TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 La Esquina del Diablo (2015)

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyPir. 03 30, 2015 8:28 pm

Kompanija: RCN
Šalis: Kolumbija

[You must be registered and logged in to see this image.]

Aktoriai:

Ana Serradilla - Ana García
Miguel de Miguel - Eder Martín
Gregorio Pernía - Yago
Christian Tappan - Angel Velasco
Quique Mendoza - Seisdedos
Julián Caicedo - Cachalote
Ernesto Ballén - Bateador
Juan Carlos Messier - Daniel
Antonio Jiménez - Andrade
Juán Pablo Gamboa - Alcalde Gómez
Ariel Díaz as Sánchez

Promo
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyPir. 03 30, 2015 10:35 pm



Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyPir. 03 30, 2015 10:37 pm



Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyPir. 03 30, 2015 10:37 pm



Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyPir. 03 30, 2015 10:38 pm



Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyPir. 03 30, 2015 10:42 pm



Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyAntr. 10 13, 2015 4:38 am

Labai geras serialas. Nors grįžau prie jo antrą kartą, nes vasarą peržiūrėjau apie 7 serijas ir po to užsikabinau El Señor de los cielos. Taigi rugsėjo gale vėl pradėjus žiūrėt toliau kažkaip pradžioj sunkiai žiūrėjosi, bet kaip įsivažiavau tai dabar vakare kai turiu laiko vis sužiūriu po 2-3 serijas. Dar kartą įsitikinau, kad RCN kuria įdomius ir įtraukiančius serialus Įsimylėjau Čia man antras šios kompanijos serialas ir smagu išvysti jau matytų aktorių iš La Prepago. Taip pat smagu matyt Gregorio Pernia, susižavėjau šiuo aktorium po Sin senos no hay paraiso ir žaviuos iki šiol. Patinka, kad kiekvienoj serijoj vis labiau atsiskleidžia veikėjai ir pamatai to ko nesitikėjai. Dauguma Velasco gaujos narių nėra visiški blogiečiai ir jie turi ir žmogišką pusę. Na išskyrus Angelito ir pats Velasco. Labai gaila, kad Paolai niekaip nepavyksta ištrūkt. Jau atrodė, kad ji pabėgs, bet vis ją sučiumpa. Kas man patinka kolumbiečių serialuose, kad visi yra žmogiški su savo gerąja ir blogąja puse. Įdomu kas įvyko tarp Eder ir Yago jaunystėje, kad iš draugų tapo mirtinais priešais. Gerai Ana pasakė po jų susitikimo, kad žmonės taip kardinaliai nepasikeičia ir nei Eder yra toks geras, nei Yago yra toks blogas. Patiko man šis jos posakis.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyAntr. 10 13, 2015 8:02 pm

Smagu, kad kažkas irgi žiūri šį serialą. Man jis labai patiko. Išties visi personažai žmogiški ir nėra tokie blogi kaip kartais nori parodyti. Ko gero vienintelis Angelito tik neturi geros pusės, nes yra tikras pamišėlis Juokiuosi mane jis net gąsdindavo su savo veiksmais Juokiuosi Tarp Eder ir Yago yra tikrai skaudi detalė praeityje, kuri atėjus laikui atsiskleis ir paaiškins kodėl jie dabar nėra draugai. Kurie personažai labiausiai patinka? Ir kuriai porai labiau simpatizuoji Anai/Eder ar Anai/Yago? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyTr. 10 14, 2015 1:49 am

Jau peržiūrėjau 38 serijas. Tai iš dalies jau ir parodė kas tarp jų nutiko, kad vogė televizorių ir juos sugavo policininkas, kurį besigrumdamas Eder netyčia nušovė. Ir dar parodė, kad Eder tėvas išlaisvino ir vietoj jo apkaltino Yago. Įdomu kas išaiškės toliau. Mundolatino forume tai netyčia perskaičiau, kad tas policininkas, kurį nušovė buvo Anos tėvas Nustebau Iš personažų tai pirmiausiai patinka trijulė - Eder, Ana ir Yago. Dar patinka Erikos ir Andrade pora. Kai pagrobė pagailo Paolos, tai kažkaip nuo tada pasidarė įdomesnis ir jos personažas. Dar patinka Cachalote, man jis toks gerietis ypač jo gerumas atsiskleidė kai pagrobė Paola. Tipinė jo frazė "Señorita Paola" jau tokiu balseliu pasako, kad atrodo jis nė musės nenuskriaustų Juokiuosi Šiaip daug man čia įdomių ir patinkančių personažų. Juokingas ir įdomus Meteoro, toks lengvai pamišęs jis Juokiuosi Kartais patinka ir Lagarto. Kad ir vakar prisijuokiau iš Lagarto kai jie atėjo pas tą narkotikų prekeivį transvestitą, kaip Lagarto jo bijojo, o tas specialiai dar paerzino Juokiuosi
Patinka ir jaunuoliai Alex, Rita. Na šiaip man čia daug kas patinka lengviau tikriausiai būtų pasakyt kas nepatinka. Labiausiai nepatinka tai tas Gatsby, po to Angelito, Velasco, ta žurnalistė, nelabai patinka Michelle ir iki Paolos pagrobimo nepatiko Paolos tėvai, bet dabar jie jau pasidarė žmogiškesni ir kartais net gaila man jų. Tikiuosi, kad Paola išgelbės ir visa tai nesibaigs tragedija, nors kiek žinau serialas neturės laimingos pabaigos, bet nesinorėtų, kad dar pusę serialo ją laikytų pagrobtą.
O simpatizuoju daug labiau Anos ir Yago porai, tiesa pasakius man net visai nepatiko Anos ir Eder pora. Nežinau ar dėlto, kad Eder buvo susižadėjęs ar dėlto kad  nuo pat pradžių laukiau Yago ir Anos poros ir kuo toliau tuo man labiau patinka kai juos rodo kartu Įsimylėjau O Eder aš labiau norėčiau su Paola, jie tiek metų prabuvo kartu, ji jam padėjo kai buvo įklimpęs į liūną ir dabar jis dėl jos labai pergyvena, net neištvėręs grįžo prie narkotikų. Todėl aš už tai, kad Eder grįžtų pas Paolą ir tarp jo ir Anos daugiau nieko nebūtų.
Nu va kiek prirašiau Juokiuosi bet kažkaip smagu padiskutuoti apie žiūrimą serialą tuo labiau, kad jis yra toks įdomus ir įtraukiantis. O kas tau labiausiai patiko iš personažų ir kurią porą labiau palaikei?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyKv. 10 15, 2015 3:58 pm

Man irgi ten buvo daug patinkančių personažų. Labiausiai ko gero patiko Yago, Ana, Eder. Su Cachalote, Michelle, Lagarto, Meteoro netrūko ir rimtų epizodų ir kartais komiškų Juokiuosi Ta scena kada jie atėjo pas narkotikų prekeivį transvestitą tikrai gera buvo ir aš prisijuokiau Juokiuosi Erika mėgau bangom, tai ji patiko, tai ne, bet galiausiai iki finalo pamėgau visai jos personažą Juokiuosi atsirado laiku ir tinkamas vyras jos gyvenime. Andrade taip pat buvo vienas iš mėgstamiausių. Ir jų pora turėjo chemijos.
Iš jaunimo ko gero maloniausia Rita buvo. Alex norėjosi vis į doros kelią pastatyt, gerai, kad visai nežlugo Yago sūnus.
O labiausiai nemėgau Velasco, Gatsby, Paolos tėvo, Angelito ir Angelito gaujos vaikinų, nelabai tik jų vardus pamenu, bet jie žiaurūs buvo Nervinuosi .
Man irgi labiau Anos ir Yago pora patiko, turėjo jie traukos kartu ir šiaip vienas kitam tiko. Su Ana Yago tapdavo dar geresnis nei buvo.

Peržiūrėjau 38 serijos įvykius šiek tiek, kad prisiminčiau ką rodė joje. Tai Paolos nelaikys pusę serialo pagrobtos, turės ji išėjimą, bet dar kažkiek teks luktelti, bet neilgai iš to kiek pamenu įvykius permetus 38 seriją Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyKv. 10 22, 2015 5:55 am

Dabar tu čia mane sudominai tai Ericos gyvenime atsiras kitas vyras ir ji neliks su Andrade? Nustebau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyKv. 10 22, 2015 8:17 pm

Turėjau mintyje, kad liks su Andrade, kad jis ją ištrauks iš viso jos blogo gyvenimo, kuriuo ji žengė kol nepažino jo Juokiuosi nors ir tarp jų dar visko bus, pykčio bangų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyAntr. 11 03, 2015 4:56 am

Na va ir pabaigiau žiūrėt La esquina del diablo. Ganėtinai greitai šis serialas susižiūrėjo atrodo tik nesenai pradėjau. Iš tiesų buvo labai įdomus ir intriguojantis kiekviena serija įtraukdavo vis labiau Įsimylėjau Gerai, kad Alex susiprotėjo ir su Anos ir Yago pagalba grįžo į futbolą.
Įdomi buvo ir Erikos istorija bei žmonių medžioklė į kurią ji įsipainiojo. Kaip Erica pateko į tą vilą, labai sudomino kaip viskas bus toliau, todėl pažiūrėjau tolesnes serijas ir visai netikėtai pamačiau, kad Paolos tėvas yra pagrindinis žudikas. Kas labai nustebino, todėl vėliau žiūrint buvo įdomu pamatyt kaip bus prieita prie to. Kristina, nežinau ar čia aš kažką praleidau ar tikrai nebuvo parodyta, kad Paolos tėvas išprievartavo Eriką? Nes ji po to policijai tvirtino, kad taip buvo Galvoju Taip ir galvojau, kad jie sumąstys kaip nors apgaule iš jo išgaut tiesą, gerai, kad jam nepavyko išsisukti ir buvo nuteistas už tokius žiaurumus, kuriuos įvykdė. Gaila, kad Ana ir Yago tik taip trumpai pabuvo kartu. Bet deja per Daniel išaiškėjo tiesa ir Anos ir Yago laimė pasibaigė. Labai buvo gaila, kad nužudė Ofelija. Liūdna buvo matyt Yago verkiant prie jos negyvos. Iš Velasco gaujos vieninteliam Meteoro pavyko pabėgt, bet jis visad buvo toks gerietis, nors ir kvaištelėjęs. Kiek pamenu nenužudė nė vieno žmogaus Galvoju Nesitikėjau, kad Angelito nušaus Velasco, nors iš tokio bepročio galima tikėtis bet ko. Tuo labiau, kad jis visad pavydėjo Yagui ir nekentė dėlto tėvo. Pamenu, kada Velasco jį pažemino liepdamas bučiuot Yagui batus. Tuomet Angelito ir gimė mintis atkeršyt savo tėvui ir jį nužudyt. Bet tėvas taip ir neišsiaiškino, kad sūnus, o ne Gatsby pavogė jo pinigus. Angelito nužudė Velasco taip kaip jis pats žudydavo savo priešus, vietoj ugnies cigarui - kulka iš šautuvo. Ironiška bet to jis išmoko iš savo tėvo. Nesitikėjau ir kad Yago liks gyvas maniau kad finalas bus tragiškas ir Yago nužudys, o Ana klūpės prie jo mirštančio. Vienu tarpu galvojau, kad žus ir Yago ir Eder. Tačiau stipriai apsirikau abu jie liko gyvi, tik Ana neliko nė su vienu. Nors aš būčiau norėjus, kad ji būtų pasilikus su Yago. Puikus serialas, pasiilgsiu jo ir čia vaidinusių aktorių Širdis  Žiūrėdama jį supratau, kad negaliu be kolumbietiškų serialų. Dabar ketinu pabaigt Fugitivos kurio peržiūrėt likę apie 20 serijų. O po to ieškosiu dar ko nors gero. Nes nors kolumbietiški serialai ir kitoki, bet man tai tikra atgaiva po Telemundo ir Televisos, kurių stilius visai kitoks.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyAntr. 11 03, 2015 6:01 am

Kiek pamenu konkrečiai tikrai ir nebuvo to parodyta apie Eriką. Žiaurūs buvo tie žaidimai su merginų medžiokle, gerai, kad visi gavo ko nusipelnę. Tik gaila visų mirusių merginų buvo. Kas finale patiko man, kad Alex visgi įgavo proto ir pradėjo siekti karjeros futbolo, kurios tiek norėjo. Gražu buvo žiūrėt kaip Yago didžiavosi savo sūnumi, po to kai apverkė savo mamos mirtį. Gaila visgi, kad Ana neliko su Yago, bet toks atviras finalas paliko daug galimybių, kad kada galėtų būti sukurtas ir antras sezonas projekto Šypsausi Iš Angelito aš jau tikėjausi visko, nes jis buvo tikras beprotis. Bet ironiška tikrai, kad Velasco gavo tokį galą kokį skirdavo pats saviem priešam. Iš tiesų kolumbietiški serialai turi savo savita stilių, bet jie įdomūs. Daug nemačiau, bet ką mačiau tikrai patiko ir paliko įspūdį gerą. Dabar mano laukiamiausia ko gero yra Tormenta de amor, spėjau jau pasiilgt  Gregorio vaidybos. Kokius projektus esi mačius iš to ką pameni?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_replyTr. 11 04, 2015 3:33 am

Na nesu labai daug jų mačius, o iš matytų pamenu La Prepago, Doña Bella, La Madame ir dabar žiūrimą Fugitivos. Na ir aišku La esquina del diablo. Tormenta de amor irgi laukiu, nors praėjo tik kelios dienos, o aš jau vėl noriu išvyst jo vaidybą Juokiuosi
O kokius tu kolumbietiškus serialus mačius?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





La Esquina del Diablo (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Esquina del Diablo (2015)   La Esquina del Diablo (2015) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
La Esquina del Diablo (2015)
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Diablo Guardián (2018)
» Un diablo con ángel (2016)
» Tormenta de amor (2015)
» La Leona (2015)
» Celia (2015)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS-
Pereiti į: