TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų verta telenovelė?

Go down 
5 posters

Kiek balų verta telenovelė?
10
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap150%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 50% [ 3 ]
9
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap133%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 33% [ 2 ]
8
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap117%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 17% [ 1 ]
7
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
6
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
4
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
3
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
1
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 6
 

AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyAntr. 11 18, 2014 9:01 am

Kiek balų įvertintumėte šią telenovelę? Nuomonę pagrįskite Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replySk. 01 18, 2015 8:39 pm

Žiūriu beveik nieks nevertina šios telenovelės. Keista tikrai maniau kad ji buvo vena iš žiūrimiausių forume tuo metu. Aš daviau jai 8. Buvo įdomių vietų, bet buvo ir tokių vietų, kur nesupratau, kas čia per nesąmonė daros Juokiuosi Pirmas didžiausias minusas per šią telenovelę buvo pagrindinė pora, kuri taip ir nesužavėjo. Tačiau atradau kitas poras, kurios sužavėjo. Labai sužavėjo Estefanios ir Victor pora, tarp jų jautės didžiulė chemija Įsimylėjau Taip pat patiko Conie ir Isidro, bei Susanos ir Juanjo poros, abiejų porose netrūko komiškų situacijų, kurios mane vis prajuokindavo Juokiuosi Gaila, kad gale Juanjo padarė dar vienu psichopatu. Paskutinė serija man pasirodė neišbaigta, labai daug į ją sukišta, atrodė tarsi stipriai apkarpyta. Net pagridinių blogiečių mirtys nublanko. Na Estefanios buvo tokia įsimintinesnė, bet Victor tikrai nieko ypatingo. O pati pabaiga visai patiko. Gerai, kad nebaigė vestuvėmis. O paliko intrigą apie amžinai besitęsiantį raudonųjų deimantų prakeiksmą.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replySk. 01 18, 2015 11:19 pm

Duociau 9,5, bet kadangi reik apvalint i kazkuria puse, parasiau 10. Pritariu kad buvo nemazai nesamoniu, ypac perlenke lazda su tais atminciu praradimais. Bet dar pries pradedama ziuret ir zinodama jog cia Citterio kuryba, neabejojau jog nesamoniu bus apstu Juokiuosi Gerai bent kad neskaitant tu nesamoniu, telenovele visa laika isliko idomi ir nesinoredavo persukineti seriju. Man kaip tik pagrindine pora patiko, nors is pradziu ir buvau skeptiskai nusiteikusi. Dar labai patiko Jackie su Lazaro, taip pat Connie su Isidro bei Susy su Juanjo. Patiko jog buvo nemazai paslapciu ir intrigu, siuzetas nebuvo nuspejamas. Taip pat buvo surinktas geras elenco, nemazai megstamu aktoriu. Dar labai patiko veikeju stilizacija ir garso takelis.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyŠt. 01 31, 2015 6:37 pm

9, tačiau pasigailėjau, kad neįvertinau 8...
Telenovelė buvo išties įdomi, tačiau vėliau man pasirodė, kad jie jau nežinojo, ką rodyti, tai nusprendė prikurti nesąmonių. Pasirodo, kad Reina irgi buvo šnipė, tai kam tiek laiko šiai operacijai ruošė Javierą? Be to, man nepatiko pagrindinė pora, jie tiesiog nesižiūrėjo kartu, nors Paola – mano mėgstamiausia aktorė . Greta nusprendė suvaidinti mirti, bet, pasveikus, pasiduoti policijai ir prisipažinti nužudžius tą merginą, tai kodėl ji to nepadarė? Lazaro tai ją mylėjo, bet galų gale liko su Jackie kas man visiškai nepatiko! Pykstu  Juk Gretos ir Lazaro pora buvo tokia graži! Širdis Kam buvo reikalingas Octavio brolis dvynis??? Kam??? Ah taip, kad būtų daugiau serijų... Ir dar tas projektas kai ištrindavo atmintis...

Vis dėlto telenovelė nebuvo tokia tragiška. Estefanios ir Victor porelė... Oh Širdis  jie visad mane pralinksmindavo Juokiuosi  Ir, kiek girdėjau, tai buvo pirmoji telenovelė, kur Soler vaidino blogietį, toks jausmas, kad jis tam ir sutvertas Juokiuosi  Labai patiko Connie ir Isidro pora Širdis  jie buvo nuostabūs Širdis  ir patiko, kad jie nusprendė auginti Victor vaiką. Gaila Susanos, bet man asmeniškai patiko, kad Juanjo buvo Estefanios bendrininkas. Kažkas netikėto, bet, kaip jie sakė, kvailelio niekas neįtarinėja. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyPir. 02 02, 2015 4:00 am

Ir aš kažkaip užmiršau įvertinti Juokiuosi
Pritariu pasisakiusioms, kad buvo nesąmonių, bet nepaisant to, buvo tikrai gera ir įdomi novelė, o ir serijų nebuvo baisiai daug Šypsausi
Labai patiko siužetas, visad daug paslapčių, daug intrigos, įdomu tikrai. Kas dėl Gretos, man jie irgi patiko, btet jinai pati jį iškeitė į laisvę, tai kas jam daryt beliko Juokiuosi Stefy ir victoro porelė uch kokia gera, gaila, kad tiek mazaž rodė...
Labai nustebino Juanjo, o dar labiau pagailo Susanos, ir vėl jinai viena...
Pagrindinė pora labai patiko, nors pradžioj labai piktinaus. Vat dėl ko pritariu, tai dėl OPctavio brolio, dar jeigu būtų geras jis likęs, tai dar suprantu, nu, o dabar, nelabai čia, nelabai Juokiuosi
Patiko Stefy galas, labai simboliškas, Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyPir. 02 02, 2015 5:16 am

na vertinu 9 nes kaip ir visoms buvo per daug privelta painiavos bet pradzia viskas man labai patiko...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų verta telenovelė?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: REINA DE CORAZONES-
Pereiti į: