TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
elizabeth=*
Dinute*
Vijolina
Milka
Maria Del Carmen
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 06 02, 2017 2:00 am

Neteko girdėt kiek bus serijų, bet labai tikiuosi, kad nebus daug jų. Kol kas tik peržiūrėjau 22 serijas. Cristina tai vištelė, gerai, kad Vicente laiku atėjo ir trys vyrai nespėjo su ja pergulėt. Taip jau lengvai ją suvystė tas policininkas. Labai gaila, kad Vicente nužudė. Yolanda padarė tikra monstre, įdomu ar greit ji atgaus atmintį. Smagi scena buvo kada Yolanda prigėrė su darbuotoja, smagiai jos ten pašėlo. Dar domina kiek ilgai Bianchini laikys Gerardo nukvakusiu ir savo žmonele laikys gerute, tikiuosi nereikės laukt iki pat finalo kol jis išsiaiškins, kad jo mirusi žmona buvo Centauro meilužė. Įdomiausios ko gero man dabar scenos su Ana ir Gerardo. Centauro šiame sezone kol kas turi mažai veiksmo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 06 02, 2017 3:55 am

Is pradziu sake kad 50 bus, dabar jau kazkur perskaite jog net 90. Bet kuriuo atveju po dvi serijas rodys iki birzelio 20, o paskui nezinia kas bus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 06 03, 2017 3:15 am

Oho kiek daug Nustebau Kažkaip nesitikėjau, kad tiek bus. Nors jei po to Telemundo nerodys nieko įdomaus arba iš vis rodys kitų produkciją tai tuomet gali būt ir 90 Juokiuosi nes pakolkas gan įdomiai žiūrisi.
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 06 05, 2017 4:56 pm

As tai truputi atsilikus buvau su serialu ziurejimu, bet po truputi vejuosi, dabar esu perziurejusi 33serijas. Dziaugiuosi, kad pagaliau Gerardo, Kristina, Lucho ir Gato vel kartu. Labai gaila buvo ziureti kai nuzude Vicente Žliumbiu. Ir atejo ta diena kai Yolanda susituoke su Centauro (jo personazas cia tikrai nuobodus, visiskai jam jokio veiksmo), bet as kazkaip tikejausi kad Yolanda per vestuviu cereminija daugiau prisimins apie Gererdo, Kristina su Gato. Labiausiai nervina ziureti I Nicolas, kai ji rodo norisi prasukti viska. Ana su Gerardo poroj man kazkaip nelabai, kazkaip man jie neturi tokios chemijos kaip Gerardo su Yolanda. Tikiuosi Yolanda atsimins daugiau savo praeities ir nesakys nieko Centauro. Nervinuosi
Kaip suprantu Kristina bus nescia, nes visi tie jos negalavimai veda prie to.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 07, 2017 2:22 am

Aha Kristina bus nėščia ir norės pasidaryt abortą. O man tai Anos ir Gerardo pora visai patinka, kažkaip šiam sezone nuo pradžių jau nebedomino Gerardo ir Yolandos pora. O ir pats Yolandos personažas nelabai patinka pirmas serijas ją rodė tik panikuojančią dėl Centauro persekiojimo, o dabar iš vis padarė kažkokia šaltakrauje. Nors aišku kaip viską atsimins pasikeis, bet ar liks gale su Gerarado ar ne man jau neberūpi.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 07, 2017 10:24 pm

Man irgi Ana su Gerardo visai neblogai kartu žiūrisi, todėl kaip ir Gabi nelabai pergyvenu ar Yolanda gale liks su Gero ar pasuks skirtingais keliais. Kažkaip kai jų poros tiek tebuvo didelio nuostolio ir nebūtų jeigu ir neliktų kartu. Aš tik tikiuosi, kad pasibaigus antram sezonui nesugalvotų dar ir trečio kurt, nes man jau būtų šio serialo per daug Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 06 09, 2017 3:28 pm

Kaip man keista aktorių Sebastián Martínez matyt tokiam vaidmenį Juokiuosi pradžioj net susimėčiau ar čia tikrai jis, bet pasirodo tikrai jis. Tas jo kolumbietiškas akcentas, šokio judesiukai ir jo manieros personažo smagiai nuteikė, matos, kad nebus su juo liūdna Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 06 09, 2017 7:17 pm

Aha man ir buvo keista jį matyt tokiam vaidmeny, kažkaip netikėta. Nu ir šiandieninės serijos, net nemaniau, kad viskas išaiškės taip greit. Ko jau ko, o veiksmo tikrai netrūko, prikaustė dėmesį kaip reikiant. Įdomu kaip viskas klostysis toliau Galvoju
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 06 18, 2017 12:09 am

Nesąmonė nužudė tą, kurio nesitikėjau Verkiu  Jau greičiau pabaigtų šį serialą, nes jau dabar vos ne visi Centauro infiltruoti tapo. Neįsivaizduoju kaip viskas pasibaigs. Policininkų iš vis normalių nebeliko visus Centauro šantažuoja. Sunervino šis įvykis.
spoiler:
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 21, 2017 2:07 am

Pasirodo dar atsiras Centauro geriausias draugas “El Loco”, tai kada jis pasirodys, kad jau 67 serija, o jo nėra. Iš straipsnio eina suprast, kad jo vaidmuo nebus tik epizodinis . Negi tikrai bus 90 serijų, o gal dar daugiau?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Po paskutinių įvykių jau noris, kad viskas bent kiek pagerėtų, bet eina vis blogyn. Dar vienas prie Centauro prisijungė. Tai tegul greičiau juos visus sugauna ir viskas, nes jau atsibodo tas katės ir pelės žaidimas ir daug tuščių šnekų. Nesuprantu iš vis kam šį sezoną reikėjo daryt tokį ilgą.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 06 21, 2017 3:41 pm

Labai gaila, kad Bianchini sulaukė tokio finalo, tikrai buvo netikėtas posūkis. Aš irgi taip džiaugiausi, kad jis pradėjo naujus santykius po mažu ir viskas tarp jo ir Gerardo stojo į vietą. Nesuprantu ir aš kam 2 sezoną tokį ilgą padarė, man jau norisi jo finalo greičiau, tikrai būtų užtekę 50-60 serijų. Jeigu ir toliau taip kažkaip imu galvot, kad neužteks man kantrybės ir pažiūrėsiu tik paskutines serialo serijas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 06 24, 2017 3:50 am

Visiškai tau pritariu tikrai būtų užtekę kokia 60 serijų, nes po to prasideda tempimas ir tuščios šnekos.Jau norėtųs, kad viskas eitų į pabaigą. Taip ir maniau, kad Lalo anksčiau ar vėliau padės Yolandos šeimai. Gražus poelgis iš jo pusės, jis stipriai pasikeitė nuo tuomet kai pradėjo santykius su Elvira. Kai tuo tarpu Isidro kiekvieną syk vis bjauresnis.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 06 29, 2017 11:37 pm

Įdomus pokalbis buvo tarp Anos ir Yolandos, toks sakyčiau gana nejaukus kai dvi moterys kalba apie jausmus, kuriuos jaučia tam pačiam vyrui Susigėdau bet man patiko taktiškas Anos atsakymas Yolandai ką ji vis dar jam jaučia. Kuo toliau tuo labiau man šiame sezone patinka labiau Ana su Gerardo nei Yolanda su Gerardo, tikiuosi, kad jeigu finalas bus geras jis liks būtent su ja. Yolanda mane ima kaskart net vis mažiau patikti.

Lalo man dabar kur kas labiau patinka, džiaugiuosi, kad jis keičiasi vis labiau į gerą pusę. Jų santykiai su Elvira nuo pirmų scenų pasirodė labai mieli. Jis Elvirai tikrai kur labiau tinka nei jos vyras, iš vis sunku patikėt, kad tokia moteris kaip ji susidėjo su Isidro .
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 06 30, 2017 3:19 pm

Gaila, kad kūrėjai iš Anos dabar nori padaryt blogietę, tokiu atveju Anos ir Gerardo poros galima jau net nelaukt finale, nes jeigu ji tikrai padarys tai ką planuoja Gerardo jai niekad neatleis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 07 01, 2017 2:56 am

Aš jau pradėjau prasukinėt paskutines serijas, pabodo tas pats per tą patį ir tie tušti pokalbiai. Nedomina jau nei ką Centauro su tais išdavikais policininkais šneka, nei ką su tuo savo draugu vapalioja. Ta comisionado duktė tai iš vis kažkokia laisvo elgesio net šlykštu buvo žiūrėt kai ji ten vos nesimylėjo su Loco prie Centauro ir Emilio ant tos sofos. Įdomiausia per šias serijas buvo kai Paula ir Erica bandė įdėt tą sekimo aparačiuką, buvo tokia intriga ar kas jų nepamatys ir ar pavyks. Vis dėlto gudriai Paula sugalvojo kaip atgal dėdei į švarką įdėti piniginę nepaliekant jokių įtarimų. Na gal Ana nespės suleist heroino ir nužudyt Yolandos, nes pažiūrėjus sekančios serijos anonsą, matos, kad Yolanda vėl elgsis kaip beprotė ir pabėgs.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA QUERIDA DEL CENTAURO-
Pereiti į: