Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

La Doña (2016)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė

Parašė : 36853
Prisijungė : 2011-09-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Tr. 01 25, 2017 1:17 am

Cia yra Doños Barbaros laisva versija, yra sutampanciu dalyku, bet yra ir kas skiriasi.

Gabi
Moderatorė

Parašė : 4017
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Pen. 02 03, 2017 5:14 am

Elena rašo:
Panasu kad Telemundo dar dviems metas pratese kontrakta su ta siaubingaja Danna. Ir ka jie joje mato Galvoju Is isvaizdos ji siaip sau, vaidina labai vidutiniskai, i pagrindine visiskai netinka. Yra tikrai nemazai talentingu jaunu aktoriu, o jie laikosi sitos isikybe, kurios net Televisa atsikrate uz tai kad vaidino didele zvaigzde. Pritariu del Lidios, jos su Mona kaip seses dvynes, visiskai tas pats tipazas. Isvis man cia jaunimas neitin patinka, ta Isabela taip pat erzina.

Na taip aš ir nesuprantu ką Telemundo joje mato. Dar vienos telenovelės su ja žiūrėt nenorėčiau. Nors jei pratęsė kontraktą akivaizdu, kad ji dar pasirodys ir kaip visad kokiam svarbiam vaidmeny. Tikuosi, kad nesugadins kokios nors įdomios telenovelės Juokiuosi Pastebėjau, kad youtube ji turi daug gerbėjų, pusė komentatorių laukia Saul ir Monicos poros ir peikia Altagracią. Man jaunimas irgi nelabai patinka, Isabela tai išlepinta Altagracios, mane ji ir erzina.
Beje kaip tau Altagracios ir Saul pora?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Pen. 02 03, 2017 6:42 am

Del to kontrakto pratesimo gal visgi gandai buvo, nes jos vardo tarp Telemundo zvaigzdziu taip ir neatsirado, kai tuo tarpu Mauricio Henao ten atsirado jau kita diena po kontrakto pasirasymo. As tikiuosi kad jos taip ir neitrauks. Dabar eina gandai kad Carla Estrada jai siulo vaidmeni bionovelej, tegul tik pasiima ja ir suvisam Juokiuosi Dauguma jos gerbeju yra mazvaikiai, nes iki pereidama i Telemundo ji buvo vaikisku serialu zvaigzde. Cia tas pats atvejis kaip su Isabella Castillo, jos gerbejai irgi visur ja kisa lyg ji butu astuntas pasaulio stebuklas. Man asmeniskai Saul ir Altagracios pora yra vienas geriausiu dalyku sitoj novelej, tarp ju tokia chemija Įsimylėjau O su Monica as jo neisivaizduoju, Danna ir David visiskai nesiziuri kartu, nebent kaip brolis ir sese. Apskritai ta Dana su niekuom chemijos neturi, Quien es quien man jos ir Eugenio pora irgi jokiu emociju nekele.

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Št. 02 11, 2017 6:18 am

Man labiausiai Altagracia su Saul patiko santykių pradžioje, ypatingai pamenu sceną statybose. Va ten tai buvo karšta ir be galo aistringa jų scena Įsimylėjau Vėliau tie jų pokalbiai, kad tu manim nepasitiki, turi manim pasitikėt ir t.t. pradėjo po truputį pabosti. Saul poroje su Monica man ir nepatinka, nesijaučia tarp jų nieko. O ta scena kur Saul pamatė Monica tik su rankšluosčiu kažkaip nesmagiai susižiūrėjo, neįsivaizduoju nė jų bučinių, nė tuo labiau meilės scenų. Džiaugiuos, kad bent Altagracia suprato, kad Monica įsimylėjus Saul ir dabar nori jai pakenkti. Tegul Altagracia kuo ilgiau nesužino, kad Monica jos duktė. Nenoriu aš jų matyt gražiai sutariančių, geriau kuo daugiau pykstasi Juokiuosi ir kaip motinos ir duktės aš nelabai jų įsivaizduoju. Iš vis nesuprantu kam šiam vaidmeniui parinko Danna Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Št. 02 11, 2017 9:08 am

Vat ir as niekaip nesuprantu. Juk vyko kastingai, negi jiems pasirode jog Danna turi nors kazkiek chemijos su David ir Aracely Galvoju Isvis uzknisa kad Mona ir jos sutve vaizduojami sventaisiais. Tikrai jiems toli grazu iki tokiu. Tarkim Mona zinojo jog Altagracia su Saul, atseit Altagracia zavejosi ir taip toliau, bet tai jai netrukde kiekviena pasitaikiusia proga paskui Saul sliauziuoti ir laukti palankios progos. Kaip dar anksciau netrukde tai jog jis turejo mergina. Pati sako "oi as negaleciau, jis turi mergina", tai kokio velnio reikejo pas ji lakstyt ir jo su mergina nesutarimus kurstyt. Yesenia su Lazaro tai isvis be komentaru. Yesenia Altagracia pardave, ja ismoke nekesti vyru, butet ji sukure plana kaip pavogti Lazaro pinigus. O dabar sventa matot vaidina, gailisi ji visko labai ir mano turinti teise kersyti Altagracijai, kai butent ji galutinai sugriove jai gyvenima. Ir kas jai trukde kai gavo pinigus pasakyti tiesa jog Altagracia nekalta? Pinigu niekas nebutu atemes juk. O prie to kad Altaracia yra tokia kokia yra labiausiai ji prisidejo. Lazaro irgi sventaji vaidina, kai is tikruju yra ne kas kitas o pedofilas. Nes kai jis Altagracia pasigulde i savo lova, ji juk greiciausiai net 18 neturejo. Kokia jis turi teise ant jos pykti kai pats ja paprasciausiai nusipirko. Negi jis suauges vyras pamane kad jauna mergina ji isimylejo Vartau akis Slykstus man tokie seniai kurie bando pasinauduoti i beda pakliuvusiom jaunom merginom.

Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Kv. 03 02, 2017 4:41 am

Na taip Yesenia prie to kokia dabar yra Altagracia daug prisidėjo. Kaip ir Lazaro susituokė su visiškai jaunute mergina, daug jaunesne už jį, kuriai reikėjo globos ir palaikymo, o jis ją pasiguldė į lovą. Todėl aiškūs motyvai, kodėl Altagracia jų nekenčia.
Monicos kuo toliau tuo vis labiau nemėgstu, jau pradėjau prasukinėt tas jos aukos scenas kalėjime. O paskutinėj serijoj jos scena su Saul iš vis Vemiu
Tokios poros aš dar niekad nemačius, kur net šlykštu žiūrėt į tuos jų bučinius ir tuo labiau glamones. Nulis chemijos ir dar nežinau ko, kad tiesiog net nemalonu į juos žiūrėt kartu. Kam dar tą dainą užleidžia, kad romantiškiau būtų, kur tos romantikos visiškai nėra. Saul su Altagracia, net dainos neturėjo. O čia mat labai svarbi pora atsirado, man Saul personažas pradeda vis labiau nebepatikt.
Atgal į viršų Go down
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas

Amžius : 23
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Sk. 03 05, 2017 2:11 am

Na ką gi, seniai reiškiausi kur nors, tai užsimaniau dabar parašyti. Kurį laiką išvis jau nebežiūrėjau novelių bet vėl pradėjau žiūrėdama Silvaną, o dabar ir šią novelę.
Kaip ir esu peržiūrėjus visas serijas kiek yra parodyta. Man šiek tiek keistai atrodo tai, kad daugelis nori gero finalo Altagraciai, kad liktų su Saul, tačiau aš asmeniškai norėčiau teisingo finalo. Taip, Altagracia išgyveno be galo baisių dalykų, kurie galėtų palaužti bet ką. Ir žiauriai apmaudu, kad tada ji susidūrė su visiška neteisybe ir žmonėmis kurie ja naudojosi. Ji užaugo, tapo stipria moterim ir ką? Taip, ją išprievartavo, bet dėl to nesistengė kažkam gyvenimo palengvinti ar turėdama įtakos kaip nors įvykdyti teisybę. Ji ne tik žudo savo prievartautojus, tačiau kad ir su Braulio ranka nužudė tą Guilermą, Saul tėvą įkišo į kalėjimą dėl žemių kažkokių kurių jai prireikė, ir šiaip su kiekviena savo užgaida žmonėms gyvenimus gadina. Kuo prasikalto Felipe? Ne tik kad namus atėmė, bet ir sugadino žmogui karjerą, seseriai irgi gyvenimą gadina, įsivaizduodama kad ji yra svarbiausia ir už visus viską žino geriau, žino kaip jos dukrą auklėt(dėl to matyt ta Isabela tokia ir yra kvaila ir savanaudė). Pavyzdžiui ir su ta pačia Monika, nesvarbu dukra ar ne, bet tiesiog kad Saul nuo jos nusisuko ar teisinga buvo ją kartu su Margarita įmest į kalėjimą ir norėt kad dar blogiausią nuosprendį parašytų, ar sunervinti Gabiną kad sugalvotų juos su Saul nužudyti? Ir dar tie grasinimai Valeriai, kad ji vieną kartą nusprendė teisingai pasielgti. Atleiskit, bet tikrai žmogui kažkas su galva negerai. Tiesiog, ji pati nėra laiminga, ir dar kitiems pagalius į ratus kiša kiek gali.
Iš kitos pusės, tai Monos ir Saul pora tai visiškas desastre. Nepamenu kada buvo taip, kad vienos pagrindinių porų ir bučinius ir glamones bei belenką prasukinėčiau, nes tiesiog tai viena baisiausių porų,  nulis chemijos ;D Ir šiaip labai jau dirbtinas tas Saul jausmų pasikeitimas, vieną dieną dar Altagracia myli, kitą dieną jau Monicą ir po poros dienų jau į lovą tempiasi Juokiuosi O ta irgi ne ką geresnė, nes iškart ir krenta į jo glėbį.
Viską apibendrinant man labiausiai patinka Lopecito ir Valerijos istorija, Diegas, Jaime įdomus personažas kol gyvas buvo, Adolfas, Daniel ir aišku Altagracia, kad ir kokia bloga ji būtų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Sk. 03 05, 2017 3:29 am

As jau irgi prasukinet pradejau, ir netik Monica, bet ir Yesenia, Lazaro, Saul motina ir tuos visus is vecindad. Na nieko jie idomaus neinesa i pacia istorija ir tik eterio laika uzima. O Monica su Saul as dar nuo tada kai jo tevas mire suku, negaliu as i juos ziuret, slykstu tiesiog, o ir idomumo jokio ten ner. Chemijos nulis, vizualiai visiskai nesiziuriu, plius Monos veikeja nerealiai erzinanti. O dabar ir Saul man pasislykstejima kelt pradeda. Laksto kaip laukinis, moteris keicia kaip kojines. Nes dar nespejo palikt Ximenos lovos, jau su Altagracia buvo, dabar tas pats su Mona. O vaidina toki teisuoli kad baisu. Dar kas man nepatinka, tai kai novelej vyras permiega ir su motina ir su dukra, iskrypimas. Pamenu pirma karta Luisa Fernanda novelej pamaciau, nezinau kam tokiu dalyku reikia. Kiek zinau Doña Barbara knygoj sito nebuvo, ten dukra su pagrindiniu liko tik todel, kad jis su motina nieko neturejo.
Danna irgi uzknist baigia, skaiciau kad Saul ir Altagracios poros gerbejams akis sumaste draskyt. Galetu is saves maziau zvaigzde vaidint ir susitaikyt kad ne visiems turi jos ir Saul pora patikti.

Eglė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Sk. 03 05, 2017 5:44 am

Dėl vecindad tai irgi pritariu, kad jie įdomumo novelei visai neprideda.
O dėl tų iškrypimų tai irgi, rimtai čia tas novelės veiksmas neilgas, bet tuoj pat Saul moteris keičia. Ir jo, kam iki tokių kraštutinumų prieiti? Dar ypač kai Altagracia sužinojo, kad Monika jos dukra ir permiegojo su jos mylimuoju, o dar vistiek ketina dėl jo kovot... Jau šlykštu tiesiog pasidaro, kaip dar gali dėl vyro kovot kuris su tavo dukra permiegojo tiesiog galvoj netelpa...

O dėl Dannos, jeigu ji dar komentuoja kitų komentarus, tai tuomet jinai visai kvaila yra. Ir jeigu taip kas nors žeidžia, tai tegul mažiau komentarų skaito o daugiau su savo vaidyba dirba, nes šitam seriale tai tik su savo vienoda nuskriausto šunelio grimasa vaidina Juokiuosi Ir liečiant chemiją, tai tegul pati pažiūri tuomet kaip David kitose novelėse su savo partnerėm atrodė ir kokia chemija buvo, pvz. Geraldine, Ximena, Maritza ta pati Aracely šimtąkart daugiau chemijos buvo nei tarp Dannos ir David veikėjų kadanors buvo ar bus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Pir. 03 06, 2017 2:28 am

Na Danna susireiksminus labai yra, cia iskart aisku. Juk net pareikalavo kad Quien es quien ja kaip pagrindine pristatytu, nors net is siuzeto buvo aisku kad pagrindine ten yra Kimberly Dos Ramos, jos ir veikeja ir siuzetine linija daug svarbesne ir idomesne buvo. Tiesa ir ten Danna su ta pacia veido israiska vaidino, matyt kitokios neturi Juokiuosi Jauciu ir cia rasytoju reikalavo kad jos veikejai daugiau scenu duotu, nes jau tokiu be rysio yra, atrodo kad tik tam kad ja rodyt. Tas pats ir su Rebecca Jones, sako kad del situ reikalavimu galiausiai jai buvo padekota ir jos veikeja pasalino. Laukiu nesulaukiu kada ja cia nudes, nes realiai nusibodo. Tikiuosi tuo paciu ir ta nepakenciama Lazaro pasalins. O kas del Saul, tai idealiausia butu jei jis gale liktu vienas, uz ta sokinejima nuo vienos moters prie kitos. Isvis keista kad tiek rode Mona su daktaru, o jie net nei vieno bucinio neturejo, galetu gale juos suvest.

Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Antr. 03 28, 2017 10:40 pm

Nuo balandzio 4 rodys po dvi serijas vietoj La Fan.

Eglė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Antr. 03 28, 2017 11:20 pm

Kažkaip nemažai įvykių pastarosiose serijose..

Vis dėlto pasirodė visu gražumu Monos ir Saul santykiai. Viena pavydėjo kaip nežinia kas, o Saul tai išvis patyliu.. Dvi moteris mylėt.. Žodžiu pradžioj dar visai so so buvo jo personažas, dabar visiška nesąmonė, su juo net visas scenas prasuku,kaip ir Monos bei Lasaro su Yesenia.

Iš tikro, kai buvo Altagracia pagrobę, man visai jos buvo gaila.. Iš tiesų, nedingo nė Francisko žiaurumas, nė Rafael. Vis dėlto gaila buvo ir kad Emiliano nusižudė, paskutiniu metu pradėjo jau į žmogų panašesnis darytis ir tokią naujieną sužinot...Vis tiek netikėčiausia kas tarp Altagracios ir Daniel išsirutulios, ar paliks jį vis dėlto gyvą, ar ir kaip kitus nužudys..
Vis tik žiauriausia man buvo šiandienos serijoj, kai Braulio išprievartavo Lidia...Žinau, kad jis žiaurus yra bet tam kad atitolinti nuo savo sūnaus merginą ją apsvaigint kad ji negalėtų apsiginti ir išprievartauti tai jau čia virš visko.

Dėl serijų, tai gal ir gerai, kad po dvi rodys,greičiau pasibaigs šiek tiek, nes apart kelių įdomių personažų ir siužetinių linijų kokia pusę serialo jau tenka prasukt ;D
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Antr. 04 11, 2017 3:32 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Koks gražus naujas Altagracios stilius Įsimylėjau Atrodo labai elegantiškai.
Galėtų dažniau užsidėt šį peruką, jai jis labai tinka
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Tr. 05 03, 2017 5:37 am

Na ką peržiūrėjau paskutinę seriją, bet jau taip be jokio įdomumo net Santa Diabla finalas žiūrėjosi įdomiau Juokiuosi Kaip kurias vietas iš vis prasukau. Įspūdžio nepaliko jokio, tik supratau kiek daug veikėjų man ten nepatiko Juokiuosi Visas tas vecindad, Monica ir Saul. Jei ne Aracely ir noras pažiūrėt Doña Barbara remeiką, ko gero jau senai būčiau metus šį serialą. Kažkaip keista kad kaip kurios scenos iš entrados taip ir liko neparodytos, vis galvodavau kas bus tas vyras kur eina nugara nusisukęs link sraigtasparnio, bet taip jo ir neparodė. Galėjo daugiau parodyt Altagracios po jos "nusiskandinimo". Būt įdomu buvę pamatyt kaip ji išsigelbėjo ir pan. Galėjo mažiau rodyt tos Monos su Saul. Kas patiko tai paskutinė Altagracios frazė Saul, kad ji yra teisingumas.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   Kv. 05 04, 2017 12:23 am

As paskutines serijas praktiskai viska sukau, ziurejau tik scenas su Altagracia. Kazkuria serija suziurejau per rekordini laika, 5 minutes Juokiuosi Dabar kai pagalvoju, tai man is veikeju be Altagracios ir Matamoros nelabai kas daugiau ir patiko. Nebent Leticia dar butu galima priskirt, i gala jos veikeja man pradejo labiau patikti. Patiko ir Adolfo, bet paskutinej serijoj krito mano akyse kai nutare dalyvauti Saul ir Monicos vestuvese, nesuprantu kam taip zemintis. O vestuves buvo tokios, kokiu sita porele isdaviku nusipelne, visiskas fiasko Juokiuosi Labai patiko kad Altagracios finalas nebuvo toks kaip Doñoj Barbaroj ir cia ji liko gyva ir laisva. Dar dziaugiuosi jog su savim i Paryziu pasieme ir savo geriausia drauga Matamoros, nes ten nuotraukoj tikrai buvo jis. Paskutine ju scena automobilyje mane labiausiai sujaudino sitoje finalineje serijoje. Jis buvo vienintelis kuris jos niekada neisdave ir besaligiskai palaike bei ja rupinosi. Nes net jos seimai ji buvo reikalinga tik kaip pajamu saltinis ir istaigingo gyvenimo garantas. Regina tiek rekavo kad neturejo savo gyvenimo, bet kai isejo is Altagracios namu, vietoj to kad eit dirbti ir gyventi savarankiskai, isikure Monos namuose kad ir toliau galetu istaigingai gyventi nieko neveikdama. Apie tai kad isdave savo seseri del vyro, kuris jos seseri norejo zutbut sunaikinti, isvis nekalbu. Yesenia, kad ir kaip ja bande padaryt sventa, bet taip ir liko savanaude iki pat galo, Monai taip ir nepapasakojo kad cia ji sugalvojo Lazaro apvogti, o ne Altagracia. Monos ir Altagracios susitaikymas man tik is dalies patiko, del pacios Altagracios, kad ji pagaliau rado bent kiek ramybes del to. Is Monos puses man tai atrode veidmainiska. Kol ji nebuvo tikra kad Saul tikrai bus jos, buvo pasiruosusi savo motinai akis isdraskyt, bet kai tik jis jai pasipirso, staiga jai prabudo jausmai motinai, o kai istekejo, tai jau ir mama vadint pradejo. Paskutine scena irgi patiko, Altagracia sitaip ir Saul atsilygino, dabar jis visa gyvenima tures Monai meluot ir slept tiesa ir garantuotai Altagracios niekada nepamirs Juokiuosi Tikiuosi kitas Chocarro vaidmuo bus blogiuko, nes pagrindiniam vaidmeny jo kuri laika nenoreciau matyti. Kaip psichopatas Adolfo La casa de al lado jis buvo nuostabus. O is visu jo protagonistu man tik Diego patiko, o ir tas nedaug turejo scenu su pagrindine veikeja. Saul personazas man asmeniskai nurunge Martin is El rostro de la venganza, Alejandro is La patrona ir netgi Octavio is Corazon indomable kaip pats blogiausias pagrindinis veikejas ever. Net dziaugiuosi kad Altagracia neliko su tokiu nieko vertu vyru, sutiks simtus geresniu ir jos vertesniu.

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: La Doña (2016)   

Atgal į viršų Go down

La Doña (2016)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1011Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Siūlomi veidai
» 2016 METŲ NETIKĖTUMAS?