TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
Angeliukas
elizabeth=*
monikute19
Gabi
edvis
Anahi
Vijolina
Dinute*
Sabrina
Elena
michelle
Kristina
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 09 01, 2015 3:43 am

Vijolina, o kodel taip lauki sios telenoveles? Šypsausi
As kazkaip paskutiniu metu jau is Televisos telenoveliu nieko nebesitikiu, tiesiog jei kuri uzkabins bandysiu ziuret. Kol kas pasiziurejus po 25-30seriju nusivyliu, ir tuo viskas baigiasi. Juokiuosi
O kalbant apie sia tai noreciau pamatyti Fernando ir Jorge Salino vaidyba, taip pat Michelle Renaud o daugiau kol kas nelabai mane domina, kazkaip ir pagrindine nelabai man cia. Nustebau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 09 01, 2015 4:26 am

Mane nelabai domina jau del to, kad maciau Mejios versija. Aisku cia bus skirtumu, kadangi ten tris istorijas maise ar kiek ten, bet jei pas mus rodytu, tai del Fer tikrai pabandyciau ziuret Šypsausi Maza kas, gal ir uzkabintu Juokiuosi Butu idomu ji pamatyti kaip villano, del to kaip nors ir Salina su Marle suvirskinciau Juokiuosi

Telenoveles protagonistas juvenil bus Michelle Renaud ir Jose Pablo Minor.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 3:24 pm

Mundo de Fierras, as irgi maciau, ir tuo metu man ji visai patiko. O del sios telenoveles, tai siuo metu neutrali esu, o pasiziurejus pirma serija spresiu, nes paskutiniu metu pastebejau, kad jei sau pasakau kad sios tikrai neziuresiu vat ima ir uzkabina, taip atsitiko su Bajo el mismo cielo ir Antes muerte que Lichita. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 9:25 pm

O tai Elena koks Altair cia vaidmuo tada bus?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 10:02 pm

Kolkas tikslios informacijos nera, bet zmones kalba kad arba Nones zmona arba kazkurios is Salino dukru drauge. Bet kuriuo atveju, sikart ji turetu buti gera.
Dinute, nekomentuoji nieko, tai net ir nezinojau kad ziuri Bajo el mismo cielo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 10:40 pm

Įdomiai tiek džiaugės maniau bus pagrindinė, o čia dabar visai...jau geriau pagrindinė blogietė būti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 10:50 pm

Pagrindine cia yra Susana Gonzalez, Altair netinkamo amziaus tam personazui, o pagrindine blogiete Favela, tam personazui irgi pas Altair meteliu truksta. I Favelos dukra ji irgi netinka, net nepanasios jos, tai buvo arba toks vaidmuo arba visai jokio. Jei ji cia gerai pasirodys kaip geroji, tai ateityje tures daugiau sansu gauti pagrindini vaimeni kur nors Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 11:02 pm

Gal tu ir teisi į naudą išeis, prodiuseriai pamatys kaip gerietę vaidiną, jei gerai pasirodys tai gal ir pagrindinį kada gaus vaidmenį gaus, o kas Favelos dukrą vaidins?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 11:07 pm

Michelle Renaud ir berods dar Fabiola Guajardo. Kolkas niekas nepatvirtino tiksliai visu vaiku.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 11:12 pm

Oho tai ji dvi dukras turės?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 02, 2015 11:36 pm

Manyciau. Salinas cia tures 4 vaikus ir dukros greiciausiai bus Favelos veikejos, o sunus is pirmos santuokos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 04, 2015 12:48 am

Fabiola ir Michelle greiciausiai buvo apkeistos vaidmenimis, nes dabar sako jog Fabiola bus geroji, tokiu atveju kita Salino dukra turi buti bloga, o ta kita dukra yra Michelle.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 04, 2015 3:20 am

Elena, nebespeju visur, dziaugiuosi, kad suziureti jas speju Šypsausi O ypac dabar Šypsausi
Gal savaitgali ateisiu i ta tema, pasisakysiu Juokiuosi

Idomu butu Michelle pamatyt neigiamame personaze. El color de la Pasion jai tiko blogietes vaidmuo. O Fabiola geriete irgi idomu butu pamatyti.

Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 04, 2015 3:40 am

Kuo daugiau skaitau, tuo neaiskesnis man visas sitas reikalas Juokiuosi Del Fabiolos kaip good aisku, bet dabar ji gal net ne Salino dukra, o Susanos dukterecia. Tokiu atveju Michelle irgi lieka gera ir yra protagonista juvenil, bet tada nebelieka jokios aktores blogosios sesers vaidmeniui, nes ji kazkodel yra pasaulinio lygio paslaptis Juokiuosi Kazkas kalbejo kad gal Castro savo dukra tam vaidmeniui ikis ir todel kolkas tyli i krumus ilindes Juokiuosi Pries tai kaip Salino sunus buvo patvirtinti Nones ir Torre, dabar jau Torre atseit nebebus. Buvo Eleazar dar patvirtintas, bet irgi nebeaisku ar jis cia dar bus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 09 05, 2015 6:44 pm

Dinute* rašo:
Vijolina, o kodel taip lauki sios telenoveles? Šypsausi
As kazkaip paskutiniu metu jau is Televisos telenoveliu nieko nebesitikiu, tiesiog jei kuri uzkabins bandysiu ziuret. Kol kas pasiziurejus po 25-30seriju nusivyliu, ir tuo viskas baigiasi. Juokiuosi
O kalbant apie sia tai noreciau pamatyti Fernando ir Jorge Salino vaidyba, taip pat Michelle Renaud o daugiau kol kas nelabai mane domina, kazkaip ir pagrindine nelabai man cia. Nustebau

Laukiu todėl, kad Colunga ir Favela blogiečių vaidmenyse bus - aš juos mačius vaidinant tik geriečius. Ir todėl, kad šitos telenovelės prodiuseris yra Castro, kuris prodiusavo ir Teresa bei Rubi, kurios man labai patiko. Be to apie jo naujausią darbą La Malquerida irgi neblogi atsiliepimai. Buvau užmetus akį į kelias jo prodiusuotos La que no podia amar serijas - tai ten irgi visai neblogas įspūdis (nors tik kelias serijas mačiau), o ir Salinas man ten visai įdomus pasirodė.
Tai tikiuosi, kad šita telenovelė irgi gali būti intriguojanti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Aistra ir valdžia (Pasión y poder)-
Pereiti į: