidina, ir aplinka tobula, ne veltui gal cia remeikas Gran Hotel? Man dar smagiau, kad pastarojo nesu macius, viskas nauja. Nebus tradicine telenovele tikrai. Smagu matyt tokius pazistamus aktorius kaip Dominika Paleta ar Diana bracho naujam amplua, ne musu laikotarpio rubais ir pan.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 28, 2016 1:23 am

2 serija taip pat nenuvylė. Šypsausi
Pritariu, kad kaip tik įdomu tokio tipo telenovelėje ir aplinkoje matyti megiamus aktorius ar šiap telenovelių aktorius. Man gana įdomiai Jorge Poza atrodo šioje telenovelėje Juokiuosi Dominikos Paletos įvaizdis ir personažas irgi įdomus.
Tik įdomu ar tikrai virš 100 serijų bus, kažkaip daugoka atrodo. Juokiuosi
Ši viena iš nedaugelio telenovelių kuri nuo pirmos serijos įtraukė. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 28, 2016 3:30 am

Kazkuriam uzsienio forume skaiciau, kad seriju tikrai bus apie 90, geguze jau startuos kazkoks kitas projektas. Pratesimo nenoriu, tuomet viska sugadina, o jis tikriausiai gali but, jei sulauks populiarumo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: EL HOTEL DE LOS SECRETOS-
Pereiti į: