TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 10 10, 2015 9:25 pm

Mane irgi nervina Colmillo, kazkaip kuo toliau tuo labiau norisi prasukti scenas su juo. Dar Greisy nervina o tas jos vaikiskumas ir besalygiskas Rodrigo pasakymu tikejimas. Manau ir sikart viskas baigsis kaip visada. Šypsausi Man labai patiko Marios toks pasielgimas, ji tokia stipri moteris, verta susizavejimo, tikiuosi jos ir Jacob keliai susikirs, ji verta gero vyro. Taip pat labai patiko kad Adela suzinojusi apie tai kad Felicia laukiasi carlos vaiko nepabego, maniau, kad taip bus. Maloniai nustebau kad ne. Šypsausi Isabel mane irgi nervina su tuo prilipimu prie Rudolfo, galetu atkreipti demesi i Cristobali, o ir sunui jis labai patinka. Merkiu akį
Kaip supratau Telemundo ir praeita savaite irgi vienos serijos nebuvo berods penktadieni. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 10 11, 2015 5:36 pm

Aha jau ne viena kart pastebejau, kad nera serijos, tai nervuoja jau nusiteiki ziuret, ir nera ka ziuret Liūdžiu Dar gaila Liuis vis kazkas pakisa jam koja santykiuose su Sushy, tikiuos issispres ta problema, nors abu tikina, kad pinigai neturi reiksmes, bet visur jie kisa koja.
Man dar patiko, kaip Jacob megavos maistu, kuri paruose Maria, tikiuos jie vel greit susitiks, ypac dabar kai Maria gyvena pas Carlos namuose Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 11 15, 2015 8:57 pm

Nebeliko ziurinciu?
As ka tik pasivyjau sios telenoveles serijas. Tai dabar kai Mati isvaziavo su Jacob visai idomiai man ziurisi. Tinka jai pasikeitimai, dabar graziau atrodo. Merkiu akį Kazkaip dvi paskutines serijos visai smagiai susiziurejo, iki to kazkaip sunkiau man ziurejosi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 9:39 pm

Man tai biski juokingai pasirode kai Greicy pagimde ir tiek jegu atrado iskazkur kad dar ir Felicijos gimdyma prieme, labia gaila kad jos vaikelis neisgyveno Verkiu Siaip man vistiek idomiausias personazas tai Rodrigo, patinka man jis, dar patinka Sushy ir Luis, nors nebepora bet vistiek jie man idomus. Siap idomios serijos greitai susiziuri Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 12 06, 2015 11:54 pm

Paskutiniu metu man serijos labai idomiai ziurisi, sia telenovele jau antra savaite ziuriu online, o tai jau daug ka pasako, zinant kad man online ziureti nelabai patinka. Juokiuosi
Apskritai tas vaiku apsikeitimas man keistai labai ziurejosi. Nustebau Šypsausi Felicijos reakcija visai suprantama, o dabar grazu ziureti kaip jau ir pamaitina ir myluoja ta vaikeli, nors viduje tai zino kad ne jos jis, bet aisku suzinojus tiesa Carlos nuo jos pabegtu pas Adela tikriausiai. Idomu ar Greicy sugebes vaikeli pavogti kaip planuoja.
Man labai idomiai susiziurejos Deboros istorija. Pagaliau Juana islaisvinta. O tas diedas tai rimtai psichinis ligonis, tiek vargsele prikankino. Dabar ji tik psichologiskai suzlugdyta, tikiuosi kad su laiku prisileis Santiaga ir toliau bus grazi pora. Šypsausi O Mati ir vel bus su Carlos. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 12 07, 2015 11:08 pm

siaip pradzioj serial galvojau, kad Felicijos nelabai megstu, bet man ji dabar kazkaip gerai ziurisi, pagaliau ji prisileido prie saves mergyte, nors zino kad ji ne jos, o Greicy kaip beprote negaliu ziuret I ja, siaip man Rodrigo gaila netgi darosi, Carlos su Mati vis tiek turi buti kartu anksciau ar veliau, dar labai patinka Marios ir Jacobs pora, pagaliau jie suprato ka vienas kitam jaucia ir pripazino tik Maria durnele bega nuo jo, o tas Rodolfo tai grynas klounas, juokingas personazas. Dar dziaugiuos del Isabel ir Cristobal, tinka jie vienas kitam Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2015 8:26 pm

Siuo metu man Felicia nei patinka labai nei neptinka, taip per viduriuka, o va Greicy ir gaila ir pikta ant jos Šypsausi Man irgi labai patinka Marios ir Jacob pora, tikiuosi, kad Maria ilgai nesilauzys ir nesilaikys savo principu ir jie bus laimingi kartu. Tikiuosi, kad ir Carlos su Adela pagaliau vel bus kartu. Šypsausi Anksciau ar veliau. Šypsausi
Gal kas zinot kiek seriju tures si telenovele? Gal jau neuzilgus sulauksim jos finalo? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 3:20 am

Gal kas galit paaiškint kaip Colmillo nužudė tos kitos gaujos lyderį? Nes kad užduso kai užkimšo burną su pinigais tai nesąmonė, jis per nosį tai galėjo kvėpuot Galvoju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 4:53 am

Cia kelintoje serijoje? As dar kazkaip to nemaciau... Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 5:28 am

Kelios serijos atgal, lyg tais 97 Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 5:34 am

Tai cia gal tas kur lovoje priristas gulejo?
Siandien 98serija perziurejau, bet kadangi kolonijos reikalai manes labai nedomina, tai neatidziai gal ziurejau, is viso as i ta Colmijo nelabai galiu ziureti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 12 24, 2015 5:01 am

Aha tas pats, po jo mirties prasidėjo karas tarp gaujų. Šiandien įdomiai pasibaigė serija, įdomu kaip Rodrigo sureaguos sužinojęs, kad jo dukra gyva ir pas Felicia.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 12 24, 2015 8:05 pm

Ka tik siunčiuosi 99 ir 100 serijas bandysiu pasižiūrėti. Šypsausi
Manęs kai tie gauju reikalai nelabai domina tai nelabai į tai gilinausi. Šypsausi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 01 01, 2016 8:57 pm

Pagaliau Maria prisipažino ir sau ir Jacob kad ji jį myli. Šypsausi Įsimylėjau Gerai, kad Carlos toks protingas ir suvedė galus kad Anita yra ne jo dukra, o anūkė Šypsausi Gerai, kad Cristobalis palaikė Carlos mintį padaryti DNR ir pagaliau išsiaiškins kad Anita iš tikrųjų yra Greisės ir Rodrigo dukra. Nes jau atsibodo tos visos nesąmonės su tuo vaiku. Šypsausi
Panašu, kad nesąmonės dar nesibaigs... Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2016 4:14 am

Nors man Erik nepatiko, o ypac poroje su Adela, bet labai gaila, kad ji nusove. Verkiu O ir Adela irgi labai pergyvena. O va Felicija tai matyt nesupranta i koki s ilipo, ir viskas is kersto Carlos, Adelai ir Rodrigui. Idomu kokia bus jos pabaiga sioje telenoveleje. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: BAJO EL MISMO CIELO-
Pereiti į: