TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų verta telenovelė?

Go down 
3 posters

Kiek balų verta telenovelė?
10
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
9
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
8
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap150%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 50% [ 1 ]
7
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
6
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap150%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 50% [ 1 ]
4
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
3
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
1
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 2
 

AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyŠt. 08 15, 2015 1:39 am

Kiek balų įvertintumėte šią telenovelę? Nuomonę pagrįskite.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyŠt. 08 15, 2015 4:13 am

8. Pati telenovelės pradžia man patiko. Vėliau, žinoma, vis darėsi tas pats per tą patį, nors tokio scenarijaus telenovelių nesu daug žiūrėjusi. Labai patiko Maite, jos vaidyba ir šiaip visa išvaizda gražiai įsipaišė į visą kontekstą. Giselos personažo negalėjau pakęsti, visados prasukdavau jos neva piktybiškas scenas. Dar tokių fantastikos elementų šiek tiek pasitaikė.. sąvartyną paversti tokiu daugiabučiu, suaugusiam žmogui išmokti skaityti ir baigti universitetus... ( už gražią ir kilnią idėja didelis + ) bet realybėj.. būkim teisingi. Todėl ir aštuoni šiandien iš manęs. Na, muzikos takelis viso serialo buvo kažkas nuostabaus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyŠt. 08 15, 2015 8:46 pm

Duosiu 5.Nuosekliai neziurejau sios telenoveles,bet pas mane ji daznai budavo ijungta kaip fonas,nors teke kelis kartus ir perjungti kanala,nes jau tiesiog nervai neatlaike Juokiuosi Si seriala galeciau priskirti prie fantastiniu,nes ziauriai buvo prasilenkes su logika.Buvo ryskiai daug nesamoniu jame,bet atsibostu ir vardinti visas,aisku labiausiai istrigo tas ,kad beveik visa seriala Kates vaikai buvo kudikiai,O ji spejo per ta laika ir issikraustyti is siukslyno,patekti i avarija,pabuti invalido vezimelyje,atsistoti is jo ir dar daug daug visko ,net nepamenu.Toliau pagrindinis buvo tikras nevykelis,negalejo uz save pastoveti,klause ka mama sako,jau net nekalbu kaip baisiai aprengtas buvo.Labai tikiuosi sio aktoriaus daugiau niekur nesutikti pagrindiniuose amplua,nes kuo toliau tuo man jis labiau nepatinka.O va pagrindinio brolis man kaip tik labai patiko,jis visada protingai maste,ir buvo zymiai uz broli vyriskesnis.Man butu labiau patike jeigu jis butu likes su Esmeralda.Seriju skaicius gana nedidelis,bet tempimas tai ziaurus buvo.O 5 duodu uz Jorge Poza personaza ,kuris man labiausiai cia patiko ir uz Maite,nes jau buvau pasiilgus jos vaidybos.Jei ne jie ,buciau maziau davus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų verta telenovelė?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Laukinė Esmeralda (La Gata)-
Pereiti į: